Závody
Seznam závodů pro datum 20.4.2019 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
20.04.2019 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský Název: Kralupský kapr 2019 |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Zájezdec - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Zájezdec - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Poděbradský kapr 2019 |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Voznice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Přebor Čech feeder |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Vrbová Lhota - Středočeský Název: Jarní rybářské závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Velkojesenický pohár |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: 5.ročník rybářských závodů o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Malešovice - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský Název: Pohár Svinovských tůní 2018 |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Nový Hrozenkov - Zlínský Název: rybářské závody v lovu ryb udicí |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: Method feeder Cup Vítězná 2019 |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Dobřany, Dolní Kotynka - Plzeňský Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský Název: Velikonoční závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Jarní závody 11. ročník |