Závody
Seznam závodů pro datum 28.9.2019
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
28.09.2019 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Loket - Karlovarský Název: Podzimní kaprařské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Cejnobití |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Memoriál Honzy Švandy 6.ročník |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: 9. ročník Václavská trofej - přívlač + muška |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
České Budějovice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Holubov - Jihočeský Název: Rybářské závody - memoriál Josefa HURDY |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Dešenice - Plzeňský Název: Rybářské závody Hoŕák 2019 ZRUŠENO |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: O posvícenskou husu |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Tample - Liberecký Název: 6. závody dvojic v Tampli |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Žitná, okr. Prachatice - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: 1. Memoriál Karla Kovandy |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Kochánky - Středočeský Název: Kačovský kapr 2019 |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský Název: Senomatský kapr |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Milevsko (rybník Kadoch) - Jihočeský Název: 8. ročník o pohár předsedy MO ČRS Milevsko |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Litomyšl mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Litovel - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: podzimní rybářský maraton |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Litultovice mládež - Moravskoslezský Název: podzimní rybářský maraton |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Obříství mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Strážov na Šumavě - Plzeňský Název: Strážovský pohár 2019 |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Brzotice - Středočeský Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Blansko mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Brušperk mládež - Moravskoslezský Název: O Zlatou šupinu mikroregionu povodí Ondřejnice |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Třešť - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jasenná - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Chuchel - Pardubický Název: Memoriál Josefa Syrovce |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Žitná, okr. Prachatice mládež - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |