Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 17 termínů závodů
V minulosti zadáno 7047 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

Klubový žebříček krajů - 01.01.2019 - 31.12.2019

 

Do soutěže krajů se započítává 10 závodníků z každého kraje, a jejich umístění v klubovém celostátním žebříčku. Kraje, které nemají 10 bodovaných členů, nemohou být hodnoceny.

 

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


 

KrajPočet bodů
Královéhradecký217
Machatý David, Jaroměř - Pořadí: 2
Trnka Aleš, Třesovice - Pořadí: 4
Vašíček Zdeněk, Opočno - Pořadí: 5
Hladík Tomáš, Dobruška - Pořadí: 11
Pazderka Adam, Hradec Králové - Pořadí: 16
Havrila Michal ml., Jaroměř - Pořadí: 19
Červený Jaroslav, Jaroměř - Pořadí: 20
Bartoněk Lukáš, Předměřice nad Labem - Pořadí: 21
Dvořák Oldřich, Mělčany - Pořadí: 38
Kupka Tomáš, Hradec Králové - Pořadí: 40
Pišl Jan, Třesovice - Pořadí: 41
Vysočina222
Jirásek Petr, Chotěboř - Pořadí: 1
Doležán Vladimír, Chotěboř - Pořadí: 6
Polovic Ladislav, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 8
Pavlíček Jaroslav, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 17
Pleskač Jan st., Libice nad Doubravou - Pořadí: 21
Musílek Petr, Chotěboř - Pořadí: 23
Sobotka Miroslav, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 23
Doležal Lambert, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 25
Doležán Nikola, Chotěboř - Pořadí: 31
Melichar Tomáš, Žďár nad Sázavou - Pořadí: 32
Hos Martin, Otín - Pořadí: 35
Pardubický256
Vágenknecht Jiří, Pardubice - Pořadí: 3
Štarman Jiří, Staré Jesenčany - Pořadí: 9
Chvála Jan, Sezemice - Pořadí: 12
Chvála Petr, Sezemice - Pořadí: 13
Šrámek Petr, Opočínek - Pořadí: 26
Novotný Jiří, Zámrsk - Pořadí: 28
Kondras Přemysl, Pardubice - Pořadí: 29
Syrůček Stanislav, Dražkovice - Pořadí: 30
Bareš Vladimír, Slepotice - Pořadí: 33
Vrba Tomáš, Svítkov - Pořadí: 36
Krobot Jiří, Dolní Čermná - Pořadí: 37
Středočeský501
Kočí Josef, Mnichovo Hradiště - Pořadí: 7
Dydňanský Roman, Vrbno - Pořadí: 14
Havlíček Stanislav, Mělník - Pořadí: 18
Smítka Radek, Bolina - Pořadí: 27
Porazík Václav, Kolešov - Pořadí: 42
Váňa Tomáš, Zlosyň - Pořadí: 46
Benda Pavel, Mělník - Pořadí: 55
Janouch Miroslav, Všechlapy - Pořadí: 59
Bertok Milan, Dublovice - Pořadí: 74
Šabata Jiří, Svatý Mikuláš - Pořadí: 78
Šourek Rudolf, Rožmitál pod Třemšínem - Pořadí: 81

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.