Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 215 termínů závodů
V minulosti zadáno 8733 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 21.5.2022

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2022
21.05.2022 Sobota N MEDLEŠICE PIVOVARSKÝ RYBNÍK - Pardubický
Název: Vesnická Liga
21.05.2022 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův pohár
21.05.2022 Sobota N Hraštice - Královéhradecký
Název: GARBOLINO CUP
21.05.2022 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2022
21.05.2022 Sobota N Uhersko Mazanec - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
21.05.2022 Sobota N Nová Paka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace
21.05.2022 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
21.05.2022 Sobota N Příbram - Stržený - Středočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO PŘÍBRAM !!! VOLNÁ MÍSTA!!!
21.05.2022 Sobota N Klapy 1 - Ústecký
Název: rYBÁŘSKÉ ZÁVODY
21.05.2022 Sobota N Kounice - Středočeský
Název:
21.05.2022 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
21.05.2022 Sobota N Želetava - Vysočina
Název: 16.Rybářské závody - Hadrava
21.05.2022 Sobota N Čehovice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský
Název: Rybářské závody Chotěšov
21.05.2022 Sobota N Jince mládež - Středočeský
Název:
21.05.2022 Sobota N Kelč - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Velký Bílichovský rybník - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
21.05.2022 Sobota N Cetoraz - Vysočina
Název: Pacovský kapr
21.05.2022 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Žerotice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Vodňany - Jihočeský
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Orlová mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Praha Kolovraty - Praha
Název: kolovratské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha
Název: kolovratské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Horka nad Moravou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Horka nad Moravou mládež - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Podbořany - Ústecký
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Hašov - Plzeňský
Název: odpolední rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Kelč - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody - letos již 30.ročník
21.05.2022 Sobota N Čimelice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Kloužovice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Ledenice - Jihočeský
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
21.05.2022 Sobota N Holešov - Zlínský
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Podivín - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.