Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 102 termínů závodů
V minulosti zadáno 6915 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 28.9.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2019
28.09.2019 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Loket - Karlovarský
Název: Podzimní kaprařské závody
28.09.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
28.09.2019 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy 6.ročník
28.09.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 9. ročník Václavská trofej - přívlač + muška
28.09.2019 Sobota N České Budějovice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Holubov - Jihočeský
Název: Rybářské závody - memoriál Josefa HURDY
28.09.2019 Sobota N Dešenice - Plzeňský
Název: Rybářské závody Hoŕák 2019 ZRUŠENO
28.09.2019 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: O posvícenskou husu
28.09.2019 Sobota N Tample - Liberecký
Název: 6. závody dvojic v Tampli
28.09.2019 Sobota N Žitná, okr. Prachatice - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
28.09.2019 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: 1. Memoriál Karla Kovandy
28.09.2019 Sobota N Kochánky - Středočeský
Název: Kačovský kapr 2019
28.09.2019 Sobota N Senomaty - Středočeský
Název: Senomatský kapr
28.09.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Milevsko (rybník Kadoch) - Jihočeský
Název: 8. ročník o pohár předsedy MO ČRS Milevsko
28.09.2019 Sobota N Litomyšl mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Jablunkov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Litovel - Olomoucký
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský
Název: podzimní rybářský maraton
28.09.2019 Sobota N Litultovice mládež - Moravskoslezský
Název: podzimní rybářský maraton
28.09.2019 Sobota N Obříství mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Slavičín mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Strážov na Šumavě - Plzeňský
Název: Strážovský pohár 2019
28.09.2019 Sobota N Brzotice - Středočeský
Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ
28.09.2019 Sobota N Blansko mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Brušperk mládež - Moravskoslezský
Název: O Zlatou šupinu mikroregionu povodí Ondřejnice
28.09.2019 Sobota N Třešť - Vysočina
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Jasenná - Královéhradecký
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.