Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

Klubový žebříček krajů - 01.01.2017 - 31.12.2017

 

Do soutěže krajů se započítává 10 závodníků z každého kraje, a jejich umístění v klubovém celostátním žebříčku. Kraje, které nemají 10 bodovaných členů, nemohou být hodnoceny.

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


 

KrajPočet bodů
Vysočina200
Polovic Ladislav, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 5
Musílek Petr, Chotěboř - Pořadí: 10
Jirásek Petr, Chotěboř - Pořadí: 12
Melichar Tomáš, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 14
Doležán Vladimír, Chotěboř - Pořadí: 15
Pleskač Jan st., Libice nad Doubravou - Pořadí: 15
Doležal Lambert, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 21
Pavlíček Jaroslav, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 22
Maršík Jan, Pelhřimov - Pořadí: 27
Pekař Jaroslav, Kamenice nad Lipou - Pořadí: 28
Pleskač Jan ml., Libice nad Doubravou - Pořadí: 31
Královéhradecký238
Bartoněk Lukáš, Předměřice nad Labem - Pořadí: 2
Machatý David, Jaroměř - Pořadí: 3
Brodský Michal, Hradec Králové - Pořadí: 9
Trnka Aleš, Třesovice - Pořadí: 13
Man Bohuslav, Hořice v Podkrkonoší - Pořadí: 20
Vašíček Zdeněk, Opočno - Pořadí: 23
Vlček Petr, Častolovice - Pořadí: 24
Řehák Václav, Police nad Metují - Pořadí: 33
Aleksandrová Alena, Hradec Králové - Pořadí: 34
Havrila Michal ml., Jaroměř - Pořadí: 38
Říčař David, Zdelov - Pořadí: 39
Pardubický274
Chvála Petr, Sezemice - Pořadí: 1
Vágenknecht Jiří, Pardubice - Pořadí: 4
Chvála Jan, Sezemice - Pořadí: 6
Štarman Jiří, Staré Jesenčany - Pořadí: 7
Bareš Vladimír, Slepotice - Pořadí: 18
Novotný Jiří, Zámrsk - Pořadí: 24
Syrůček Stanislav, Dražkovice - Pořadí: 30
Novotný Petr, Zámrsk - Pořadí: 37
Pánek Vít, Sezemice - Pořadí: 43
Kopa Stanislav, Moravičany - Pořadí: 51
Gančarčík Karel, Pardubice - Pořadí: 53
Středočeský558
Dydňanský Roman, Vrbno - Pořadí: 8
Smítka Radek, Bolina - Pořadí: 11
Dědík Vladimír, Bašť - Pořadí: 17
Váňa Tomáš, Zlosyň - Pořadí: 29
Houser Otakar, Všechlapy - Pořadí: 55
Turský Jindřich, Krchleby - Pořadí: 62
Šabata Jiří, Svatý Mikuláš - Pořadí: 67
Šourek Rudolf, Rožmitál pod Třemšínem - Pořadí: 73
Šourková Marie, Rožmitál pod Třemšínem - Pořadí: 75
Šuchal Adam, Markovice - Pořadí: 78
Šuchalová Klára, Markovice - Pořadí: 83

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.