Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kaňk | 800 | 0.000 | 45 | |
2 | Brloh | 615 | 0.000 | 44 | |
3 | Pardubice | 605 | 0.000 | 43 | |
4 | Třesovice | 450 | 0.000 | 42 | |
5 | Pardubice | 430 | 0.000 | 41 | |
6 | Ledeč nad Sázavou | 405 | 0.000 | 40 | |
7 | Ledeč nad Sázavou | 400 | 0.000 | 39 | |
8 | Zámrsk | 385 | 0.000 | 38 | |
9 | Jaroměř | 355 | 0.000 | 37 | |
10 | Hošťálkovice | 305 | 0.000 | 36 | |
11 | Humpolec | 300 | 0.000 | 35 | |
12 | Heřmanův Městec | 295 | 0.000 | 34 | |
13 | Mikulovice | 285 | 0.000 | 33 | |
14 | Heřmanův Městec | 250 | 0.000 | 32 | |
15 | Plotiště nad Labem | 235 | 0.000 | 31 | |
16 | Slepotice | 230 | 0.000 | 30 | |
17 | Pardubice | 225 | 2.000 | 29 | |
18 | Heřmanův Městec | 225 | 1.000 | 28 | |
19 | Hradec Králové | 220 | 0.000 | 27 | |
20 | Choceň | 210 | 0.000 | 26 | |
21 | Kameničky | 205 | 0.000 | 25 | |
22 | Přelouč | 160 | 0.000 | 24 | |
23 | Opočno | 155 | 0.000 | 23 | |
23 | Sezemice | 155 | 0.000 | 23 | |
25 | Slatiňany | 150 | 0.000 | 21 | |
26 | Dlouhý Most | 140 | 0.000 | 20 | |
27 | Dřenice | 135 | 0.000 | 19 | |
28 | Semily | 125 | 0.000 | 18 | |
29 | Čejov | 120 | 1.000 | 17 | |
30 | Sezemice | 120 | 0.000 | 16 | |
31 | Přelouč | 115 | 0.000 | 15 | |
31 | Hořice v Podkrkonoší | 115 | 0.000 | 15 | |
31 | Opočínek | 115 | 0.000 | 15 | |
34 | Dlouhý Most | 110 | 0.000 | 12 | |
35 | Kejžlice | 105 | 0.000 | 11 | |
35 | 105 | 0.000 | 11 | ||
37 | Čejov | 100 | 1.000 | 9 | |
37 | Platenice | 100 | 1.000 | 9 | |
39 | 100 | 0.000 | 7 | ||
40 | Žďár nad Sázavou | 95 | 0.000 | 6 | |
41 | Žďár nad Sázavou | 80 | 0.000 | 6 | |
42 | Zámrsk | 60 | 0.000 | 6 | |
43 | Zámrsk | 55 | 0.000 | 6 | |
44 | Dřenice | 45 | 0.000 | 6 | |
44 | Všechlapy | 45 | 0.000 | 6 | |
46 | Vysoké Mýto | 35 | 0.000 | 6 | |
46 | Třesovice | 35 | 0.000 | 6 | |
48 | Pelechov | 30 | 0.000 | 6 | |
49 | Jaroměř | 25 | 0.000 | 6 | |
49 | Chotěboř | 25 | 0.000 | 6 | |
49 | Slatiňany | 25 | 0.000 | 6 | |
52 | Onomyšl | 20 | 0.000 | 6 | |
52 | Chloumek | 20 | 0.000 | 6 | |
54 | Hradec Králové | 15 | 0.000 | 6 | |
55 | Najdek | 10 | 0.000 | 6 | |
56 | Přišimasy | 0 | 0.000 | 6 | |
56 | Přišimasy | 0 | 0.000 | 6 | |
56 | Přišimasy | 0 | 0.000 | 6 | |
56 | Chotěboř | 0 | 0.000 | 6 | |
56 | Pardubice | 0 | 0.000 | 6 | |
56 | Uhlířské Janovice | 0 | 0.000 | 6 | |
56 | Slatiňany | 0 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 19.09.2021 | ||||||
Místo konání závodu | Slatiňany - Kunčí | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany | ||||||
Název vodní plochy | rybník Návesní | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 73 závodníků Pětík Marek - Libišany Staněk Václav - Hradec Králové Šrámek Petr - Opočínek Moravec Pavel - Čejov Pecka Zdeněk - Hošťálkovice Řípa Aleš - Heřmanův Městec Malina Jaroslav ml. - Slatiňany Mergl Jakub - Heřmanův Městec Baloun Roman - Heřmanův Městec Janouch Miroslav - Všechlapy Zahradník Michal - Platenice Zahradník Roman - Pelechov Hubička Tomáš - Brloh Cuhorka Jiří - Přelouč Cuhorka Aleš - Přelouč Miková Simona - Přišimasy Mika Jaroslav - Přišimasy Sladeček Miroslav - Přišimasy Synek Martin - Choceň Pryl Stanislav - Pardubice Hájek Vladimír - Dobříkov Mokrá Jana - Najdek Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou Miroslav Lounka - Senice Babka Pavel - Chloumek Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Doležán Vladimír - Chotěboř Doležán Nikola - Chotěboř Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Zeman Luboš - Semily Pajer Stanislav - Ledeč nad Sázavou Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou Bareš Vladimír - Slepotice Aleksandrová Alena - Hradec Králové Cimburek František - Kameničky Lochman Matouš - Proseč Lochman František - Proseč Vašíček Zdeněk - Opočno Smítka Josef ml. - Kutná Hora Vágenknecht Jiří - Pardubice Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Petr - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Novák Zdeněk - Slatiňany Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Blaščík Petr - Staré Jesenčany Doležal Pavel - Pardubice Kučera Lukáš - Dašice Havránek Radek - Čejov Kopic Milan - Humpolec Svoboda Antonín - Kejžlice Hlaváček Karel - Humpolec Bína Lukáš - Dlouhý Most Bína Libor - Dlouhý Most Rambousek Stanislav - Třebíč Hos Martin - Otín Koudelková Jitka - Nasavrky Pilný Miroslav - Mikulovice Pilný Filip - Mikulovice Růžička Pavel - Dašice Hrubeš František - Dřenice Provazník Jiří - Dřenice Žemlička Radek - Slatiňany Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto Štarman Jiří - Staré Jesenčany Taichner Radek - Mikulovice Chválová Lubica - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy |
patentky, ryby a jejich části jako návnada i nástraha |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
kapr, amur, jeseter, candát, štika, úhoř, lín, bílá ryba |
||||||
Bodování |
100 bodů - kapr, amur, jeseter, candát, štika, úhoř, lín 5 bodů - ostatní |
||||||
Ocenění pro vítěze |
1. - 3. místo poháry, hodnotné ceny |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
občerstvení s donáškou, vybavení dle rybářského řádu |
||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Město Slatiňany WWW: ˇhttps://www.slatinany.cz/ |
||||||
Pořadatel |
Název: MO ČRS Slatiňany WWW: https://www.rybarislatinany.cz/ Email: zemlicka.Radek@seznam.cz Telefon: 724 236 489 |