Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Žďár nad Sázavou | 2505 | 0.000 | 45 | |
2 | Všechlapy | 1800 | 0.000 | 44 | |
3 | Pardubice | 1501 | 0.000 | 43 | |
4 | Žďár nad Sázavou | 1350 | 0.000 | 42 | |
5 | Jaroměřice nad Rokytnou | 1302 | 0.000 | 41 | |
6 | Havlíčkův Brod | 1250 | 0.000 | 40 | |
7 | Plotiště nad Labem | 800 | 0.000 | 39 | |
7 | Slepotice | 800 | 0.000 | 39 | |
9 | Zbraslavice | 700 | 0.000 | 37 | |
9 | Chotěboř | 700 | 0.000 | 37 | |
11 | Uhlířské Janovice | 652 | 0.000 | 35 | |
11 | Chotěboř | 652 | 0.000 | 35 | |
11 | Žďár nad Sázavou | 652 | 0.000 | 35 | |
14 | Světnov | 551 | 0.000 | 32 | |
14 | Zbraslavice | 551 | 0.000 | 32 | |
16 | Žďár nad Sázavou | 500 | 0.000 | 30 | |
16 | Havlíčkův Brod | 500 | 0.000 | 30 | |
18 | Havlíčkova Borová | 450 | 0.000 | 28 | |
19 | Kamenice u Jihlavy | 400 | 0.000 | 27 | |
20 | Žďár nad Sázavou | 350 | 0.000 | 26 | |
21 | Světlá nad Sázavou | 303 | 0.000 | 25 | |
22 | Libice nad Doubravou | 301 | 0.000 | 24 | |
23 | Libice nad Doubravou | 252 | 0.000 | 23 | |
24 | Najdek | 251 | 0.000 | 22 | |
25 | Havlíčkův Brod | 250 | 0.000 | 21 | |
25 | Žďár nad Sázavou | 250 | 0.000 | 21 | |
25 | Žďár nad Sázavou | 250 | 0.000 | 21 | |
25 | Hradec Králové | 250 | 0.000 | 21 | |
25 | Semily | 250 | 0.000 | 21 | |
25 | Tři Studně | 250 | 0.000 | 21 | |
25 | Ostrov nad Oslavou | 250 | 0.000 | 21 | |
32 | Žďár nad Sázavou | 202 | 0.000 | 14 | |
33 | Staré Jesenčany | 200 | 0.000 | 13 | |
34 | Onomyšl | 151 | 0.000 | 12 | |
35 | Ostrov nad Oslavou | 150 | 0.000 | 11 | |
35 | Ronov nad Doubravou | 150 | 0.000 | 11 | |
35 | Nová Ves | 150 | 0.000 | 11 | |
35 | Vilémov | 150 | 0.000 | 11 | |
39 | Staré Jesenčany | 50 | 0.000 | 7 | |
39 | Havlíčkova Borová | 50 | 0.000 | 7 | |
39 | Bystřice nad Pernštejnem | 50 | 0.000 | 7 | |
39 | Bystřice nad Pernštejnem | 50 | 0.000 | 7 | |
39 | Němčice nad Hanou | 50 | 0.000 | 7 | |
39 | Havlíčkův Brod | 50 | 0.000 | 7 | |
39 | Dolní Sokolovec | 50 | 0.000 | 7 | |
39 | Havlíčkův Brod | 50 | 0.000 | 7 | |
39 | Nové Město na Moravě | 50 | 0.000 | 7 | |
48 | Velká Bíteš | 0 | 0.000 | 6 | |
48 | Žďár nad Sázavou | 0 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 22.07.2023 | ||||||
Místo konání závodu | Karlov | ||||||
Kraj | Vysočina | ||||||
Název závodu | Karlovský kapřík | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Popis cesty | Ze Žďáru n/Sázavou směr Ždírec n/Doubravou, 1/2 kilometru za Karlovem odbočka vpravo. Značeno cedulemi. | ||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 48 závodníků Labuť Josef - Ronov nad Doubravou Hurt Martin - Zbraslavice Tejnecký Miroslav - Zbraslavice Prokeš Roman - Velká Bíteš Beránek Jaroslav - Světlá nad Sázavou Nguyen Martin - Havlíčkův Brod Vojáček Zdeněk - Vilémov Vojáček Tomáš - Dolní Sokolovec Staněk Václav - Hradec Králové Janouch Miroslav - Všechlapy Kura Hynek - Tři Studně Jirásek Petr - Chotěboř Blaščík Petr - Staré Jesenčany Bureš Václav - Nová Ves Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou Ďásek František - Havlíčkův Brod Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Komárek Martin - Havlíčkův Brod Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Juračka Hynek - Bystřice nad Pernštejnem Šibor Jaroslav- Bystřice nad Pernštejnem Šourek Zdeněk - Žďár nad Sázavou Pavlíček Kamil - Praha Pátek David - Kralův Dvůr Štarman Jiří - Staré Jesenčany Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Vágenknecht Jiří - Pardubice Skryja Matěj - Ostrov nad Oslavou Homolka Ludvík - Ostrov nad Oslavou Zemen Petr - Žďár nad Sázavou Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou Musílek Petr - Chotěboř Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Bartes Petr - Jaroměřice nad Rokytnou Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy Horňas Milan - Nové Město na Moravě Mokrá Jana - Najdek Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou Takács Pavel - Světnov Soukup Ivo - Třebíč Pavlíček Radomír - Žďár nad Sázavou Horáček Martin - Žďár nad Sázavou Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou Bareš Vladimír - Slepotice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Poctivé losování od 5:30 na 1. a 2. poločas, ruličky. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy | Všechno kromě patentky a rybičky. | ||||||
Zakázané nástrahy | Patentka a rybička. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr, amur, candát, lín, bílá ryba | ||||||
Bodování | Kapr, amur, lín co kus - 50 bodů. Vše ostatní - 1 bod. | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry za 1. až 3. místo a hodnotné ceny pro prvních 15 +++++ závodníků. Cena útěchy. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Povinné vybavení: podběrák, vyprošťovač háčků +vezírek. Občerstvení zajištěno, roznáška kolem rybníka. | ||||||
Pořadatel |
Název: Pavlíček Jaroslav Telefon: 604971330 |