Závody
Seznam závodu pro 2018
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Březen 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
03.03.2018 | Sobota |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský Název: závody Fernet Cup na dírkách |
||
03.03.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: TALIAN DIRKY |
||
03.03.2018 | Sobota |
N
Kokovice - Středočeský Název: Kokovický pstruh. |
||
04.03.2018 | Neděle |
N
Kobylníky - Středočeský Název: Kobylnická dírka |
||
04.03.2018 | Neděle |
N
Mirošovice - Středočeský Název: rybářské závody na dírkách |
||
17.03.2018 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Dřenický Duhák-Dudák |
||
17.03.2018 | Sobota |
N
Skuteč - Zrušeno - Pardubický Název: Pepikovská muška |
||
17.03.2018 | Sobota |
N
České Vrbné - Jihočeský Název: Jihočeská zimní feeder liga 3. ročník / 2017 - 2018 / 2. závod |
||
18.03.2018 | Neděle |
N
Mokrovousy - přeloženo na 25.3. - Královéhradecký Název: MOKROVOUSKÝ SIVEN |
||
24.03.2018 | Sobota |
N
Karviná - Moravskoslezský Název: PETROVICKÝ PSTRUH |
||
24.03.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: Pstruhobraní |
||
24.03.2018 | Sobota |
N
Sendražice 3 cm ledu Zrušeno - Královéhradecký Název: Sendražický kapřík |
||
24.03.2018 | Sobota |
N
Markovice - Pardubický Název: Markovice - jarní 2018 |
||
25.03.2018 | Neděle |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: První jarní závod |
||
25.03.2018 | Neděle |
N
Mokrovousy - Přeloženo na 08.04.2018 - Královéhradecký Název: Mokrovouský SIVEN - Zrušeno -Přeloženo 08.04.2018 |
||
30.03.2018 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský Název: PM GAME VELIKONOČNÍ EXTRÉM HRUŠKOV 2018 |
||
30.03.2018 | Pátek |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Běloba CUP 2018 |
||
30.03.2018 | Pátek |
N
Starý Kolín - Středočeský Název: Motorová pila na udici |
||
30.03.2018 | Pátek |
N
Jestřabice - Zlínský Název: Jarní muškařský maratón |
||
30.03.2018 | Pátek |
N
Štěchovice - Středočeský Název: PRSOCup 2018 – Štěchovický pohár – přívlačový závod z lodí |
||
30.03.2018 | Pátek |
N
Vodňany - Jihočeský Název: Jihočeská zimní feeder liga 3. ročník / 2017 - 2018 / 3. závod |
||
31.03.2018 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: Crazy Fish Trout Area Cup-Závod dvojic v přívlači |
||
31.03.2018 | Sobota |
N
Křesetice OBSAZENO JEN NÁHRADNÍCI - Středočeský Název: Zahajovačka Křesetice |
||
31.03.2018 | Sobota |
N
Dymokury - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
31.03.2018 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Dolovná |
||
31.03.2018 | Sobota |
N
Čelákovice - Středočeský Název: 11. ročník rybářských závodů na Grádě |
||
31.03.2018 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: 4.ročník rybářských závodů o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny |
||
31.03.2018 | Sobota |
N
Čelákovice mládež - Středočeský Název: 11. ročník rybářských závodů na Grádě |
||
31.03.2018 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Dolovná |