Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Královéhradecký - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
01.05.2019 | Středa |
N
Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Jičín (Dvorce) mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Lázně Bělohrad - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Trutnov mládež - Královéhradecký Název: Peklo |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Lodín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2019 |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Říkov - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jičín - Dvorce - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jívka mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Leština - Královéhradecký Název: Leštinský králík |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Pšánky mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody Pšánky |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - Královéhradecký Název: Grimův Pohár |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - mládež - Královéhradecký Název: Grimův Pohár |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký Název: Peklo |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Hraštice mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Kvasiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Borohrádek - Královéhradecký Název: O pohár starosty města |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Kvasiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Solnice mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Kvasiny mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Náchod - Královéhradecký Název: 15. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě |