Závody
Seznam závodu pro 2019 - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Březen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
16.03.2019 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Dřenický Duhák-Dudák 1.VOLNÉ MÍSTO !!!!!!!!!!!!!!!! |
||
16.03.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: Zimní vláčka a muška |
||
16.03.2019 | Sobota |
N
Libčeves Poslední Obsazeno 28 přihlášeno - Ústecký Název: Libčeves Vabank |
||
16.03.2019 | Sobota |
N
Hněvkovice - Jihočeský Název: Zimní feeder liga |
||
17.03.2019 | Neděle |
N
Karviná - Moravskoslezský Název: PETROVICKÝ PSTRUH |
||
23.03.2019 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: VIII. ročník Skutečský pstroužek |
||
23.03.2019 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Běloba CUP 2019 - OBSAZENO |
||
23.03.2019 | Sobota |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Bodovaný závod do Trout Area Ligue |
||
30.03.2019 | Sobota |
N
Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský Název: Novoveská Plavaná |
||
30.03.2019 | Sobota |
N
Mokrovousy - Královéhradecký Název: Mokrovouský siven |
||
30.03.2019 | Sobota |
N
Křesetice OBSAZENO - Středočeský Název: Zahajovačka Křesetice |
||
30.03.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: MFcraft Trout Area Cup - 5. ročník závodu dvojic v přívlači |
||
30.03.2019 | Sobota |
N
Dymokury OBSAZENO - Středočeský Název: 10. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY |
||
30.03.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
30.03.2019 | Sobota |
N
Čelákovice - Středočeský Název: 12. ročník rybářských závodů na Grádě |
||
30.03.2019 | Sobota |
N
Smilovice - Středočeský Název: Smilovická vláčka |
||
30.03.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Dolovná |
||
30.03.2019 | Sobota |
N
Jestřabice - Zlínský Název: Jarní muškařský maratón |
||
31.03.2019 | Neděle |
N
Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký Název: Zebco Europe - Cejnobraní |
||
31.03.2019 | Neděle |
N
Čelákovice mládež - Středočeský Název: 12. ročník rybářských závodů na Grádě |