Závody
Seznam závodu pro 2020
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
03.04.2020 | Pátek |
N
Hulvácké Benátky - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: Jarní blinker |
||
03.04.2020 | Pátek |
N
Zdechovice - Rybník Pilský - ZRUŠENO - Pardubický Název: CCAM ZDECHOVICE CARP CUP 2020 |
||
04.04.2020 | Sobota |
N
Nová Ves u Českých Budějovic - ZRUŠENO - Jihočeský Název: Novoveská plavaná |
||
04.04.2020 | Sobota |
N
Arnolec - ZRUŠENO - Vysočina Název: 1.Arnolecký žabák 8h |
||
04.04.2020 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Vesnická liga ZRUŠENO!!!!!!!!!!!!! |
||
04.04.2020 | Sobota |
N
Podlesí u Příbrami - ZRUŠENO - Jihočeský Název: Podlesí u Příbrami 2020 |
||
04.04.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice -Zrušeno - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
04.04.2020 | Sobota |
N
Loučky.,,,,Zrušeno,,,,, - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
04.04.2020 | Sobota |
N
Brandýsek ZRUŠENO!!! - Středočeský Název: Vabank |
||
05.04.2020 | Neděle |
N
Velký Přelov (Černožice) - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Zebco Europe - Cejnobraní |
||
10.04.2020 | Pátek |
N
Starý Kolín - ZRUŠENO - Středočeský Název: Motorová pila na udici |
||
10.04.2020 | Pátek |
N
Zdislavice -zrušeno pro vývoj C-19 - Středočeský Název: Zdislavický Otvírák |
||
11.04.2020 | Sobota |
N
Dřenice ZRUŠENO - Pardubický Název: závod dvojic |
||
11.04.2020 | Sobota |
N
Česká Třebová - ZRUŠENO - Pardubický Název: Cejnobití |
||
11.04.2020 | Sobota |
N
Bílovec - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.04.2020 | Sobota |
N
Třebechovice pod Orebem - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
11.04.2020 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - ZRUŠENO - Jihomoravský Název: Feeder Cup |
||
11.04.2020 | Sobota |
N
Králíky (Horní Lipka) - ZRUŠENO - Pardubický Název: Memoriál ing.Michala Konče |
||
11.04.2020 | Sobota |
N
Senomaty - ZRUŠENO - Středočeský Název: X.Memoriál Jaroslava Blechy |
||
11.04.2020 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - ZRUŠENO - Jihočeský Název: ZRUŠENO - Velikonoční rybářské závody |
||
11.04.2020 | Sobota |
N
Telce - ZRUŠENO - Ústecký Název: O putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny |
||
11.04.2020 | Sobota |
N
Bílovec - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
13.04.2020 | Pondělí |
N
Vestec - Nouzín - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Velikonoční kapřík ZRUŠENO |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - ZRUŠENO - Vysočina Název: Humpolecké cejnobraní - jarní kolo |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Velké Pleso - Ohře - ZRUŠENO - Karlovarský Název: KURTŮV A MÍLŮV MEMORIÁL |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Hulvácké Benátky - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: Dubnový závod |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Poděbrady - ZRUŠENO - Středočeský Název: Poděbradský kapr |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Horní Metelsko - ZRUŠENO - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Hnanice - ZRUŠENO - Jihomoravský Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Víceměřice - ZRUŠENO - Olomoucký Název: Jarní rybářské závody 2020 |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Dehtín - ZRUŠENO - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Heřmanův Městec (Konopáč)- ZRUŠENO - Pardubický Název: |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Bylany - ZRUŠENO - Středočeský Název: Rybářské závody Bylany jaro 2020 |
||
18.04.2020 | Sobota |
N
Poděbrady - ZRUŠENO - Středočeský Název: Poděbradský kapr |
||
19.04.2020 | Neděle |
N
Heřmanův Městec (Konopáč) mládež- ZRUŠENO - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Lanškroun - ZRUŠENO - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Dobřany - ZRUŠENO - Plzeňský Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Markovice - mládež - ZRUŠENO - Pardubický Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019 |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Hustopeče nad Bečvou - ZRUŠENO - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - ZRUŠENO - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Zájezdec - ZRUŠENO - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Žiželice - mládež - ZRUŠENO - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup n./Vlt. - ZRUŠENO BEZ NÁHRADY TERMÍNU - Středočeský Název: Kralupský kapr 2020 |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Dymokury ženy - ZRUŠENO - Středočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Borovnice (Valcha) - ZRUŠENO - Středočeský Název: Rybařské Závody Valcha |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - ZRUŠENO - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí mládež bude přeloženo - Jihočeský Název: Veselská zlatá udice |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Olešná - ZRUŠENO - Středočeský Název: Rybářské závody závlaha Olešná |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Horka nad Sázavou - ZRUŠENO - Středočeský Název: Rybářské závody Písník Horka nad Sázavou 2020 |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Rajhrad - ZRUŠENO - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Lanškroun - ZRUŠENO - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Dymokury ženy - ZRUŠENO - Středočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Rajhrad - ZRUŠENO - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Markovice - mládež - ZRUŠENO - Pardubický Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019 |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Markovice - mládež - ZRUŠENO - Pardubický Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019 |
||
25.04.2020 | Sobota |
N
Markovice - mládež - ZRUŠENO - Pardubický Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019 |
||
26.04.2020 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Čarodějnická plavaná 4.ročník - ZRUŠENO |
||
26.04.2020 | Neděle |
N
Dobřany mládež - ZRUŠENO - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka 2019 |
||
26.04.2020 | Neděle |
N
Domažlice - ZRUŠENO - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
26.04.2020 | Neděle |
N
Hustopeče nad Bečvou - mládež - ZRUŠENO - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
26.04.2020 | Neděle |
N
Lanškroun mládež - ZRUŠENO - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
26.04.2020 | Neděle |
N
Domažlice - ZRUŠENO - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
26.04.2020 | Neděle |
N
Lanškroun mládež - ZRUŠENO - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |