Závody
Seznam závodů pro datum 24.6.2017 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
24.06.2017 | Sobota |
N
Kladruby - mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - Zlínský Název: Noční rybářské závody - MEMORIÁL PAVLA PORTLA |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Liběchov plavaná - Středočeský Název: I liga - 2. kolo |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Lejšovka - Královéhradecký Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - jednotlivci |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: o 100kg prase |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Vedrovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Heřmanova Huť mládež - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Polička - mládež - Pardubický Název: VII. ročník dětských závodů O POHÁR STAROSTY |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Ptenín - Plzeňský Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský Název: Mistrák |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Plaňany - Nymburk mládež - Středočeský Název: Dětské plavačkové závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Libořice - Ústecký Název: Libořický Kapr |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Orlová-Poruba - Moravskoslezský Název: Večerní rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Činěves - Středočeský Název: ČINĚVESKÁ "24" |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Kunovice - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Hřebečníky - Středočeský Název: Tradiční rybářské závody Hřebečníky 2017 |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Leština u Strmilova - Jihočeský Název: |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Zlaté Hory - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Humpolec - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Olomouc přívlač - Olomoucký Název: První kolo I.ligy přívlače |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody do 9 let a do 15 let |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Aš mládež - Karlovarský Název: Dětské rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Veselí nad Moravou - Jihomoravský Název: Noční rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Oslavany - Jihomoravský Název: POHÁR ŘEKY OSLAVY 2017 |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Neratovice - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Křepice - Jihomoravský Název: Křepice - rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Zámrsk mládež - Pardubický Název: Rybářské závody dětí do 15 let |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Chabařovice - Ústecký Název: O POHÁR STAROSTY MĚSTA CHABAŘOVIC |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Zaječí mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Týnec mládež - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Ledečko muška - Středočeský Název: II. liga "B" jaro |
||
24.06.2017 | Sobota |
N
Kladruby - mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |