Závody
Seznam závodů pro datum 10.9.2016 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
10.09.2016 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: Poslední nahození na LM jen pro MO ČRS |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Řevnice - Středočeský Název: Memoriál T. Mašaty |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Kladruby - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Trocnov mládež - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Prosenická Lhota - Středočeský Název: O pohár předsedy ČRS Středočeského územního svazu |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: 3.kolo KS Fish |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Kvasice - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Oldřichov v Hájích mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Luhačovice - Zlínský Název: Podzimní rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Letiny - Plzeňský Název: o prestižní pohár |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Činěves - Středočeský Název: ČINĚVESKÁ "30" |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Český Brod - ZRUŠENO - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody na Nouzově i. |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Trocnov mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Hosty mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Žamberk mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Žamberk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Zbyslavice mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Římov - Vysočina Název: Podzimní košíček 2016 |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Úštěk mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Blížejov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Potštát mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Nedvědice ženy - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Maletín - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Sobětuchy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: 3.kolo KS-FISH |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Malé Žernoseky - Ústecký Název: Rybářské závody 10 ročník |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Bácovice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
10.09.2016 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |