Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 102 termínů závodů
V minulosti zadáno 6915 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

Klubový žebříček krajů - 01.01.2019 - 31.12.2019

 

Do soutěže krajů se započítává 10 závodníků z každého kraje, a jejich umístění v klubovém celostátním žebříčku. Kraje, které nemají 10 bodovaných členů, nemohou být hodnoceny.

 

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


 

KrajPočet bodů
Královéhradecký219
Machatý David, Jaroměř - Pořadí: 2
Trnka Aleš, Třesovice - Pořadí: 4
Vašíček Zdeněk, Opočno - Pořadí: 6
Pazderka Adam, Hradec Králové - Pořadí: 9
Hladík Tomáš, Dobruška - Pořadí: 12
Červený Jaroslav, Jaroměř - Pořadí: 19
Bartoněk Lukáš, Předměřice nad Labem - Pořadí: 23
Havrila Michal ml., Jaroměř - Pořadí: 27
Dvořák Oldřich, Mělčany - Pořadí: 36
Brodský Michal, Hradec Králové - Pořadí: 39
Pišl Jan, Třesovice - Pořadí: 42
Vysočina223
Jirásek Petr, Chotěboř - Pořadí: 3
Doležán Vladimír, Chotěboř - Pořadí: 7
Musílek Petr, Chotěboř - Pořadí: 15
Pavlíček Jaroslav, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 16
Polovic Ladislav, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 18
Doležal Lambert, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 19
Sobotka Miroslav, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 22
Pleskač Jan st., Libice nad Doubravou - Pořadí: 25
Doležán Nikola, Chotěboř - Pořadí: 31
Hos Martin, Otín - Pořadí: 33
Melichar Tomáš, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 34
Pardubický250
Vágenknecht Jiří, Pardubice - Pořadí: 1
Štarman Jiří, Staré Jesenčany - Pořadí: 10
Chvála Jan, Sezemice - Pořadí: 11
Chvála Petr, Sezemice - Pořadí: 14
Šrámek Petr, Opočínek - Pořadí: 17
Syrůček Stanislav, Dražkovice - Pořadí: 26
Kondras Přemysl, Pardubice - Pořadí: 29
Novotný Jiří, Zámrsk - Pořadí: 29
Vrba Tomáš, Svítkov - Pořadí: 35
Bareš Vladimír, Slepotice - Pořadí: 37
Krobot Jiří, Dolní Čermná - Pořadí: 41
Středočeský472
Kočí Josef, Mnichovo Hradiště - Pořadí: 5
Dydňanský Roman, Vrbno - Pořadí: 8
Havlíček Stanislav, Mělník - Pořadí: 13
Smítka Radek, Bolina - Pořadí: 27
Váňa Tomáš, Zlosyň - Pořadí: 40
Porazík Václav, Kolešov - Pořadí: 43
Benda Pavel, Mělník - Pořadí: 52
Janouch Miroslav, Všechlapy - Pořadí: 56
Šabata Jiří, Svatý Mikuláš - Pořadí: 73
Bertok Milan, Dublovice - Pořadí: 76
Turský Jindřich, Krchleby - Pořadí: 79

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.