Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 179 termínů závodů
V minulosti zadáno 4510 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:08.04.2017
Město:Krašovice
Název:Rybářské závody

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Vican Roman Přeštice2037050
2Edl Milan Plzeň1720049
3Molek Petr Plzeň1495048
4Vican Marek Přeštice1493047
5Bultas Petr Přeštice1456046
6Honc Josef Rumburk1362045
7Soukup Michal Plzeň1315044
8Terelmeš Adrian Dobřany1274043
9Vaněk Jan 1179042
10Vrabec Jiří Plzeň1119041
11Richter Pavel Plzeň1073040
12Dydňanský Roman Vrbno1072039
13Hladík Roman Blovice1041038
14Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně1014037
15Výboh Pavel 1005036
16Havel Jiří Vejprnice962035
17Sochor Václav Přeštice889034
18Krýsl Pavel Ledce847033
19Beroušek Petr Plzeň784032
20Forst Martin Domažlice710031
21Kaufner Martin Bor u Tachova688030
22Černý Jindřich Mnichovo Hradiště655029
23Voith Jiří Líšťany648028
24Bartoš František Chotěšov633027
25Běle David 630026
26Horyna Luboš 613025
27Hraběta Václav Vlčice580024
28Prach Adam Merklín561023
29Seidl Jan Zbiroh558022
30Půta Jiří Plzeň539021
31Harant Miroslav Plzeň513020
32Borský Jiří 499019
33Dubský František Mirovice452018
34Haška Štefan st. Domažlice425017
35Nauš Vladislav Blížejov415016
36Tegi Zdeněk st. Kaznějov383015
37Rádler Jaroslav Robčice382014
38Perout Josef Perštejn374013
39Borovka Luboš Vodňany342012
40Nauš Miroslav Nahošice340011
41Pech Stanislav Zdemyslice332010
42Kočí Josef Mnichovo Hradiště31909
43Hladík Antonín Žákava31808
44Novák Vratislav Týn nad Vltavou31507
45Mrázek Karel Mirovice30106
46Bártík Miloslav Plzeň28605
47Čechura Vladimír Kyšice28404
48Holý Zdeněk ml. Plzeň26903
48Klement Antonín Chranišov26903
50Horyna Josef 26701
51Polívka Roman 25801
52Pavlíček Jan Týn nad Vltavou25701
53Wohlmuth Jiří 25601
53Ševčík Jan Plzeň25601
55Beneš Vladimír Hadačka25501
56Zuman Tomáš 24501
57Karlík Václav Blovice22301
58Krůta Miroslav Vroutek21801
58Vojtík Jaroslav 21801
60Sobotka Josef Perštejn21501
61Dobšíček Jaroslav Horní Bříza20001
62Midloch Rudolf st. Poutnov19401
63Pospíšil Pavel Nová Farma18701
63Tegi Zdeněk ml. Kaznějov18701
65Holý Miloslav Plzeň18501
66Ševčík Stanislav Plzeň16901
67Hrabák Michal Zbiroh16801
68Vaněk Jaroslav 16701
69Zeman Vojtěch st. Hostivice16501
70Münzer Josef Nové Sedlo15901
71Havlíček Martin Zbiroh15001
72Vrabec Miroslav 14701
73Šourek Rudolf 
Skalice
Rožmitál pod Třemšínem14501
74Holý Zdeněk st. Plzeň14001
75Rozum Pavel Třemošná13601
76Šilhavý Stanislav Třemošná13301
77Kacerovský Jakub 12901
78Martínek Petr Nová Ves12801
79Vrzák Jaroslav Hostivice12701
80Šmídl Jiří Horní Bříza11701
81Lach Karel Rumburk11301
82Arnet Stanislav Plzeň10401
83Hampl Zdeněk st. Hadačka10001
84Novák Marek Rumburk9401
85Přibyl Milan Chrášťany8201
86Šourková Marie 
Skalice
Rožmitál pod Třemšínem7001
87Mašek Karel Kralovice6401
88Daníček Roman 6301
89Müller František Kaznějov6001
90Rádler Karel Robčice4701
91Pelcner Pavel 3801
92Prusík Ladislav 3601
93Varadi Miroslav Nová Farma3301
94Kydlíček Roman 3101
95Lipka Jiří Perštejn2701
96Moulis Matěj 1501
97Vrba Václav 001
97Kacerovský Samuel 001
97Lavička Luboš Kralovice001
97Henžlík Šimon 001
97Turek Tomáš 001
97Záda Pavel 001


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(5)
Losování(5)
Revír(5)
Občerstvení(4)
Vyhlášení a ceny(5)
Celkové hodnocení(4.8)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 08.04.2017
Místo konání závodu Krašovice
Kraj Plzeňský
Název závodu Rybářské závody
Název vodní plochy Krašovický rybník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 08.00
Možno předem na email moplzen1@seznam.cz
Časový harmonogram závodu
První část od 09.00 hodin do 11.30 hodin
Přestávka od 11.30 hodin do 12.45 hodin
Druhá část od 12.45 hodin do 15.15 hodin
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč
Krmení
Povoleno
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Doplňující údaje: Zákaz používání srkaček.
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Obsádka: Kapr, Lín, Perlín, Plotice, Cejn
Bodování Měření ulovených ryb provádí rozhodčí, provede zápis.
Ocenění pro vítěze Ceny dle vlastního výběru.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno. Párek a pivo v ceně.Povinná výbava – podběrák, vyprošťovač háčků (pean).
Pořadatel WWW: http://mocrsplzen.cz/index.php/aktuality

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.