Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2020

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červen 2020
06.06.2020 Sobota N Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici
06.06.2020 Sobota N Napajedla - Spytihněv - ZRUŠENO - Zlínský
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Mikulovice - Pardubický 
Název: Vesnická Liga
06.06.2020 Sobota N Robčice - Plzeňský
Název: Rybářské závody " o Živé sele "
06.06.2020 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
06.06.2020 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Zdislavický otvírák OBSAZENO
06.06.2020 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody Koloveč 2020
06.06.2020 Sobota N Přehýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Čabárna - Středočeský
Název: Vabank
06.06.2020 Sobota N Bilichov - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
06.06.2020 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Jablonec nad Nisou - Liberecký
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Hostinné - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody KOLOVEČ
06.06.2020 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 1.
06.06.2020 Sobota N Tuhaň mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Lázně Bohdaneč - mládež - Pardubický
Název: Bohdanečská vydřička
06.06.2020 Sobota N Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Žiželice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský
Název: 3 ročník jarní šupinky
06.06.2020 Sobota N Nová Role - Karlovarský
Název: Rybářské závody
07.06.2020 Neděle N Knířov - Pardubický
Název: Týmy-Hungerfish liga
07.06.2020 Neděle N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků
12.06.2020 Pátek N Hraštice - Královéhradecký
Název: Hraštický Rutilus
13.06.2020 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: o 100 kg prase
13.06.2020 Sobota N Dřenice - mládež OBSAZENO - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Štěchovice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody 2020
13.06.2020 Sobota N Míčov - Pardubický
Název: V. MÍČOVSKÉ UDICE
13.06.2020 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
13.06.2020 Sobota N BLÍŽEJOV - Plzeňský
Název: Memorial Jardy Sekereše
13.06.2020 Sobota N Klapý - Ústecký
Název: ročník rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Mileč - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
13.06.2020 Sobota N Varvažov - mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Kostelní Radouň - Jihočeský
Název: Rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Telce - Ústecký
Název: CHY - TEP CUP TELCE
13.06.2020 Sobota N Telce mládež - Ústecký
Název: CHY - TEP CUP TELCE mládež
13.06.2020 Sobota N Žarošice - Jihomoravský
Název: rybářské závody na Klášově
13.06.2020 Sobota N Jenišov - Karlovarský
Název: bambus cup XI. ročník
13.06.2020 Sobota N Hostinné - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybářské závody Bylany 2020
13.06.2020 Sobota N Dolní Bousov mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Chata Hubertka - Vysočina
Název: Pstruhové závody
13.06.2020 Sobota N Velký Osek mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
14.06.2020 Neděle N Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody 2020
14.06.2020 Neděle N Sendražice-Plno - Královéhradecký
Název: Sendražický kapřík
14.06.2020 Neděle N Rankovice - Karlovarský
Název: Memorial Tondy Hlaváčka
19.06.2020 Pátek N Arnolec - Vysočina
Název: 25 hodin v Arnolci
19.06.2020 Pátek N Jimramov - Obsazeno - Vysočina
Název: závod dvojic
20.06.2020 Sobota N Zdislavice mládež - ZRUŚENO - Středočeský
Název: dětské závody ,odpoledne dětský den
20.06.2020 Sobota N Dešná - Jihočeský
Název: o dešanské sele
20.06.2020 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
20.06.2020 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Kolešov - Středočeský
Název: Tajné dvojice - ZRUŠENO!!!!
20.06.2020 Sobota N Hrobice - Pardubický
Název: hasičský kapr OBSAZENO
20.06.2020 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 12. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
20.06.2020 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N České Budejovice - České Vrbné - Jihočeský 
Název: Krajský Přebor ve feederu
20.06.2020 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Vlasatice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Nesuchyně - Středočeský
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Rumburk - Obsazeno - Ústecký
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Bystřice u Benešova mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Tovačov mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N České Velenice mládež - Jihočeský
Název: dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Čenkov - Vysočina
Název:
20.06.2020 Sobota N Mikulovice - Pardubický 
Název: Vesnická Liga Náhradní místo za Medlešice-nedostatek vody
20.06.2020 Sobota N Dačice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Kácov mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Staré město mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Svobodné Hamry - Pardubický
Název:
20.06.2020 Sobota N Polička mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
21.06.2020 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody OBSAZENO 1 volné místo
27.06.2020 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký
Název: Závody dvojic téměř 24 hodin
27.06.2020 Sobota N Popice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Vesnická liga
27.06.2020 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Uhlířská Lhota 2 volna místa - Středočeský
Název: 1.Ročnik rybářských závodů Uhlířská Lhota Už jen náhradnici
27.06.2020 Sobota N Mirovice - Obsazeno - Jihočeský
Název: Jarní Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Králíky mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody pro děti a mládež
27.06.2020 Sobota N Chřibská - Ústecký
Název: Rybářské závody Tubertiny Day
27.06.2020 Sobota N Svitavy - ženy - Pardubický
Název: Závody žen
27.06.2020 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Hnanice - Jihomoravský
Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA
27.06.2020 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský 
Název: Duo feeder cup 2020
27.06.2020 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Letkovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody - Cortina Letkovice
27.06.2020 Sobota N Otěšice - Plzeňský
Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice
27.06.2020 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký
Název: Kocourák
27.06.2020 Sobota N Křesetice - Středočeský
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA OBSAZENO
27.06.2020 Sobota N Královice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Dolní Bousov - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Březí - Plzeňský
Název: Březská vydra
27.06.2020 Sobota N Vedrovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název:
27.06.2020 Sobota N Neuměř - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Králíky - Pardubický
Název: 24 hodinové závody dvoučlenných týmů
28.06.2020 Neděle N Uhlířská Lhota mládež-ZRUŠENO - Středočeský
Název: 1.Ročník rybářských závodů Uhlířská Lhota pro děti
28.06.2020 Neděle N Bylany Halíř Cup 2020 dvě poslední místa !!!!! - Ústecký
Název: Halíř Cup 2020
28.06.2020 Neděle N Dobříkov u Chocně - Pardubický
Název: Hungerfish liga 2.Kolo
28.06.2020 Neděle N Vedrovice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.