Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 414 termínů závodů
V minulosti zadáno 5215 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 23.9.2017

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2017
23.09.2017 Sobota N Měřín - Vysočina
Název: 3.kolo AWA-S CUP 2017 feeder
23.09.2017 Sobota N Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský
Název: Šternberský Feeder CUP feeder
23.09.2017 Sobota N Herálec - Vysočina
Název: 3.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů
23.09.2017 Sobota N Loučovice mládež - Jihočeský
Název: dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Pávov - Vysočina
Název: PODZIMNÍ DUBÁK 2017 24 hodinový závod dvojic
23.09.2017 Sobota N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Holubov - Jihočeský
Název: Rybářské závody - II.memoriál Josefa HURDY
23.09.2017 Sobota N Močerady - Plzeňský
Název: 5.ročník rybářských závodů
23.09.2017 Sobota N Tůň u Loukova - Středočeský
Název: Podzimní rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Rajhrad muška - Jihomoravský
Název: I. liga, podzim
23.09.2017 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy 4.ročník
23.09.2017 Sobota N Žitná - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
23.09.2017 Sobota N Žitná mládež - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
23.09.2017 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: O posvícenskou husu
23.09.2017 Sobota N Strachovice (Dívčice) - Jihočeský
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Choceň (Peliny) - Pardubický
Název: O pohár starosty města
23.09.2017 Sobota N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Rybářské závody na Kocandě
23.09.2017 Sobota N Dražice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Dražice - mládež - Jihočeský
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb
23.09.2017 Sobota N Vrčeň mládež - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb
23.09.2017 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Hostinné - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Plzeň feeder - Plzeňský
Název: PLZEŇSKÝ FEEDERCUP
23.09.2017 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský
Název: 3. podzimní rybářský maraton
23.09.2017 Sobota N Slaný mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Čerčany mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Ovčáry - Středočeský
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Litovel mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota N Hranice na Moravě - Olomoucký
Název: II. liga "B", podzim
23.09.2017 Sobota N Pavlov - Jihomoravský
Název: II. liga "C" - 4. kolo
23.09.2017 Sobota N Mělník - Ústecký
Název: II. liga - 4. kolo - B - COLMIC
23.09.2017 Sobota N Hracholusky plavaná - Plzeňský
Název: II. liga - 4. kolo - A
23.09.2017 Sobota N Chýnov přívlač - Jihočeský
Název: Chýnovská vydra

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.