Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Champions Cup (Pohár mistrů) za období 25. 6. 2016 - 24. 6. 2017



Každý rok na podzim pořádáme jednorázový závod s názvem Champions Cup. Jedná se o prestižní závod, kterého se mohou zúčastnit pouze ti, kteří v minulém období vyhráli jakýkoliv závod, a to bez rozdílu kategorií. Období je předem stanoveno. Není povinnost být členem Klubu.

Následující seznam tyto závodníky zobrazuje, přičemž je mu zároveň uveden první závod, který mu nominaci zajistil. Seznam je řazen abecedně.

 

Všeobecné podmínky:

  • Po skončení daného období (konec června) budou vypsány propozice na závod
  • Nejpozději do 30ti dnů bude mít závodník možnost se přihlásit. Poté bude určena lokalita závodu, která je jednoznačně závislá na počtu přihlášených.
  • Termín bude zpravidla neděle (může být i jiný den v týdnu podle aktuálních podmínek)
  • Pokud by se stalo, že bude přihlášeno současně více jak 10 závodníků v následujících kategoriích mládež do 15ti let, veteráni(nad 60 let) a ženy, pak se pro tyto kategorie vypíše jiný termín jako samostatný závod. Zároveň se však mohou zúčastnit hlavního závodu.

 

Ocenění:

Vzhledem k tomu, že se bude jednat o prestižní závod, bude dekorováno prvních deset závodníků poháry (trofejemi) a dále budou předány finanční odměny. Ty budou stanoveny z celkového startovného, po odečtení nákladů, procentním podílem na jednotlivá místa (počet bude určen podle přihlášených). Zároveň mohou být předány získané věcné ceny od sponzorů. Vítěz se stává automaticky členem Klubu Rybářské žebříčky pro další období.

Pozn.: Výše uvedené může být změněno na základě aktuálních podmínek, což musí být včas, nejdéle 14 dnů před závody, oznámeno. Pořadatel, spolek Rybářské žebříčky z.s., má právo odmítnout přihlášeného bez udání důvodu.

 

Celkově nominováno 513 závodníků

 

JménoMěstoDatum nominaceMísto závodu, kde byl nominován
Aleksandrová AlenaHradec Králové24.07.2016Podůlšany ženy
Ambrosová DenisaMělník13.05.2017Lužec nad Vltavou mládež
Andrž LadislavBolehošť24.09.2016Jaroměř
Bačovský PetrPolička18.03.2017Polička
Baláž Pavel09.06.2017Dešná
Bareš VladimírSlepotice28.05.2017Holice
Bartes PetrJaroměřice nad Rokytnou25.06.2016Příštpo
Bártík MiloslavPlzeň16.07.2016Vysoké Březno
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem17.07.2016Sendražice - OBSAZENO-pouze náhradníci
Bartoňková PetraPředměřice nad Labem20.08.2016Dřenice - ženy
Bartoš FrantišekChotěšov14.05.2017Kolešov-okr. Rakovník
Bártová NikolaŽďárec14.05.2017Skuteč (Štěpánov) - mládež
Bednářová Šárka03.06.2017Radotín
Benda PavelMělník15.04.2017Bakov nad Jizerou
Beneš DavidŽďár nad Sázavou20.08.2016Hamry nad Sázavou
Benetka Jan08.05.2017Želčany
Benháková Eva06.05.2017Trhové Sviny ženy
Beránek LukášSvětlá nad Sázavou25.06.2016Třebechovice pod Orebem - mládež
Bernard MichalMilín15.10.2016Podlesí u Příbrami
Bláha StanislavDačice25.03.2017Citonice
Böhm FrantišekChrastava29.04.2017Zámostí-Blata
Bohuslav Martin24.09.2016Předměřice nad Jizerou (Kochánky)
Brabenec Lukáš06.05.2017Božejov
Brendl PatrikLanškroun20.05.2017Stéblová
Brodský MichalHradec Králové27.08.2016Kostelec nad Orlicí
Brokl VladimírSkuteč05.05.2017Skuteč
Brož Martin05.05.2017Vrbčany
Brychta JanVtelno22.04.2017Kobylníky
Budinka Oldřich20.05.2017Vyšší Brod přívlač
Bursík MichalSoběslav15.04.2017Planá nad Lužnicí mládež
Butský ViktorČelákovice25.03.2017Čelákovice mládež
Cablk JanPravonín27.08.2016Nakvasovice
Cajthaml JaroslavČeská Lípa12.11.2016Kochánecká propadlina (Kačov)
Calta FrantišekSedlčany22.04.2017Kosova Hora
Carbol Jan22.04.2017Vlíněves
Casian IvanHumpolec29.04.2017Těchobuz
Císař MartinPlzeň21.08.2016Velké Dvorce
Coufal ZdeněkŽeletava22.04.2017Lukov u Moravských Budějovic - OBSAZENO!
Csernyanszky AntonínVysoké Mýto15.10.2016Uhersko - OBSAZENO
Čapek Petr29.04.2017Lubenec
Čapko Ivo13.05.2017Ivančice
Čech ZdeněkMnichovo Hradiště27.05.2017Vrbno
Černá Kristýna20.05.2017Zeměchy u Kralup n./Vlt. - mládež
Černý JindřichMnichovo Hradiště14.01.2017Vrbová Lhota
Čipera MiroslavBohutín29.04.2017Rožmitál pod Třemšínem
Čížek JaroslavMohelnice13.05.2017Darkovice
Čížek ZdeněkLibochovice06.05.2017Bylany (Most)
Darebný JiříKrálíky03.09.2016Králíky
Dědek Lukáš13.05.2017Doksy mládež
Dědík VladimírBašť13.11.2016Zdislavice
Derner ZdeněkTýniště nad Orlicí10.09.2016Týniště nad Orlicí
Divácký Aleš12.11.2016Jestřabice
Doležal LambertŽďár nad Sázavou13.05.2017Skuteč
Doležal MiroslavPardubice23.07.2016Přepychy
Doležán VladimírChotěboř23.07.2016Kocourov
Dorotík TomášValašské Meziříčí14.05.2017Přerov feeder jednotlivci
Dostál MatoušKrálíky25.06.2016Králíky - mládež
Drápal VlastimilJindřichův Hradec24.06.2017Humpolec
Dražan ZdeněkPanenský Týnec28.09.2016Milešov u Velemína
Duba Ladislav ml.Žďár nad Sázavou24.09.2016Nové Město na Moravě
Dudek Petr06.05.2017Božejov
Ďurček Josef ml.Klášter Hradiště nad Jizerou04.06.2017Hubálov - mládež
Dvořák Pavel..30.04.2017Týnec nad Labem
Dydňanský RomanVrbno21.05.2017Lysá nad Labem
Dymeš JanObědovice27.08.2016Lodín mládež
Edl MilanPlzeň17.09.2016Dehtín
Eichler TomášBělá pod Bezdězem28.05.2017Bakov nad Jizerou mládež
Fabík ZdeněkRadostín nad Oslavou02.07.2016Bohdalec
Falta KamilKlášter nad Dědinou23.04.2017Vítězná u Kocléřova
Feik AdamTábor01.04.2017Rachyně mládež kat. 10-14 let
Ficek Martin27.05.2017Svitavy - mládež
Fikr VladimírTýniště nad Orlicí02.09.2016Červený Kostelec
Filák František15.04.2017Lačnov
Flanderka AlešPašinka31.12.2016Dlouhý Most u Liberce
Foret Roman22.04.2017Jindřichův Hradec
Franče PavelKřivoklát15.10.2016Mladá Boleslav - mládež 2001-6
Franěk RobertTrutnov17.09.2016Milovy
Gančarčík KarelPardubice01.10.2016Choteč
Garkisch JakubRadotín10.06.2017Radotín
Gebauer Lukáš20.05.2017Bartošovice
Gogolák Jan st.Dvůr Králové nad Labem27.05.2017Trutnov
Górecki Kacper Lukasz15.04.2017Břeclav
Granát OndřejChomutov20.05.2017Chomutov
Grégr Jiří ml.Šubrtov10.06.2017Veselá u Mnichova Hradiště - mládež
Greiner Lukáš03.06.2017Komáří
Habr FilipHronov23.04.2017Miletín mládež
Hájek LubomírLanškroun03.07.2016Králíky
Hájek OndřejPraha20.05.2017Hluboká nad Vltavou
Halašta Tomáš24.06.2017Ostrava - Nová ves
Halík JanSázava15.10.2016Rataje nad Sázavou
Halíř LukášOsek09.10.2016Ledce u Plzně
Haluza Matěj28.05.2017Praha - Zbraslav mládež U10
Hampejs DavidBílina15.04.2017Telce
Hanych JaroslavDalečín14.01.2017Dalečín
Hanyková EliškaChotutice06.05.2017Pečky plavaná U15
Hanzal OndřejŽeletava10.09.2016Měřín
Harant MiroslavPlzeň06.05.2017Puclice
Hasal AlešChomutice29.04.2017Šlapanice
Havlínová Tereza06.05.2017Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež
Havránek RadekČejov27.05.2017Milovy
Heimlich Roman13.05.2017Nová Ves
Herout VítNová Bystřice03.06.2017Nová Včelnice
Hess TomášZálší29.04.2017Veselí nad Lužnicí mládež
Hlad Jaroslav07.05.2017Lohenice u Přelouče - mládež
Hladík RomanBlovice25.06.2016Hořehledy
Hladíková SimonaBlovice27.05.2017Blovice mládež
Hlásenský MiroslavPolička09.07.2016Polička
Hloch TomášKelč03.06.2017Kelč mládež
Hoffmann ZdeněkVlašim29.10.2016Vlašim
Hoke DanielPraha20.05.2017Lužnice mládež
Holčák RadekBarrandov20.05.2017Hluboká nad Vltavou
Holub DavidNepomuk16.04.2017Plzeň mládež feeder do 18let
Horák JaromírAlbrechtice nad Orlicí20.05.2017Dlouhoňovice
Horák MartinBrno09.06.2017Dešná
Horálek MiroslavHabartov01.05.2017Klášter u Nepomuku
Horký jiří28.05.2017Praha - Zbraslav mládež U15
Horyna TomášBroumov22.10.2016VÍTĚZNÁ U DVORA KRÁLOVÉ n.LABEM
Hošek MartinRybitví04.09.2016Lázně Bohdaneč
Hošek PavelŘímovice18.09.2016Kladruby - mládež 11-15
Hošek StanislavPacov25.06.2016Chlistov
Hotovec AdamTrhový Štěpánov06.05.2017Světlá nad Sázavou - mládež
Hrabal VladimírUničov18.03.2017Sobáčov
Hradil RudolfSlavonice05.05.2017Letny
Hrachovina MilošMokré21.05.2017Vítězná u Kocléřova
Hrdlička JaroslavMariánské Lázně27.08.2016Čečkovice
Hroník Vojtěch23.04.2017Vlíněves
Hřava Jaroslav ml.Doksany10.06.2017Brozany nad Ohří
Hubálek Martin10.06.2017Radošovice přívlač
Hudec Zdeněk20.05.2017Ostrata
Hudeček FrantišekChýšť04.02.2017Přebozy (okres Kolín)
Hýbner Dušan ml.Bělá pod Bezdězem03.06.2017Bělá pod Bezdězem - mládež
Hýbner Dušan st.Bělá pod Bezdězem15.07.2016Kladruby
Hybner PavelMnichovo Hradiště05.03.2017Sendražice OBSAZENO
Hybšman RomanSokolov29.04.2017Kynšperk nad Ohří
Chada Dan13.05.2017Skoronice muška
Chadraba PetrŽdánice15.04.2017Víceměřice
Charvát LukášČernčice17.09.2016Blšany u Loun
Charvát ValentinJihlava22.04.2017Březník
Charvot Stanislav20.05.2017Týnec nad Sázavou mládež
Chlumský DavidSenohraby21.04.2017Květoňov
Chromý Radomír03.06.2017Břeclav
Chvála PetrSezemice25.03.2017Vrbová Lhota u Poděbrad
Chválová LubicaSezemice16.07.2016Svitavy - ženy - nereg.
Chýle KarelÚstí nad Labem23.10.2016Kolešov u Rakovníka
Jakeš JanOstrov nad Oslavou13.05.2017Příštpo
Jakl LubošStaňkov10.06.2017Věvrov
Jakoubek Pavel01.04.2017Dymokury
Jančar Vojtěch17.09.2016Březnice
Janda Pavel st.Turnov04.06.2017Levínská Olešnice
Jandásek RostislavLednice13.05.2017Podivín
Jandourek TomášStará Boleslav06.05.2017Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež
Janeček JakubHradec Králové13.05.2017Hradec Králové mládež U18
Janeček Martin17.06.2017Černotín přívlač
Janouškovec VilémStaňkov10.09.2016Blížejov
Jarolík Jan14.05.2017Ivančice mládež U15
Jaroš ZdeněkHostinné10.09.2016Hostinné
Javora Jana17.09.2016Březůvky ženy
Javorský Jakub04.02.2017Řemíčov
Jech JiříLešany16.07.2016Jimramov
Ježek MartinPředměřice nad Jizerou06.05.2017Kopidlno
Jirásek PetrChotěboř03.07.2016TRHOVÁ KAMENICE
Jirka Petr24.06.2017Olomouc přívlač
Jírovec Tomáš08.04.2017Píšť (Rachyně)
Johanidesová AnnaRoveňsko27.05.2017Holice - mládež poslední 2 místa
John RomanOpočno03.06.2017Rtyně v Podkrkonoší
Jungwirt VojtěchStrakonice03.09.2016Humpolec
Jungwirth MilanStrakonice03.09.2016Humpolec
Jurkovič Jan ml.20.05.2017Týnec nad Sázavou mládež U18
Kabát MiroslavTřemošná27.05.2017Lubenec
Kabelková Nela06.05.2017Morašice - mládež
Kadeřávek RomanVrchlabí27.05.2017Vrchlabí
Kadlec VratislavBenátky nad Jizerou25.06.2016Mladá Boleslav
Kagánek LadislavTachov29.04.2017Domažlice
Kameník JaroslavMladá Boleslav10.06.2017Litochovice nad Labem feeder
Kamzík Milan22.04.2017Kolín
Kašpar RichardNáchod13.05.2017Hlavňov u Police nad Metují
Kaufner KamilKdyně20.08.2016Robčice
Kazatel PetrZnojmo03.06.2017Uherské Hradiště plavaná jedn.
Kejzlar Vratislav29.04.2017Červený Kostelec
Kepáková VeronikaPoruba13.05.2017Šumperk (Krásné) plavaná U15
Kertész JuliusMoravské Budějovice25.03.2017Citonice
Klapal KamilSkuteč05.05.2017Skuteč
Klásek Petr08.04.2017Břeclav
Klein DavidJihlava16.06.2017Letny
Klement JiříSvětlá nad Sázavou06.05.2017Světlá nad Sázavou
Klement Josef20.05.2017Vyšší Brod přívlač
Kloupar Jaroslav06.05.2017Božice
Kobliha MartinPřerov29.04.2017Brušperk jednotlivci
Kočí JaroslavPraha27.05.2017Praha - Zbraslav
Kočí JosefMnichovo Hradiště27.08.2016Mšeno
Kočí VladimírPraha22.04.2017Příbram - přeloženo z 29.4.2017
Kochan Pavel22.04.2017Karviná
Kokoška Jiří24.06.2017Olomouc přívlač
Komínová MartinaHradec Králové25.06.2016Třebechovice pod Orebem - ženy
Komora MartinChlumec nad Cidlinou10.06.2017Hradec Králové
Konopásek JosefPolička01.04.2017Polička
Kopa StanislavMoravičany25.09.2016Dřenice OBSAZENO
Kopecký DavidNasavrky03.06.2017Dobříkov - OBSAZENO
Kopeček RadimVesce27.08.2016Dačice - OBSAZENO
Kopic MilanHumpolec13.05.2017Pávov
Košumberský Karel ml.06.05.2017Trhové Sviny
Kouba FrantišekČeské Budějovice01.04.2017Jestřabice
Kovář JanPraha18.09.2016Kladruby - mládež
Kovář MartinPraha17.09.2016Kladruby
Kozlovský Radim06.05.2017Mladá Boleslav
Král DavidKostelec nad Černými Lesy29.04.2017Lošany
Krátký RomanBrno20.05.2017Brno - mládež
Krátký VáclavČeské Budějovice01.04.2017Jestřabice
Kratochvíl Jan DorianČakovice17.06.2017Čakovice přívlač
Krčma LadislavPřistoupim13.05.2017Český Brod
Kriho MarianSlovensko05.11.2016Jestřabice
Krištof TomášTřebechovice pod Orebem10.06.2017Hradec Králové plavaná jedn
Krobot JiříDolní Čermná06.05.2017Náchod Babí
Kroča JiříTovačov22.04.2017Veselíčko
Kříbek Martin08.04.2017Polouvsí
Křistan ArnoštSlavonice05.05.2017Letny
Křívánek MiroslavRoudnice nad Labem30.04.2017Podlesí u Příbrami
Kuba JiříKolín03.12.2016Křesetice
Kubata Michal13.05.2017Skoronice muška
Kubík Richard17.09.2016Darkovice
Kubín JiříPraha29.04.2017Jindřichův Hradec jedn.
Kučera Pavel22.04.2017Libčeves
Kudláček VáclavNáměšť nad Oslavou20.08.2016Příbram na Moravě
Kuhajda RastislavSlovensko22.04.2017Polička
Kupka TomášHradec Králové16.10.2016Sendražice
Kupsa Jan st.Buřenice02.07.2016Arneštovice
Kurta PetrBohumín03.09.2016Bohumín
Kutička PavelNovosedly13.05.2017Mirovice
Lát JiříČeská Lípa12.11.2016Kochánecká propadlina (Kačov)
Laža Jiří22.10.2016Kněževes
Lexa František06.05.2017Jiříkov přívlač
Lukáš Miroslav27.05.2017Velké Hydčice muška jedn.
Macal Ondřej20.05.2017Zeměchy u Kralup n./Vlt. - mládežU12
Mádl PetrDeštná06.05.2017Veselí nad Lužnicí
Mach VáclavPernink14.04.2017Chranišov
Macháně VojtěchKrčín10.06.2017Stárkov - mládež
Machatý DavidJaroměř15.04.2017Třebechovice pod Orebem
Majer LuděkJablonec nad Nisou22.04.2017Malá Skála
Major Pavel13.05.2017Lipnice nad Sázavou
Majoroš VojtěchKarlovy Vary20.05.2017Loučky
Málek PetrChotěboř29.10.2016Skuteč
Málek RadekPardubice16.04.2017Dřenice
Malý Jiří ml.Korouhev08.04.2017Králíky (Horní Lipka)
Malý Jiří st.Korouhev21.01.2017Polička
Marcin PeterSlovensko08.04.2017Jestřabice
Marek Erik20.05.2017Svídnice-Presy muška junioři
Mareš JanTurnov13.05.2017Veselá u Mnichova Hradiště
Mareš VladimírPraha27.08.2016Dobroměřice
Maršík JanPelhřimov17.09.2016Humpolec
Maštera Václav ml.Loštice13.05.2017Šumperk (Krásné) plavaná U20
Maťák MartinBrno13.05.2017Zaječí feeder jedn.
Matal KarelČerná Hora15.10.2016Pokojov u Žďáru nad Sázavou
Matějka VáclavNové Hrady29.04.2017Zahájí
Mejstřík JaroslavHavlíčkův Brod18.02.2017Řemíčov
Melichar Tomᚎďár nad Sázavou27.08.2016Třeboň
Melnar Michal09.06.2017Semily muška
Mešenec MartinSlovensko05.11.2016Jestřabice
Míček Jan07.05.2017Břeclav mládež
Míka MarekVeselí nad Lužnicí20.05.2017Dolní Bukovsko mládež
Mikulík RomanČeské Meziříčí27.05.2017Přepychy - OBSAZENO
Milo IvanNepomuk17.06.2017Želvice
Molek PetrPlzeň14.04.2017Blšany u Loun
Molnár Dušan26.03.2017Karviná
Morkesová Barbora28.09.2016Staňkov
Mrázek Zdeněk08.04.2017Polouvsí jednotlivci
Musil Milan ml.Keřkov27.05.2017Pokojov
Musílek PetrChotěboř17.09.2016Svratouch
Nakládal PetrMikulov29.04.2017Dolní Věstonice
Nauš MiroslavNahošice13.05.2017Vrčeň
Nekola LukášHněvkovice01.10.2016Zdislavice
Němčíková Nikol02.10.2016Bystřice nad Olší - mládež
Němec DanielBoskovice14.05.2017Podivín mládež
Němec JanČeské Budějovice03.06.2017Tábor mládež
Němý Ladislav29.04.2017Černá u Bohdanče
Neradová Kristýna31.07.2016Soutice mládež
Neudert Ondřej08.05.2017Loket (Nové Sedlo)
Nipauer VítLenešice20.05.2017Dobroměřice
Nocar DominikPlzeň16.04.2017Plzeň mládež feeder
Nosál TomášPlzeň11.05.2017Plzeň mládež
Nouzák Petr20.05.2017Bylany
Novák JosefŽďár24.09.2016Tůň u Loukova
Novák JosefLedeč nad Sázavou17.09.2016Dolní Bukovsko
Novák TomášStará Ves nad Ondřejnicí15.04.2017Ostrava - Poruba - mládež
Novák ZdeněkTýniště nad Orlicí20.08.2016Brandýs nad Orlicí - OBSAZENO!
Novotná PavlínaZámrsk03.09.2016Hrochův Týnec
Novotná Tereza06.05.2017Božice mládež
Novotný Petr15.04.2017Dvorce
Nový JanTábor01.04.2017Rachyně kat. 15-18 let
Odvárková HanaSvratouch06.05.2017Křižánky - mládež
Ohera TomášLitovel06.05.2017Kameničky jednotlivci feeder
Opelík Lukáš ml.23.04.2017Veselíčko - mládež
Pácl FrantišekÚstí nad Orlicí07.05.2017Morašice
Paclt PavelLouny24.06.2017Hřebečníky
Pajer StanislavLedeč nad Sázavou17.09.2016Dolní Bukovsko
Panovec MartinVšechlapy09.07.2016Všechlapy - poslední volné místo
Pavka MartinZnojmo09.07.2016Brno - Obřany
Pavlíček JaroslavŽďár nad Sázavou01.10.2016Horka u Chrasti
Pavlíček MichalLedeč nad Sázavou10.06.2017Ledeč nad Sázavou
Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou09.09.2016Hruškov
Pavlík FrantišekBřeznice29.04.2017Dobrá voda u Březnice
Pazderka Adam ml.Hradec Králové13.05.2017Hradec Králové mládež U10
Pech StanislavZdemyslice01.10.2016Vrčeň
Pejchar JiříChotěboř08.04.2017Polička
Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší10.09.2016Velká Jesenice
Pekárek StanislavLouny20.08.2016Telce
Pekař JaroslavKamenice nad Lipou26.11.2016Pardubice
Pelinka MarekChoceň29.04.2017Zájezdec
Pernický Stanislav19.11.2016Polouvsí - jednotlivci
Pešek EmilTábor18.03.2017Vodňany
Pešoutová Adéla20.05.2017Praha Kolovraty mládež
Peterka JaroslavČeská Lípa10.09.2016Vítězná u Kocléřova
Petr LukášSobčice04.06.2017Vojice - mládež
Petružálek JiříPlotiště nad Labem03.06.2017Smidary
Petružálková AnetPlotiště nad Labem13.05.2017Hradec Králové mládež U15
Pirklová KarolínaStárkov13.05.2017Hlavňov u Police nad Metují - mládež
Píry Karol22.04.2017Hruškov
Piták MiroslavDolní Bousov02.07.2016Dolní Bousov
Pleskač Jan ml.Libice nad Doubravou02.07.2016Trhová Kamenice mládež
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou20.05.2017Jimramov
Plzák KarelLitoměřice03.06.2017Lovosice feeder
Podskalský JiříČižice10.06.2017Radošovice přívlač
Poláček Petr ml.Příbram03.06.2017Podlesí u Příbrami mládež starší
Polovic LadislavŽďár nad Sázavou27.08.2016Třeboň
Poskočil PetrDolní Bučice06.05.2017Nový Dvůr feeder jedn.
Povolný ZdeněkKarlovy Vary22.10.2016Tři Sekery u Mariánských Lázních
Procházka OtaRudník25.03.2017Skuteč
Provazník MichalDřenice31.07.2016Dřenice
Průša VladimírŽeletava10.06.2017Želetava
Přibyl DavidVlčice29.04.2017Hostinné
Ptáček KarelKřivsoudov29.01.2017Humpolec
Purkrábková Hana20.05.2017Kamenné Žehrovice
Puškaš PavelKarlovy Vary10.06.2017Božičany
Půta JiříPlzeň16.07.2016Vysoké Březno
Půta RomanPlzeň20.04.2017Plzeň
Rádler Daniel01.10.2016Vrčeň mládež
Rajko JosefKostelec nad Labem17.06.2017Neratovice feeder jedn.
Rajmová Lucie29.04.2017Dymokury ženy
Rambousek StanislavTřebíč17.09.2016Hostákov
Repáň Štefan03.06.2017Lázně Bohdaneč - mládež
Riedl FilipHumpolec24.09.2016Herálec u Havlíčkova Brodu
Riedl MichalHumpolec10.06.2017Buřenice
Riedl PatrikHumpolec09.04.2017ZDISLAVICE - mládež
Rohner DanielJarošov nad Nežárkou27.08.2016Jindřichův Hradec mládež
Rouča JanPolná02.07.2016Bohdalec - mládež
Rozsypal PetrLitomyšl06.05.2017Budislav - Kamenné Sedliště
Rozum PavelTřemošná27.05.2017Lubenec
Rubeš Petr13.05.2017Brandýs n.L. - Stará Boleslav
Ručka FilipČeský Těšín15.04.2017Ostrava - Poruba - dorost
Rutová TerezaSenohraby02.06.2017Doubravník - Borač muška ženy
Řezáč PavelRakvice03.06.2017Břeclav
Říčař DavidZdelov06.05.2017Uhersko
Řípa AlešHeřmanův Městec13.05.2017Drozdice
Sajkršmíd LukášVrchlabí28.05.2017Vrchlabí mládež
Salaba DavidJilemnice03.09.2016Tample u Svojku - OBSAZENO
Samek DavidVelenka25.03.2017Čelákovice
Sedláček DavidKostelec nad Orlicí11.09.2016Týniště nad Orlicí - mládež kat. mladší
Seidl JanZbiroh25.06.2016Hřebečníky
Schauer MartinPolička20.05.2017Pustá Kamenice
Schindler KarelLovosice01.10.2016Telce (Peruc)
Schneider JanRoudnice nad Labem27.05.2017Štětí
Sičák PavelJaroměř27.11.2016Rozkoš - Loděnice ODYSEUS
Sikorová Markéta07.05.2017Jablunkov mládež
Sklenář KarelVelká Bíteš17.06.2017Mohelno
Slavíček OndřejRosice nad Labem14.08.2016Dřenice....
Slávik MichalSlovensko19.03.2017Poděbrady
Slavík Tomáš ml.04.06.2017Pelhřimov mládež zač.
Smihrodský StanislavTachov20.08.2016Žebráky
Smitka AntonínPlaňany01.05.2017Pečky U10
Smítka Josef st.Kutná Hora14.04.2017Starý Kolín
Smítka RadekBolina30.07.2016Soutice
Smitková TerezaPlaňany22.04.2017Jindřichův Hradec mládež
Sobotka PetrŽďár nad Sázavou03.09.2016Veselá
Sochor VáclavPřeštice22.04.2017Semněvice
Sochor VáclavLiběšice25.06.2016Libořice
Soukup MichalPlzeň13.05.2017Měcholupy
Staněk VáclavHradec Králové29.04.2017Pšánky
Stárek JanHamry nad Sázavou29.04.2017Břeclav
Starýchfojtů LukášDolní Rožínka18.03.2017Skuteč
Starýchfojtů TomášDolní Rožínka18.03.2017Skuteč
Stěhule Petr20.05.2017Praha Kolovraty
Stojka JiříKlešice06.05.2017Lohenice u Přelouče
Stolín JanČeská Třebová21.05.2017Česká Třebová mládež
Straka RobertJihlava16.06.2017Letny
Stránský Václav07.05.2017Trhové Sviny mládež
Strnad LukášPraha22.04.2017Zeměchy u Kralup n./Vlt.
Studničný JakubJivina06.05.2017Hubálov mládež
Stuchlý Robert25.03.2017Ostrava - Nová Ves
Sudík ŠtěpánMalá Skála23.04.2017Malá Skála - mládež
Suchánek AlešDymokury16.06.2017Hruškov
Susekár DušanVesce27.08.2016Dačice - OBSAZENO
Sušil Martin19.11.2016Polouvsí
Svárovský DavidHumpolec24.06.2017Humpolec - mládež
Svoboda JaroslavBřehy14.05.2017Markovice
Svoboda JiříPašinka08.04.2017Broumov - OBSAZENO
Svoboda MilošPanenský Týnec17.05.2017Praha Kyje týmy
Svoboda Stanislav st.Čejov27.05.2017Milovy
Syrovátka Tomáš ml.Příbram25.06.2016Blatná mládež
Šabata JakubMoravský Krumlov22.04.2017Krásné (Šumperk)
Šabatková HanaJihlava03.06.2017Mladé Bříště
Šalata Roman19.11.2016Polouvsí
Šanc Milan29.04.2017Týnec nad Labem mládež
Šeba David26.05.2017Klášterec nad Orlicí muška jedn.
Ševčík PetrLouny06.05.2017Kněževes u Rakovníka
Šifta StanislavPřeštice27.05.2017Vícenice
Šik JaroslavLenešice17.05.2017Praha Kyje týmy
Šimáček Jan06.05.2017Pečky plavaná U20
Šiška PavelKamenice nad Lipou10.06.2017Bohdalín
Škorpík DanielPísečné13.05.2017Bystré
Šlapanská Veronika03.09.2016Letkovice - mládež
Šmat Václav ml.Blatná10.06.2017Řečice mládež
Šmíd Jiří13.05.2017Skoronice muška
Šmídl JanRoztoky u Prahy27.05.2017Tursko
Šmídová KamilaJemnice20.05.2017Jemnice - mládež
Šmůla DavidDobřany17.06.2017Teplá
Šnicer PetrBlšany13.05.2017Velká Černoc
Šrámek PatrikOpočínek25.12.2016Podůlšany - pouze náhradníci
Štarman JiříStaré Jesenčany14.08.2016Dřenice....
Šťastný OndřejPardubice10.06.2017Peklo
Štefanica JosefTehov24.06.2017Kladruby - mládež U15
Štěpánek RomanSlatiňany01.04.2017Polička
Štěpnička MilanČeský Šternberk29.04.2017Kamenné Žehrovice
Štrynk JanSlavonice05.05.2017Letny
Šuliman VítBolehošť02.09.2016Červený Kostelec
Šumpík Marek15.04.2017Dvorce mládež
Švagrová Kateřina21.04.2017Květoňov ženy
Švanda RadekČeská Skalice16.07.2016Hostinné
Švoma JaroslavŽďár nad Sázavou24.06.2017Jimramov
Švorc VojtěchKunvald28.10.2016Králíky (Horní Lipka)
Švub Dominik25.03.2017Skalička
Táborský Roman01.07.2016Jičín
Táborský Štěpán01.07.2016Jičín
Tauberová GabrielaŘevnice29.04.2017Kladruby
Tecl PetrTábor03.06.2017Tábor
Těšina Sláva28.10.2016Jemniště u Lísku
Teuber TomášJaroměř20.05.2017Jaroměř
Tikal JanSoběslav09.04.2017Vodňany
Tiszai Tibor20.05.2017Ostrava - Nová Ves
Tobolka DanielNechanice24.07.2016Přepychy - mládež
Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou21.05.2017Jemnice
Toman Petr ml.27.05.2017Babice mládež
Toužimský JakubNové Strašecí03.06.2017Mladá Boleslav plavaná jedn.
Trčka BronislavBřeclav06.05.2017Břeclav
Trešl Adam27.05.2017Soběslav mládež
Trnka AlešTřesovice25.06.2016Třebechovice pod Orebem
Trojan Tomáš29.04.2017Zahájí mládež
Troskovič JakubBenátky nad Jizerou27.05.2017Benátky nad Jizerou mládež
Trousil Miloslav st.Sokolov25.03.2017Skalička
Truhlářová DanielaVlašim15.10.2016Mladá Boleslav - mládež
Turský JindřichKrchleby20.05.2017Rožďalovice,obec Hasina
Tvrdá AnetaSvětlá nad Sázavou27.08.2016Ledeč nad Sázavou
Vacek StanislavHradec Králové27.08.2016Podůlšany - Hradec Králové - rybářsko-šipkařský dvojboj
Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod17.06.2017Úsobí
Vágenknecht JiříPardubice02.07.2016Králíky
Vach Jakub12.11.2016Jestřabice
Valda Martin27.05.2017Vrbno mládež
Valečko René22.04.2017Ostrava - Nová ves
Válek Karel21.04.2017Dobrá voda Luh u Milína
Valeš Daniel06.05.2017Jičín (Dvorce) mládež
Valta Marek13.05.2017Skoronice muška
Váňa MartinBeroun13.05.2017Neratovice feeder jednotlivci
Vaněk TomášMěřín04.09.2016Měřín - mládež
Váni Vlastimil01.10.2016Bystřice nad Olší
Vařák JiříPokojov29.07.2016Bohdalec
Vašíček ZdeněkOpočno30.07.2016Janov u Dobrušky
Vávra LubošLanškroun20.08.2016Bystřice nad Pernštejnem
Vavřík Lukáš28.05.2017Kyjov - mládež
Vazsek VojtěchHavířov15.04.2017Ostrava - Poruba - začátečníci
Velebný PavelPraha13.05.2017Doksy
Verníček FilipSlovensko06.05.2017Jablunkov (Návsí)
Veselý JanJeníkovice13.05.2017Šumperk (Krásné) plavaná U25
Veselý LukášJaroměřice nad Rokytnou25.06.2016Příštpo
Vican MarekPřeštice23.04.2017Ledce
Vican RomanPřeštice02.10.2016Holýšov
Vídeňský ZdeněkLhotice22.04.2017Tůň u Loukova
Vicher MilanPlzeň10.06.2017Dobřív
Vik MarekOlomouc24.09.2016Polouvsí
Vlachová HanaLysice25.09.2016Nové Město na Moravě mládež
Vlasta VratislavBakov nad Jizerou20.08.2016Veselá u Semil
Vlček MichaelTři Sekery22.10.2016Tři Sekery u Mariánských Lázních mládež
Vlček PetrČastolovice20.08.2016Brandýs nad Orlicí - OBSAZENO!
Vlk Michal10.06.2017Dolní Poustevna
Vocel ViktorPraha10.06.2017Sedlčánky plavaná jedn.
Vodák MojmírRtyně v Podkrkonoší20.08.2016Spyta - OBSAZENO
Vodičková KateřinaRožmitál pod Třemšínem30.04.2017Rožmitál pod Třemšínem mládež
Volf Petr22.04.2017Otovice u Karlových Varů
Vorel AlešRakovník01.04.2017Rachyně mládež kat. 5-9 let
Vrba DavidPečky01.05.2017Pečky U15
Vrbatová Aneta13.05.2017Vlašim mládež
Vrtěl OndřejPřerov13.05.2017Přerov feeder jednotlivci
Vybíral KarelSemily28.09.2016Křesetice - mistrovství Klubu RŽ veteráni
Vymazalová LibušeKamenná Horka16.07.2016Svitavy - ženy
Wachtl Hynek18.06.2017Brandýs nad Labem
Wachtl Samuel10.06.2017Hlinsko - mládež
Zahrádková Klára28.04.2017Sedlčánky plavaná jedn.
Zachař KryštofKamberk21.01.2017Řemíčov
Zajícová Klára14.05.2017Ivančice mládež U10
Zajonc Kamil24.06.2017Ledečko muška
Závěta Miroslav10.06.2017Šluknov
Zavřel JanPomezí27.05.2017Uherské Hradiště feeder jedn.
Zeman LubošSemily28.09.2016Křesetice - mistrovství Klubu
Zeman Václav ml.03.06.2017Komáří mládež
Zemánková JohankaFrenštát pod Radhoštěm15.04.2017Ostrava - Poruba - dívky
Zikán TomášHořovice18.03.2017Vrbová Lhota přívlač
Zita MarekBystřice nad Pernštejnem16.07.2016Jimramov mládež
Zrůstek MartinČeská Lípa10.06.2017Chřibská
Zuberová KamilaLoket07.05.2017Loket (Nové Sedlo) mládež
Žák MiloslavJindřichův Hradec28.09.2016České Budějovice
Žampach JakubLovosice01.05.2017Bylany (Most)
Žigo LadislavČeské Budějovice27.05.2017Hluboká nad Vltavou plavaná
Žitníková Tereza25.09.2016Polouvsí - mládež
Živný Miroslav ml.Bystřice nad Pernštejnem13.05.2017Humpolec
Živný Miroslav st.Bystřice nad Pernštejnem13.05.2017Humpolec
Žouželková EmmaDrnholec29.04.2017Dolní Věstonice - mládež

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.