Závody
Seznam závodů pro datum 3.6.2023 - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
03.06.2023 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Nová Včelnice - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Holice - Pardubický Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Přepychy - Královéhradecký Název: Zlatý karas |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Řeznovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Veselí - Běhařov - Plzeňský Název: Úslavský pohár |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Kněžice - Středočeský Název: CT RETRO rybářské závody Kněžice |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský Název: 5.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Semín- rybník Tomášek - ZRUŠENO - Pardubický Název: Semínský kapr 1. |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Liberk - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Pokojov - Vysočina Název: Rybářské závody v Pokojově |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Vlašim mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Jablonec nad Nisou - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Přehýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou - Vysočina Název: rybářské závody dospělých Ledeč nad Sázavou |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Počerny - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Blovice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Dolní Bousov - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Litoměřice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Milevsko mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Hroznětín mládež - Karlovarský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Přepychy - Královéhradecký Název: Zlatý karas |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Nová Včelnice - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV |