Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroměř | 2 | 0 | 45 | |
2 | Mokré | 3 | 0 | 44 | |
3 | Semily | 4 | 0 | 43 | |
4 | Hradec Králové | 5 | 0 | 42 | |
5 | Sezemice | 5 | 0 | 41 | |
6 | Holice | 6 | 0 | 40 | |
7 | Třesovice | 7 | 0 | 39 | |
8 | Borohrádek | 8 | 0 | 38 | |
9 | Sezemice | 8 | 0 | 37 | |
10 | Bolehošť | 9 | 0 | 36 | |
11 | Ústrašín | 10 | 0 | 35 | |
12 | Police nad Metují | 10 | 0 | 34 | |
13 | Zámrsk | 11 | 0 | 33 | |
14 | Dolní Bučice | 1 | 0 | 32 | |
15 | Chotěboř | 12 | 0 | 31 | |
16 | Zlíč | 12 | 0 | 30 | |
17 | Sezemice | 14 | 0 | 29 | |
17 | Předměřice nad Labem | 14 | 0 | 29 | |
19 | Zámrsk | 14 | 0 | 27 | |
20 | Nová Paka | 14 | 0 | 26 | |
21 | Police nad Metují | 14 | 0 | 25 | |
22 | Velká Jesenice | 15 | 0 | 24 | |
22 | Hradec Králové | 15 | 0 | 24 | |
24 | Hradec Králové | 15 | 0 | 22 | |
25 | Zámrsk | 16 | 0 | 21 | |
26 | Bedworth | 16 | 0 | 20 | |
27 | Spyta | 16 | 0 | 19 | |
28 | Hradec Králové | 17 | 0 | 18 | |
29 | Velká Jesenice | 17 | 0 | 17 | |
30 | Hrochův Týnec | 18 | 0 | 16 | |
31 | Velká Jesenice | 18 | 0 | 15 | |
31 | Velká Jesenice | 18 | 0 | 15 | |
33 | Česká Skalice | 19 | 0 | 13 | |
34 | Vlčice | 20 | 0 | 12 | |
35 | Vilémov | 22 | 0 | 11 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 12.07.2015 | ||||||
Místo konání závodu | Sendražice OBSAZENO | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Upoutávka |
|||||||
Popis cesty | Směr Hradec Králové Jaroměř u auto TROTINA do leva na Sendražice rybník se nachází v Sendražicích po levé straně u fotbalového hřiště. | ||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 36 závodníků Pánek Vít Ladislav Andrž Novotný Novotný Novotný Kadlec František Pázler Vodník Brodský Michal Tošer Jaroslav Slavík Alexej Přibyl David Vyhlídal Emanuel Jirásek Petr Lacina Milan Aleksandrová Alena Hrachovina Miloš Stuchlík Jiří Hencel Jiří Řehák Václav Hofman Vladimír Staněk Václav Holeček Karel Šimek Jaroslav Horváth Josef Šitina Josef Izaiasz Petr Poskočil Petr Slavíková Andrea Slavík Pavel Fröhlichová Diana Fröhlich Libor Bartoněk Lukáš Machatý David Chvála Jan Chvála Petr Pišl Jan | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Poctivé losování | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy | Dle rybářského řádu | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr,úhoř,jeseter,amur,bodů lín,candát,plotice | ||||||
Bodování | Závodní úsek rozdělen na 3 sektory Jeseter 1 kus = 100 bodů Kapr, amur, úhoř 1 kus = 50 bodů lín, candát 1 kus = 20 bodů ostatní (i kapr do 15 cm) 1 kus = 5 bodů | ||||||
Ocenění pro vítěze | Tři poháry a hodnotné ceny. | ||||||
|
|||||||
Pořadatel |
Název: Aleš Trnka Email: attera1@seznam.cz Telefon: 731118604 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.