Závody
Seznam závodů pro datum 12.9.2020 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
12.09.2020 | Sobota |
N
Uhersko OBSAZENO - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: Hostákovské sele - 7. ročník |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Kvasiny mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Štěchovice - Středočeský Název: Memoriál V.Hladíka |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2020 |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2020 - mládež |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Pokojov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody Pokojov |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Bohdalín - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Praha Kolovraty - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Praha Kolovraty mládež - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Tři Sekery - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Nový Dvůr - Jihočeský Název: Krajský Přebor ve feederu a Závod tymů |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Olbramovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Velešín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Mlékojedy - Středočeský Název: Neratovický kapr |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Jičín - Dvorce - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Štěchovice - Středočeský Název: Memoriál V.Hladíka |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Mlékojedy - Středočeský Název: Neratovický kapr |