Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 177 termínů závodů
V minulosti zadáno 4510 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:01.04.2017
Město:Polička
Název:Crazy Fish Trout Area Cup-Závod dvojic v přívlači

Poř.JménoMěstoJméno 2Město 2BodyKBody do žebříčku
1Štěpánek Roman SlatiňanyKonopásek Josef Polička115050
2Mádr Tomáš SlovenskoMičo Martin Slovensko127048
3Řebíček Petr PoličkaŘebíček Jiří 172046
4Marcin Peter SlovenskoRojtaš Marek Slovensko182044
5Mašán Tomáš SlovenskoPatrnčiak Dušan Nové Město nad Váhom184042
6Stepanow Edyta PolskoStepanow Krysztof Polsko192040
7Mičánek Martin PrahaHypš Jan Praha221038
8Popelka Miroslav PoličkaJílek Petr st. Polička224036
9Martinů Jaroslav PoličkaForbák Martin Slovensko227034
10Maixner David Maslanák Marian Slovensko232032
11Janeček Martin Kácel Petr 240030
12Tůma Milan Kocanda Jan 259028
13Šanigla Peter SlovenskoŠanigla Vladimír Slovensko271026
14Belovič Radoslav SlovenskoKrnčan Juraj Slovensko274024
15Valíček Ladislav Svoboda Tomáš 280022
16Bača Peter SlovenskoBrek Juraj Slovensko284020
17Hatala Richard SlovenskoJenčo Tomáš Slovensko288018
18Forgáč Matěj SlovenskoDuďák Branislav Slovensko292016
19Pecník Branislav SlovenskoSlávik Michal Slovensko292014
20Zavadil Patrik SlovenskoBaranovič Samuel Slovensko295012
21Bardon Vít Dušek Ondřej Poděbrady299010
22Lukášek Stanislav Horák Michal 30008
23Medo Peter SlovenskoVoros Martin Slovensko30106
24Rada Radim Kalista Jiří Hradec Králové30404
25Koudelka Tomáš LetoviceKoudelka David Letovice30502
26Wybraniec Leszek PolskoKomorowski Rafal Polsko30602
27Juza Martin Jůza Miroslav Hradec Králové31302
28Nekoranec Lukáš SlovenskoDubový Marian Slovensko31602
29Škraňka Jan Jílek Petr ml. Polička31802
30Kratochvíl Jan Dorian ČakoviceLibjak Jan ml. Praha31802
31Kabát Vladimír SlovenskoKochan Ladislav Slovensko32202
32Karolewski Zbigniew PolskoDuer Tomasz Polsko32902
33Minář Martin LetoviceJuránek David Letovice32902
34Mlynarovič Ladislav SlovenskoSmatana Juraj Slovensko33402
35Mazur Sebastian PolskoRomanczuk Marcin Polsko33502
36Budzinski Artur PolskoDybczak Jan Polsko33602
37Černay Peter SlovenskoMoravčík Samuel Slovensko33702
38Tichý Michal SlatiňanyTichý Tomáš Slatiňany33902
39Lukáč Andrej SlovenskoZátura Jozef Slovensko34202
40Slezák Petr BystréMihal Tomáš Slovensko34302
41Hollý Lukáš SlovenskoFranc Pavol Slovensko34902
42Hulvan Miloš SlovenskoSlávik Igor Slovensko34902
43Velička Leoš Migliore Giovanni 35002
44Medo Marian SlovenskoDomanický Dalibor Slovensko35202
45Čurila Martin SlovenskoPalaščák Alexander Slovensko35302
46Gono Peter SlovenskoGono Roman Slovensko35402
47Šibor Jaroslav Bystřice nad PernštejnemMálek Petr Chotěboř35602
48Lukačovič Milan SlovenskoSmatana Michal Slovensko36402
49Gorčoš Ivan Bačovský Petr Polička36502
50Šedý Marek SlovenskoČacho František Slovensko36502
51Pytlik Leszek PolskoRowiňski Lukasz Polsko36502
52Zeman Luboš 
Jizera 24
SemilyProcházka Ota Rudník36902
53Babulík Andrej SlovenskoPetríček Stanislav Slovensko37002
54Mezník Jan Zajíc Jan 37302
55Těšický Vlastimil Klimovský Peter Slovensko37402
56Urbánek Martin Urbánek Jakub 37802
57Kout Otakar Hradec KrálovéJuza Martin 37902
58Dundr Marek Olgen Sizon 38602
59Šagát Andrej SlovenskoKotouč Juraj Slovensko38702
60Vincze Gábor ml. SlovenskoVincze Gábor st. Slovensko38902
61Danek Michal Sedláček Marek 38902
62Javůrek Karel LitomyšlRoubínek David Vysoké Mýto39102
63Augustin Peter SlovenskoKlesniak Peter Slovensko39302
64Štěpánek Petr Andrlík Ondřej st. 39502
65Urban Patrik SlovenskoBačo Marian Slovensko39602
66Schauer Zdeněk PoličkaSchauer Martin Polička40102
67Nestorowicz Stefan PolskoPiecuch Paul Polsko40102
68Lipinski Andrzej PolskoPanas Lukasz Polsko40102
69Bielko Štefan SlovenskoKriho Marian Slovensko40102
70Popovič Milan SlovenskoBeňo Gabriel Slovensko40302
71Borovský Martin SlovenskoZamba Ladislav Slovensko40502
72Krajíček Lukáš PomezíSkoumal Petr Polička40602
73Cibulka Milan SlovenskoMiklas Marek Slovensko40902
74Pavlíček Luboš Holvan Jakub Slovensko41402
75Preisinger Jiří Jelínek Radim 41602
76Flammer Rafal PolskoKiper Tomasz Polsko41602
77Foltýn Josef HodonínFoltýn Martin 42702
78Vymazal Milan Křeček Karel 43002
79Stredanský Lukáš SlovenskoPetríček Michal Slovensko43002
80Nešťák Matúš SlovenskoGubala Juraj Slovensko43302
81Malý Jiří st. KorouhevMalý Jiří ml. Korouhev43702
82Levčík Miroslav SlovenskoPagáč Robert Slovensko44102
83Halač Jozef SlovenskoMichalovič Juraj Slovensko44302
84Horňák Peter SlovenskoHorňák Pavol Slovensko44902
85Jarka Pavel SlovenskoZrubec Robert Slovensko45202
86Kosmel Marian SlovenskoKavoň Marian Slovensko45402
87Havlíček David TáborVlažný Jiří 45502
88Amoshyi Tark Anatolli UkrajinaPetrenko Volodymir Ukrajina45702
89Hájek Vladimír DobříkovSedlář Ivan Borová45902
90Bočinec Peter SlovenskoValo Radovan Slovensko45902
91Šedý Radoslav SlovenskoČervený Marián Slovensko46102
92Mrenica Jan Lukáč Patrik 46602
93Michalka Marian SlovenskoPetríček Jaroslav Slovensko46702
94Drgoň Martin SlovenskoKuhajda Rastislav Slovensko46802
95Kwiecienski Mateusz PolskoJaros Tomasz Polsko46802
96Hagara Miroslav Plíšek Hynek 47202
97Šintál Adam SlovenskoMasarech Michal Polsko47202
98Souček Josef Šťáva Libor 47402
99Marek Ladislav Komenda Martin 48102
100Patráš Marek SlovenskoPolc Ludovít Slovensko48102
101Drahoš Peter SlovenskoDrahoš Matúš Slovensko48602
102Hamrla Radek Lifka Petr 48702
103Lejska Petr Havránek Michal 49002
104Schauer Lukáš PoličkaSchauer David Polička49202
105Gašpar Michael SlovenskoCagala Jakub Slovensko49302
106Otávka Martin SlovenskoBrcko Peter Slovensko49502
107Bezdíček Petr Škeřík Jiří Vysoké Mýto49702
108Olma Roman PolskoŽurawski Krysztof Polsko50102
109Dupkala Peter SlovenskoŠtafen Michal Slovensko50402
110Šafář Jakub ChoceňDumitrescu Vlad Rumunsko50702
111Pavelko Ondrej SlovenskoMišlavcev Peter Slovensko51002
112Štěrba David Hamala Lukáš 51202
113Hollý Rastislav SlovenskoPaluch Miroslav Slovensko51302
114Tichý Eduard SlatiňanySvoboda Jiří Kočí51502
115Rosenberg Jaroslav Vystrčil Petr Třebařov52102
116Stonawski Rudolf Fryšová Jaroslava 52202
117Janočko Pavol SlovenskoMihok Marian Slovensko52702
118Drančák David SlovenskoKovalčík Tomáš Slovensko52702
119Cheryn Marek OlešniceIvanko Valerij Prostějov52702
120Klauz Václav Fajkus Vojtěch 52702
121Čáha František Šafránek Jan 52802
122Kubík Pavol SlovenskoNikl Lubomír Slovensko52802
123Stránský Jan LetoviceAlexa Jaroslav 52802
124Nekvapil David Rotröckel Tomáš 53002
125Valo Pavol SlovenskoBakytová Magdalena Slovensko53002
126Podhola Martin Libjak Jan st. 53102
127Terifaj Martin SlovenskoHolec Marek 53502
128Forst Robert ŠternberkNěmec Jan 53802
129Kop Daniel Běhounek Michal Břasy54102
130Kýhos Aleš Vohanka Marian 54102
131Sýkora Jiří st. Sykora Jiří ml. 54302
132Zálešáková Sabina Veselí nad MoravouZálešák Petr Veselí nad Moravou54402
133Okoň Mateuz PolskoWolejszo Kasper Polsko54402
134Janda Jiří Brůžek Pavel Slatiňany54502
135Audrlický David Vašátko Radek 54902
136Hájek Pekař Jiří Štěpánov55102
137Skipala Aleš Česká TřebováPospíšilová Štěpánka Česká Třebová55502
138Folkman Bedřich Folkman Radek 55802
139Václav Marek Boháč Petr 56902
140Jankula Miroslav SlovenskoImrich Ignácz Slovensko57002
141Janoušek Michal Seifried Jakub 57302
142Václavík Juraj SlovenskoŠajdák Rastislav Slovensko57602
143Růžička Vladimír Fasura David 57602
144Halač Juraj SlovenskoĎurana Peter Slovensko57902
145Tauber Pavel Dvořák Jiří Polička58802
146Horňák Filip SlovenskoLieskovský Ján Slovensko59002
147Beňo Matěj SlovenskoOtáhal Matěj Slovensko59002
148Rydval Stanislav Dvořák František 59402
149Pleskač Martin Kirchdorfer Jan 59602
150Kropáček Jan Němec Roman Třebíč59702
151Spěvák Michal Jelínek Jiří 59702
152Ságner Karel Zhezhela Oleksandr 59802
153Gajda Michal Načev Luděk 60302
154Belko Patrik SlovenskoSvetlak Andrej Slovensko60402
155Müller Miroslav st. Culek Pavel 60402
156Gabura Pavol SlovenskoGranec Michal Slovensko60602
157Funák Jan SlovenskoMuchanič Rastislav Slovensko61402
158Novák Igor Štol Alex 62102
159Tomíček Richard Tomíček Jakub 62402
160Nikl Michal ChotěbořPelikán Zdeněk Chotěboř62502
161Svetlík Lukáš SlovenskoHirjak Peter Slovensko62702
162Predný Patrik SlovenskoZelenický Martin Slovensko62702
163Partyka Petr Zavoral Mirko 62802
164Dlugolinský Roman SlovenskoAndráš Radovan Slovensko62902
165Keder Pavel SlovenskoČechák Vojtěch 64002
166Líška Juraj SlovenskoLíška Lubomír Slovensko64102
167Sališ Ladislav SlovenskoBumbera Peter Slovensko64702
168Vašíček Palo SlovenskoPiešťanský maroš Slovensko64902
169Podskalský Jiří ČižiceKust Petr 65502
170Růžička David Tesař Jan 65502
171Puček Dušan SlovenskoTurza Roman Slovensko65602
172Karšnak Radovan Brandýs nad LabemKohlíček Tomáš 66102
173Vojtěch Petr Běloch Miroslav 66502
174Staněk Tomáš Staněk Lukáš 67202
175Hošek Zdeněk Zábranský Kamil Slatiňany68102
176Bardon Richard Kodeš Jiří 69102
177Blomenstein Michal SlovenskoMíčka Peter Slovensko69602
178Pospíšil Karel st. Pospíšil Karel ml. 70102
179Malý Petr Malý Marek 72102
180Farkaš František ml. SlovenskoFarkaš František st. Slovensko72902
181Mihálik Peter SlovenskoJančovič Juraj Slovensko75002
182Buček Zdeněk NedvědiceBuček Tomáš Štěpánov75002
183Racík Milan Zedník Martin 75502
184Mravec Martin SlovenskoLegát Erich Slovensko75802
185Predná Soňa SlovenskoKútná Janka Slovensko78402
186Pánek Jan NučicePánek Pavel Poděbrady80202
187Valášek Petr Čermák Vítěslav 81302
188Slavíček Široký 82502
189Hiesbock Petr Pacák David 83302
190Mravec Branislav SlovenskoTichý Juraj Slovensko84902
191Bezdíček Radek BrandýsBalcar Ondřej 91302


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(1)
Losování(1)
Revír(1)
Občerstvení(2)
Vyhlášení a ceny(1)
Celkové hodnocení(1.2)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 01.04.2017
Místo konání závodu Polička
Kraj Pardubický
Název závodu Crazy Fish Trout Area Cup-Závod dvojic v přívlači
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.30
Možno předem na email pol.duhak@seznam.cz
Závazné přihlášky s celými jmény obou členů teamu,popřípadě i s názvem teamu přijímáme od 01.02.2017 na emailové adrese pol.duhak@seznam.cz nebo na stránkách RS Vysočina v sekci návštěvní kniha.
Informace na telefonu +420602163510 Petr Bačovský,+420702022006 Jára Martinů, +420731441401 Jarda Martinů
Časový harmonogram závodu
První část od 08.30 hodin do hodin
  Začátek 1. kola 8.30 hod.
Závodní kolo trvá 60 min.
Přestávka mezi koly 45 min., mezi 2. a 3. kolem 90 min.
Začátek a konec kolo bude oznámen zvukovým signálem
Způsob losování závodních míst Při losování obdrží team 4 bodovací karty, na kterých je číslo kola 1-4 a za lomítkem číslo stanoviště.Oba závodníci teamu chytají na jednom stanovišti. Je povolena vzájemná pomoc
Typ závodu
Vláčka
Závod pro
Dvojice
Startovné
Dvojice 1500 Kč
Povolené nástrahy Chytá se pouze na umělé vláčecí nástrahy opatřené maximálně dvěma trojháčky bez protihrotu /protihrot může být zamáčknutý nebo zabroušený/.Při porušení tohoto pravidla nebude teamu uznaná takto ulovená ryba,při druhém porušení bude teamu anulováno celé závodní kolo.
Zakázané nástrahy Přísný zákaz používání KULOVÝCH PLOVÁTEK , SBIROLINA,DROP SHOT,BOČNÍ PŘÍVĚS(zátěž musí být součástí nástrahy)a jakéhokoliv NADLEHČOVACÍHO materiálu u nástrah.ČEBURAŠKA povolena.
Krmení
Zakázáno
Typ revíru
Stojatá cca ha
Bodování Bodované ryby–Všechny druhy lososovitých,Štika,Candát,Sumec,Bolen,každá ulovená bodovaná ryba 1 ks 1 bod. Počítá se každá bodovaná ryba zaseknutá za hlavovou část ohraničenou žaberním obloukem.
Pro případ rovnosti bodů se doporučuje v každém kole změřit jednu-nejdelší rybu. Team rybu do bodovací karty zapíše sám celým názvem, rozhodčí pouze přihlíží a podepisuje. Ryba zaseknutá před zvukovým signálem se započítává. Každá zaseknutá ryba se vylovuje podběrákem, team zdolává a vylovuje rybu bez cizí pomoci.
Po skončení kola team okamžitě odevzdá bodovací kartu rozhodčímu,1 člen teamu i rozhodčí bodovací kartu podepíší.
Bodováno je každé kolo zvlášť. Vyhrává team s nejnižším součtem umístění ze všech čtyř kol. Teamy, které v závodním kole nechytí rybu mají shodně poslední umístění v kole.
Při stejném počtu bodů v konečném součtu po 4 kolech rozhoduje nejdelší ulovená ryba teamem, popřípadě nejvyšší počet ryb ulovených ve 4 kole.
Ocenění pro vítěze Závodí se o poháry a hodnotné ceny. Vyhodnocena bude též nejdelší dravá ryba.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Team si smí ponechat max.10 ks lososovitých ryb /ponechaná ryba se v bodovací kartě zakroužkuje/
Doporučuje se vyháčkovací podložka.
Další sponzoři Exkluzivní partner závodu
Crazy Fish Ua
Partneři závodu
RS Vysočina Polička
Řeznictví a uzenářství Petr Slezák s.r.o.Bystré
Nástrahy.cz www.nastrahy.cz
Prso.me www.prso.me
RNK Lures https://www.facebook.com/RNK-Lures-1718323065047797/?fref=ts
Rybářské potřeby Josef Konopásek Polička
Lucky John CzSk http://luckyjohn.cz/
Pořadatel WWW: http://www.rsvysocina.cz/akce-2017.p21.html

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.