Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 181 termínů závodů
V minulosti zadáno 4508 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:11.06.2017
Město:Lejšovka
Název:Pohár prodejny Rybářský ráj



Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou210.00050
2Doležán Vladimír 
Vysočina team
Chotěboř26.00049
3Kočí Josef Mnichovo Hradiště36.00048
4Bartoněk Lukáš 
Dream team
Předměřice nad Labem35.00047
5Bareš Vladimír 
CLEVER FISH team
Slepotice45.00046
6Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou45.00045
7Aleksandrová Alena 
Dream team
Hradec Králové64.00044
8Brodský Michal 
Fanatik Fishing team
Hradec Králové82.00043
9Gančarčík Karel 
Veteráni
Pardubice8.52.00042
10Šabata Jiří 
Black Fish team
Svatý Mikuláš9.51.00041
11Musílek Petr 
Vysočina team
Chotěboř9.51.00040
12Novák Zdeněk 
Black Fish team
Týniště nad Orlicí103.00039
13Janeček Josef Hradec Králové102.00038
14Vlček Petr 
Black Fish team
Častolovice10.52.00037
15Trnka Aleš 
Dream team
Třesovice10.52.00036
16Přibyl David Vlčice10.50.00035
17Kaminský Jaroslav Frýdštejn112.00034
18Franěk Robert Trutnov11.52.00033
19Izaiasz Petr 
MO ČRS Holice
Holice11.51.00032
20Petružálek Jiří Plotiště nad Labem122.00031
20Mrázek Karel Hradec Králové122.00031
22Chvála Petr 
Hungerfish team
Sezemice12.51.00029
23Kratochvíl Jan Hláska132.00028
24Syrůček Stanislav 
Veteráni
Dražkovice131.00027
25Hrachovina Miloš Mokré130.00026
26Man Bohuslav 
Jizera 24
Hořice v Podkrkonoší13.52.00025
26Kovanda Petr Stěžery13.52.00025
28Svoboda Marek Hradec Králové141.00023
28Havrila Michal ml. Jaroměř141.00023
30Řehák Václav 
IKA Trutnov, Fanatik Fishing team
Police nad Metují140.00021
31Joudal Milan Hradec Králové14.52.00020
32Píša Václav Hradec Králové151.00019
33Stuchlík Jiří Nová Paka150.00018
34Machatý David 
Dream team
Jaroměř15.51.00017
34Svatoš Petr Litomyšl15.51.00017
36Dvořák Oldřich 
Opočno
Mělčany170.00015
36Kadlec František Zlíč170.00015
36Hencel Jiří 
Fanatik Fishing team
Police nad Metují170.00015
36Chvála Jan 
Hungerfish team
Sezemice170.00015
40Pišl Jan 
Dream team
Třesovice180.00011
40Pazderka Adam Rusek180.00011
42Havrila Michal st. Jaroměř18.50.0008
42Tyrych Radek st. Hradec Králové18.50.0008


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(5)
Losování(5)
Revír(3)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(4)
Celkové hodnocení(4.4)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 11.06.2017
Místo konání závodu Lejšovka
Kraj Královéhradecký
Název závodu Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové - 2. ročník
Název vodní plochy Návesní rybník Lejšovka
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně




Upoutávka
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.30
Možno předem na email rybarskezebricky@seznam.cz
Možno předem na telefonu 605857927
Max počet míst je 70.Místa budou vyznačena pouze pro předem přihlášené závodníky, aby každý měl dostatečný prostor. Proto Vás žádáme o závaznou registraci předem. Děkujeme
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 39 závodníků

Svatoš Petr - Litomyšl
Kočí Josef - Mn. Hradiště
Bareš Vladimír - Slepotice
Pišl Jan - Třesovice
Kaminský Jaroslav - Frýdštejn
Kratochvíl Jan - Hláska
Aleksandrová Alena - HK
Bartoněk Lukáš - Předměřice n.L.
Svoboda Marek - Hradec Králové
Stuchlík Jiří - Nová Paka
Trnka Aleš - Třesovice
Machatý David - Jaroměř
Izaiasz Petr - Holice
Gančarčík Karel - Pardubice
Pšeničný Pavel - Opočno
Kadlec František - Zlíč
Man Bohuslav - Hořice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Řehák Václav - Police
Hencel Jiří - Police
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Hrachovina Miloš - Mokré
Petružálek Jiří - Plotiště
Šupol Michal - RK
Brodský Michal - Hradec Králové
Přibyl David - Vlčice
Franěk Robert - Trutnov
Doležán Vladimir - Chotěboř
Šabata Jiří - Sv. Mikuláš
Pleskač Jan st. - Libice
Pleskač Jan ml. - Libice
Musílek Petr - Chotěboř
Bařinka Tomáš - Týniště
Tobiášek Ladislav - Týniště
Novák Zdeněk - Týniště
Vlček Petr - Častolovice
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.00 hodin
Druhá část od 12.00 hodin do 15.00 hodin
Způsob losování závodních míst Losování na každý poločas zvlášť, ruličky.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč
Zakázané nástrahy dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části
Krmení
Povoleno
Je povoleno pouze ohleduplné krmení jednou rukou, prakem nebo feederem a to v průběhu každého poločasu a 10 min před každým poločasem.Zákaz krmení o přestávce.
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Doplňující údaje: Povolen prut o max. délce 6m s očky a navijákem.
Typ revíru
Stojatá cca 0,6 ha
Osádka ryb cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín
Bodování Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. V případě rovnosti bodů na konci závodu určuje pořadí nejdříve větší počet chycených ryb za 50 bodů, pak více chycených ryb, nakonec event. los.
Ocenění pro vítěze hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení. Hlavní cena lehátko Superbeco II.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) občerstvení zajištěno přímo u rybníka(guláš,klobása,točené pivo)
Pořadatel Název: Rybářský ráj Hradec Králové

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.