Závody
Seznam závodu pro 2021 - Kraj Vysočina - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
04.09.2021 | Sobota |
N
Havlíčkův Brod-Perknov. OBSAZENO! - Vysočina Název: Gulášovka |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Bohdalín - Vysočina Název: Rybářské závody Bohdalín 2021 |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Pokojov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Pacov - Vysočina Název: Pacovská 24 |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
05.09.2021 | Neděle |
N
Měřín - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
05.09.2021 | Neděle |
N
Měřín - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: Hostákovské sele - 8. ročník |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina Název: Rybářské závody - Memoriál Václava Skryji |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
12.09.2021 | Neděle |
N
Jemnice - Vysočina Název: O putovní pohár Barchanu |
||
12.09.2021 | Neděle |
N
Jemnice - Vysočina Název: O putovní pohár Barchanu |
||
17.09.2021 | Pátek |
N
Letny - Vysočina Název: Letny Kami cup 2 |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá nad Sázavou 2021 |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Ždírec okr.Jihlava - Vysočina Název: Ždírecký kapřík |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Vatín - Vysočina Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Vatín mládež - Vysočina Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá nad Sázavou 2021 |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2021 | Neděle |
N
Velké Meziříčí - Vysočina Název: rybářské závody |
||
19.09.2021 | Neděle |
N
Velké Meziříčí mládež - Vysočina Název: rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Letny - Vysočina Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Letny - SUPERFINÁLE |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Třešť - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Bácovice - Vysočina Název: Milotičky u Pelhřimova |
||
26.09.2021 | Neděle |
N
Polnička u Žďáru nad Sázavou - Vysočina Název: Polničské Sele |