Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 6811 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Srpen 2019
02.08.2019 Pátek N Buřenice - Vysočina
Název: BUŘENICKÝ NOČNÍK - 7. ročník
03.08.2019 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
03.08.2019 Sobota N Odrovice - Malešovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
03.08.2019 Sobota N Bylany I - Ústecký
Název: Rybářské závody
03.08.2019 Sobota N Lejšovka-1.cena-ryb.lehátko - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Lejšovka
03.08.2019 Sobota N Pardubice - Pardubický
Název: MiČR veteránů
03.08.2019 Sobota N Kochánov u Havlíčkova Brodu - Vysočina
Název: Rybářské závody
03.08.2019 Sobota N Hokov u Rakovníka 1 Místo volné - Středočeský
Název: Hoky cup
03.08.2019 Sobota N Třemešné pod Přimdou - Plzeňský
Název: Rybářské závody
09.08.2019 Pátek N Polička - Pardubický
Název: Půlnoční kapr - rybářská noc
09.08.2019 Pátek N Jenišov u Karlových Varů - Karlovarský
Název: 4. ročník 24 hod. závodů v lovu kaprů
09.08.2019 Pátek N Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský
Název: Rybářské závody
10.08.2019 Sobota N Strachovice - Jihočeský
Název: Rybářské zalvody Strachovice 2019
10.08.2019 Sobota N Jeseník - Olomoucký
Název: závod dvojic
10.08.2019 Sobota N Lužany - Plzeňský
Název: Přeštický feeder
10.08.2019 Sobota N Bílichov - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
11.08.2019 Neděle N Přeštice - Plzeňský
Název: Rybářské závody 30.ročník
11.08.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
11.08.2019 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: Liga Rybářských žebříčků 2. kolo
16.08.2019 Pátek N Vojice-pouze pro členy MO ČRS Ostroměř - Královéhradecký
Název: Vojický sumec pro členy MO ČRS Ostroměř
16.08.2019 Pátek N Kladruby - Středočeský
Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ
16.08.2019 Pátek N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Noční rybářské závody na Kocandě
16.08.2019 Pátek N Letkovice - rybník Cortina - Jihomoravský
Název: Noční rybářské závody dvojic
17.08.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
17.08.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: Závod dvojic 24 hod. (feeder,plavaná)
17.08.2019 Sobota N Babice u Říčan - Středočeský
Název: Kapr CUP retro 2019
17.08.2019 Sobota N Maletice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
17.08.2019 Sobota N Polnička u Ždáru nad Sázavou - Vysočina
Název: Letní Polnička
17.08.2019 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic OBSAZENO!!
17.08.2019 Sobota N Telce - Ústecký
Název: Polonoční rybářské závody Telce
17.08.2019 Sobota N Velký Malahov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
17.08.2019 Sobota N Touškov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
23.08.2019 Pátek N Letny - Vysočina
Název: Magic Cup
24.08.2019 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
24.08.2019 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
24.08.2019 Sobota N Kfely - Karlovarský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 8 .ROČNÍK 1 volné místo
24.08.2019 Sobota N Střeziměř - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
24.08.2019 Sobota N LIbice nad Doubravou - Vysočina
Název: Rybářské závody. ZMĚNA ČASU
24.08.2019 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
24.08.2019 Sobota N Příbram na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
24.08.2019 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: 2. ročník Memoriálu Jiřího Hlobila 32 hod
24.08.2019 Sobota N Kosova Hora u Sedlčan - Středočeský
Název: Letní rybářské závody
24.08.2019 Sobota N Březí u Meclova - Plzeňský
Název: Výlov udicí
24.08.2019 Sobota N Žebráky - Plzeňský
Název: Rybářské závody
25.08.2019 Neděle N Příbram na Moravě mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
30.08.2019 Pátek N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Noční lov úhořů
31.08.2019 Sobota N Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Hrochův Týnec - Pardubický
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Hrochův Týnec - mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Drozdice ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen 10.ročník
31.08.2019 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
31.08.2019 Sobota N Dačice - Jihočeský
Název: 4. ročník rybářských závodů na rybníku Rybářská na 26. hodin
31.08.2019 Sobota N Olešnice na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Sedlčany mládež - Středočeský
Název: Sedlčanský cejn
31.08.2019 Sobota N Bakov nad Jizerou - Středočeský
Název: Posvícenecké závody
31.08.2019 Sobota N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Nahošice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Dobroměřice - Ústecký
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Dobroměřice mládež - Ústecký
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Kondrac - Středočeský
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Lodín mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Teplice - Ústecký
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Ostrov nad Ohří - Karlovarský
Název: O krále Betoňáku
31.08.2019 Sobota N Pánský rybník v Janově - Královéhradecký
Název: O pohár starostky Janova
31.08.2019 Sobota N Zbilidy mládež - Vysočina
Název: MORDOVENSKÝ KAPŘÍK
31.08.2019 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Robčice - Plzeňský
Název: Rybářské závody " o Živé sele "
31.08.2019 Sobota N Podůlšany mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody .Ukončení prázdnin
31.08.2019 Sobota N Jindřichův Hradec mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Prušánky mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Kolešov II. Rybník u Máni - Středočeský
Název: Konec prázdnin na Máně.
31.08.2019 Sobota N Tuhaň - Středočeský
Název: Noční rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.