Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 102 termínů závodů
V minulosti zadáno 6915 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 14.9.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2019
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou mládež - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou ženy - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN - POZOR ZMĚNA ČASU
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou veteráni - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN
14.09.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Tůň u Loukova - Středočeský
Název: Podzimní rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 6. ročník
14.09.2019 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
14.09.2019 Sobota N Kvasice - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Svratouch - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Hostinné - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou týmy - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy - OPEN
14.09.2019 Sobota N Častolovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský
Název: rybářské závody dvojic
14.09.2019 Sobota N Víceměřice (okr.Prostějov) - Olomoucký
Název: Rybářské závody 2019
14.09.2019 Sobota N Mirotice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
14.09.2019 Sobota N Police u Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Víceměřice (okr.Prostějov) - Olomoucký
Název: Rybářské závody 2019
14.09.2019 Sobota N Zámrsk - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský
Název: rybářské závody o prase
14.09.2019 Sobota N Milovy - Vysočina
Název: Rybářské závody dvojic
14.09.2019 Sobota N Radovesnice II - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Netřebice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody plavaná
14.09.2019 Sobota N Mělník - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko
14.09.2019 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.