Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 414 termínů závodů
V minulosti zadáno 5215 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 30.9.2017

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2017
30.09.2017 Sobota N Mělník - Ústecký
Název: Pohár kněžny Ludmily - 22. ročník
30.09.2017 Sobota N Libkov - Plzeňský
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
30.09.2017 Sobota N Polička přívlač - Pardubický
Název: VII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ
30.09.2017 Sobota N Poděbrady - lodní liga - Středočeský 
Název: Lodní liga 3. kolo
30.09.2017 Sobota N Domanín feeder - Jihočeský
Název: 4.kolo 1. LIGA feeder
30.09.2017 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Loket - Karlovarský
Název: Podzimní kaprařské závody
30.09.2017 Sobota N Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Choteč - Pardubický
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Loučky - Karlovarský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Chýnov přívlač - Jihočeský
Název: Rybářské závody přívlač
30.09.2017 Sobota N Litovel - Olomoucký
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
30.09.2017 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Mozolov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Senomaty - Středočeský
Název: Senomatský kapr
30.09.2017 Sobota N Stará Ves nad Ondřejnicí mládež - Moravskoslezský
Název: o Zatou šupinu mikroregionu povodí Ondřejnice
30.09.2017 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Nové Město na Moravě - Vysočina
Název: KOUPALIŠTĚ 2017
30.09.2017 Sobota N Tichá - Moravskoslezský
Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
30.09.2017 Sobota N Hlinsko mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Hlincova Hora (Mrhal) - Jihočeský
Název: Rybářské závody memorial Petra Čejky 4.ročník
30.09.2017 Sobota N Kněževes (Závlaha) - Středočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Slavičín - Zlínský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Horní Planá přívlač - Jihočeský
Název: Mistrovství Horní Plané
30.09.2017 Sobota N Blížejov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota N Polička muška - Pardubický
Název: VII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ
30.09.2017 Sobota N Kloužovice - Jihočeský
Název: Přívlačový závod

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.