Závody
Seznam závodů pro datum 17.6.2017 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
17.06.2017 | Sobota |
N
Bučovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Pardubice - Pardubický Název: 21. MeMiČR |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Zadní Třebaň - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Dřenice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Bučovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Želvice - Plzeňský Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Ostřešany mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Strakonice - Středočeský Název: O pohár Milana Januse - jun. |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Varvažov - mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Strážnice - Jihomoravský Název: Noční rybářské závody na Roštovici |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Soutice přívlač KP - Středočeský Název: Krajský přebor SÚS 1 kolo |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Vážany nad Litavou - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Blížejov - ZRUŠENO-ODLOŽENO!! - Plzeňský Název: Memoriál Jardy Sekereše -ZRUŠENO--ODLOŽENO!!!!!!!!!! |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Zdice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Valeč - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Mohelno - Vysočina Název: Mistrovství MRS Open 2017 muška |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Přehýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Teplá - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Teplá - mládež - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Šlapanice mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Čakovice přívlač - Praha Název: Pražské přebory a krajská divize přívlač |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Přelouč přívlač - Pardubický Název: |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Moravská Třebová přívlač - Pardubický Název: Krajský přebor LRU přívlač Východočeského ÚS |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Nedvědice mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Fryšták - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Zlaté Hory - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Žarošice - Jihomoravský Název: rybářské závody na Klášově |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Úsobí - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Chudenín mládež - Plzeňský Název: |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Soběchleby - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Popice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Hostinné - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Čochtan Cup 2017 |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Babice - Zlínský Název: 24hodinové rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Arneštovice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Uherský Ostroh - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Černotín přívlač - Olomoucký Název: KP |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Neratovice feeder jedn. - Středočeský Název: 2.kolo II. Liga sk A feeder |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Soutice přívlač Divize - Středočeský Název: Krajská divize SÚS 1 kolo |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Babice - Zlínský Název: 24hodinové rybářské závody |
||
17.06.2017 | Sobota |
N
Čakovice přívlač - Praha Název: Pražské přebory a krajská divize přívlač |