Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 8196 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Kutná Hora
8000.00045
2
Brloh
6150.00044
3
Pardubice
6050.00043
4
Třesovice
4500.00042
5
Pardubice
4300.00041
6
Ledeč nad Sázavou
4050.00040
7
Ledeč nad Sázavou
4000.00039
8
Zámrsk
3850.00038
9
Jaroměř
3550.00037
10
Hošťálkovice
3050.00036
11
Humpolec
3000.00035
12
Jamné nad Orlicí
2950.00034
13
Mikulovice
2850.00033
14
Heřmanův Městec
2500.00032
15
Plotiště nad Labem
2350.00031
16
Slepotice
2300.00030
17
Pardubice
2252.00029
18
Heřmanův Městec
2251.00028
19
Hradec Králové
2200.00027
20
Choceň
2100.00026
21
Kameničky
2050.00025
22
Přelouč
1600.00024
23
Opočno
1550.00023
23
Sezemice
1550.00023
25
Slatiňany
1500.00021
26
Dlouhý Most
1400.00020
27
Dřenice
1350.00019
28
Semily
1250.00018
29
Čejov
1201.00017
30
Sezemice
1200.00016
31
Přelouč
1150.00015
31
Hořice v Podkrkonoší
1150.00015
31
Opočínek
1150.00015
34
Dlouhý Most
1100.00012
35
Kejžlice
1050.00011
35
 
1050.00011
37
Čejov
1001.0009
37
Platenice
1001.0009
39
 
1000.0007
40
Žďár nad Sázavou
950.0006
41
Žďár nad Sázavou
800.0006
42
Zámrsk
600.0006
43
Zámrsk
550.0006
44
Dřenice
450.0006
44
Všechlapy
450.0006
46
Vysoké Mýto
350.0006
46
Třesovice
350.0006
48
Pelechov
300.0006
49
Jaroměř
250.0006
49
Chotěboř
250.0006
49
Slatiňany
250.0006
52
Onomyšl
200.0006
52
Chloumek
200.0006
54
Hradec Králové
150.0006
55
Najdek
100.0006
56
Přišimasy
00.0006
56
Přišimasy
00.0006
56
Přišimasy
00.0006
56
Chotěboř
00.0006
56
Pardubice
00.0006
56
Uhlířské Janovice
00.0006
56
Slatiňany
00.0006


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 19.09.2021
Místo konání závodu Slatiňany - Kunčí
Kraj Pardubický
Název závodu Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany
Název vodní plochy rybník Návesní
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05:00
Možno předem na email zemlicka.Radek@seznam.cz
Možno předem na telefonu 724 236 489
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 73 závodníků

Pětík Marek - Libišany
Staněk Václav - Hradec Králové
Šrámek Petr - Opočínek
Moravec Pavel - Čejov
Pecka Zdeněk - Hošťálkovice
Řípa Aleš - Heřmanův Městec
Malina Jaroslav ml. - Slatiňany
Mergl Jakub - Heřmanův Městec
Baloun Roman - Heřmanův Městec
Janouch Miroslav - Všechlapy
Zahradník Michal - Platenice
Zahradník Roman - Pelechov
Hubička Tomáš - Brloh
Cuhorka Jiří - Přelouč
Cuhorka Aleš - Přelouč
Miková Simona - Přišimasy
Mika Jaroslav - Přišimasy
Sladeček Miroslav - Přišimasy
Synek Martin - Choceň
Pryl Stanislav - Pardubice
Hájek Vladimír - Dobříkov
Mokrá Jana - Najdek
Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou
Miroslav Lounka - Senice
Babka Pavel - Chloumek
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Doležán Vladimír - Chotěboř
Doležán Nikola - Chotěboř
Pišl Jan - Třesovice
Trnka Aleš - Třesovice
Zeman Luboš - Semily
Pajer Stanislav - Ledeč nad Sázavou
Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou
Bareš Vladimír - Slepotice
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Cimburek František - Kameničky
Lochman Matouš - Proseč
Lochman František - Proseč
Vašíček Zdeněk - Opočno
Smítka Josef ml. - Kutná Hora
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Novák Zdeněk - Slatiňany
Mokrý Jan - Uhlířské Janovice
Klečák Miloslav - Onomyšl
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Doležal Pavel - Pardubice
Kučera Lukáš - Dašice
Havránek Radek - Čejov
Kopic Milan - Humpolec
Svoboda Antonín - Kejžlice
Hlaváček Karel - Humpolec
Bína Lukáš - Dlouhý Most
Bína Libor - Dlouhý Most
Rambousek Stanislav - Třebíč
Hos Martin - Otín
Koudelková Jitka - Nasavrky
Pilný Miroslav - Mikulovice
Pilný Filip - Mikulovice
Růžička Pavel - Dašice
Hrubeš František - Dřenice
Provazník Jiří - Dřenice
Žemlička Radek - Slatiňany
Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Taichner Radek - Mikulovice
Chválová Lubica - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Časový harmonogram závodu
První část od 07:00 hodin do 10:00 hodin
Přestávka od 10:00 hodin do 11:00 hodin
Druhá část od 11:00 hodin do 14:00 hodin
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč
Zakázané nástrahy

patentky, ryby a jejich části jako návnada i nástraha

Krmení
Povoleno

10 min před zahájením poločasu

Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 5 ha
Osádka ryb

kapr, amur, jeseter, candát, štika, úhoř, lín, bílá ryba

Bodování

100 bodů - kapr, amur, jeseter, candát, štika, úhoř, lín

5 bodů - ostatní

Ocenění pro vítěze

1. - 3. místo poháry, hodnotné ceny

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

občerstvení s donáškou, vybavení dle rybářského řádu

Hlavní sponzor závodu Název: Město Slatiňany
WWW: ˇhttps://www.slatinany.cz/
Pořadatel Název: MO ČRS Slatiňany
WWW: https://www.rybarislatinany.cz/
Email: zemlicka.Radek@seznam.cz
Telefon: 724 236 489

 

 

 

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.