Závody
Seznam závodů pro datum 29.4.2017 - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
29.04.2017 | Sobota |
N
Žiželice - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Šenov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Olešná - Středočeský Název: Rakovnický kapr |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - bude změna termínu - Středočeský Název: BĚLSKÝ KAPR 11. ROČNÍK |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Újezd nad Lesy - mládež - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Žabeň - Moravskoslezský Název: Závod jednotlivců v lovu kaprů, amurů ( 24 hodin) |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Těchobuz - Vysočina Název: O Pohár předsedy MO Těchobuz |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Zájezdec - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský Název: Veselská zlatá udice |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Šlapanice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský Název: 1.kolo Divize/KP MRS feeder |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Kamenné Žehrovice - Středočeský Název: Přebor Čech 2017 feeder |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Chlumec - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Zámostí-Blata - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov - Moravskoslezský Název: Jarní rybářské závody na MMtalian |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Choryně - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Strážnice - Jihomoravský Název: Rybářské závody na Kejdě |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Vnorovy - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Dymokury ženy - Středočeský Název: 1. rybářské závody ŽEN o pohár starostky obce Dymokury |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Horka nad Sázavou - Středočeský Název: PÍSNÍK 2017 |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Boleradice - Jihomoravský Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse" |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Domažlice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Žitná, okr. Prachatice - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský Název: 12.ročník R.Z.pouze pro členy MO |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Rajhrad - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký Název: Pamětník 2017 |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Radějov - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Radějov - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Týnec nad Labem mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Nový Bor - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Lubenec - Ústecký Název: Rybářské závody jednotlivců |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Černá u Bohdanče - Pardubický Název: Bohdanečská vydra |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Bílá Třemešná mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Český Těšín - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Uničov - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Zahájí mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Zahájí - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Lošany - Středočeský Název: Tradiční rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Veselí nad Moravou - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Kynšperk nad Ohří - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Dolní Věstonice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Dolní Věstonice - mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Brušperk jednotlivci - Moravskoslezský Název: II. liga - 1. kolo - C plavaná |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Jindřichův Hradec jedn. - Jihočeský Název: II. liga - 1. kolo - A plavaná |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Týnec nad Labem mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Horka nad Sázavou - Středočeský Název: PÍSNÍK 2017 |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
29.04.2017 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: Rybářské závody |