Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Plzeňský - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
01.05.2019 | Středa |
N
Klášter u Nepomuku - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Březí - Plzeňský Název: XII.Březská vydra |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Želvice - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hněvnice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Žákava - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Staňkov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Staňkov mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Otěšice - Plzeňský Název: Rybářské závody Otěšice |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Třemešné pod Přimdou - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Šťáhlavy - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Heřmanova Huť - Plzeňský Název: Rybářské závody Heřmanova Huť |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Blovice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Heřmanova Huť - Plzeňský Název: Rybářské závody Heřmanova Huť |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Ptenín - Plzeňský Název: Rybářské závody Ptenín |