Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4508 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:04.06.2017
Město:Pelhřimov mládež pokr.
Název:Dětské rybářské závody pokročilí



Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Riedl Filip 
ČRS MO Humpolec
Humpolec3110.00015
2Svárovský David Humpolec2970.00014
3Matulka Matyáš Jihlava2090.00013
4Nosek Ondřej 1790.00012
5Maršík Jakub ml. Pelhřimov1760.00011
6Koubský Adam Pelhřimov880.00010
7Karásek Matěj 850.0009
8Jelínek David 830.0008
9Blažková Aneta Pelhřimov810.0007
10Smítka Dominik Pavlovice400.0006
11Goncearenco Roman Humpolec370.0005
12Jančička Filip 220.0004
13Sobek Jan 00.0001
13Riedl Patrik 
ČRS MO Humpolec
Humpolec00.0001
13Václavík Aleš Pelhřimov00.0001


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 04.06.2017
Místo konání závodu Pelhřimov mládež pokr.
Kraj Vysočina
Název závodu Dětské rybářské závody
Název vodní plochy Stráž
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně




Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Závodů se mohou zúčastnit děti do 15 let ve 2 kategoriích:
ZAČÍNAJICÍ: děti, které v r. 2017 mají nebo budou mít povolenku 1. rokem (letos chytají 1. rokem)
POKROČILÍ: děti, které měli povolenku již v předchozím roce (letos chytají 2.rokem a více)
Přihlášení a zápis závodníků je na místě před závodem.
Hlavní pořadatel - kontakt:
Zdeněk Paul, tel: 723 483 995, zdenekpaul@seznam.cz
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 13 závodníků

Miroslav Izák (Chrudim)
Ivan Jukl (Nemošice)
Jaroslav Semonský (Nemošice)
Kosina Jaroslav   (Běstvina)
Liška (Třemošnice)
Trojan ( Sušice)
Daniel Klapka ( Chrudim)
Radek Žemlička (Slatiňany)
Petr Blaščík ( St.Jesenčany)
Karel Gančarčik (Pce)
Jiří Provazník (Dře.)
Michal Provazník (Dře.)
Aleš Řípa (HM)
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 10.00 hodin
Způsob losování závodních míst závodník si před závodem vylosuje místo k lovu
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Mládež do 15 let
Startovné
Bez startovného
Chytá se na
1 prut
2 návazce
Typ revíru
Stojatá cca ha
Bodování hodnotí se každá ulovená ryba 1cm = 1 bod (ryby měří a zapisuje rozhodčí) vítězem v každé kategorii se stává závodník s nejvyšším počtem bodů
- nejdelší ulovená ryba bez rozdílu kategorie - POHÁR + ZVLÁŠTNÍ CENA
- nejmenší (délkou) ulovená ryba – POHÁR + ZVLÁŠTNÍ CENA
Ocenění pro vítěze Pro závodníky jsou připraveny poháry, medaile a ceny.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) pomoc jiné osoby je povolena pouze v nezbytně nutných případech (závod dětí, nikoliv rodičů).Občerstvení není zajištěno.
Pořadatel WWW: http://www.crs-pe.cz/detske_zavody_2017.pdf

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.