Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 179 termínů závodů
V minulosti zadáno 4510 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:27.08.2017
Město:Sendražice
Název:Rybářské závody

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Chvála Jan 
Hungerfish team
Sezemice2.50.00043
2Kupka Tomáš 
CLEVER FISH team
Hradec Králové4.50.00042
3Chvála Petr 
Hungerfish team
Sezemice50.00041
4Machatý David 
Dream team
Jaroměř5.50.00040
5Andrž Ladislav 
Opočno
Bolehošť5.50.00039
6Aleksandrová Alena 
Dream team
Hradec Králové6.50.00038
7Pišl Jan 
Dream team
Třesovice6.50.00037
8Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou80.00036
9Černý Jindřich Mnichovo Hradiště90.00035
10Zeman Luboš 
Jizera 24
Semily9.50.00034
11Smítka Radek 
CLEVER FISH team
Bolina9.50.00033
12Novák Zdeněk 
Black Fish team
Týniště nad Orlicí10.50.00032
13Man Bohuslav 
Jizera 24
Hořice v Podkrkonoší10.50.00031
14Hofman Vladimír Hrochův Týnec10.50.00030
15Novotná Jaroslava 
Novotňáci
Zámrsk11.50.00029
16Wittvar Zdeněk st. Vrdy120.00028
17Šupol Petr Libišany120.00027
18Kadlec František Zlíč130.00026
19Novotný Jiří 
Novotňáci
Zámrsk140.00025
20Izaiasz Petr 
MO ČRS Holice
Holice140.00024
21Novotná Pavlína 
Novotňáci
Zámrsk14.50.00023
22Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou14.50.00022
23Bareš Vladimír 
CLEVER FISH team
Slepotice14.50.00021
24Kočí Josef Mnichovo Hradiště14.50.00020
25Novotný Petr 
Novotňáci
Zámrsk150.00019
26Vlček Petr 
Black Fish team
Častolovice15.50.00018
27Havrila Michal st. Jaroměř16.50.00017
28Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou17.50.00016
29Chválová Lubica 
Hungerfish team
Sezemice180.00015
30Hošek Petr Pardubice18.50.00014
31Kaminský Jaroslav Frýdštejn200.00013
32Dostál Matouš Králíky200.00012
33Plutnar Martin Chotěboř20.50.00011
34Havrila Michal ml. Jaroměř21.50.00010
35Pásler Vlastimil Spyta21.50.0009
36Šabata Jiří 
Black Fish team
Svatý Mikuláš240.0008


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 27.08.2017
Místo konání závodu Sendražice
Kraj Královéhradecký
Název závodu Rybářské závody
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Popis cesty Směr Hradec Králové Jaroměř u auto TROTINA do leva na Sendražice rybník se nachází v Sendražicích po levé straně u fotbalového hřiště.
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.00
Možno předem na email attera1@seznam.cz
Možno předem na telefonu 731118604
Je nutné si rezervovat místo,omezeno na 36 míst,bez rezervace nejezděte vždy je plno.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 37 závodníků

Náhradník-Hošek Petr - Pardubice
Šupol Petr - Libišany
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Pásler Vlastimil - Spyta
Hofman Vladimír - Hrochův Týnec
Andrž Ladislav - Bolehošť
Dostál Matouš - Králíky
Bareš Vladimír - Slepotice
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Vlček Petr - Častolovice
Plutnar Martin - Chotěboř
Kadlec František - Zlíč
Wittvar Zdeněk st. - Vrdy
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Kaminský Jaroslav - Frýdštejn
Kupka Tomáš - Hradec Králové
Zeman Luboš - Semily
Slavíček Ondřej - Rosice nad Labem
Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou
Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Izaiasz Petr - Holice
Machatý David - Jaroměř
Pišl Jan - Třesovice
Smítka Radek - Bolina
Chválová Lubica - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 09.30 hodin
Přestávka od 09.30 hodin do 10.30 hodin
Druhá část od 10.30 hodin do 13.30 hodin
Způsob losování závodních míst Poctivé losování
Typ závodu
Plavaná
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč
Povolené nástrahy Dle rybářského řádu,zákaz živá a mrtvá rybička.
Krmení
Povoleno
Krmení pouze masní červi a kukuřice
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca 0,1 ha
Osádka ryb kapr,úhoř,jeseter,amur,lín,candát,plotice
Bodování Závodní úsek rozdělen na 3 sektory Jeseter 1 kus = 100 bodů Kapr, amur, úhoř 1 kus = 50 bodů lín, candát 1 kus = 20 bodů ostatní 1 kus = 5 bodů
Ocenění pro vítěze poháry a hodnotné ceny.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno
Pořadatel Název: Aleš Trnka
Email: attera1@seznam.cz
Telefon: 731118604

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.