Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 11.07.2020
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu Hungerfish Cup 5.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových Obsazeno pouze náhradníci
Název vodní plochy Špagátovník
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na email Chvala.P@email.cz
Možno předem na telefonu 728018656
přihlášení sms prosím Jméno Příjmení a Bydliště(jen obec) Děkuji. počet míst omezen na 45
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 45 závodníků

Brodský Michal - Hradec Králové
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Tobolka Milan - Nechanice
Tobolka Daniel - Nechanice
Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Vaněk Dalibor - Vysoké Mýto
Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto
Juhoš Josef st. - Podůlšany
Machatý David - Jaroměř
Jirásek Petr - Chotěboř
Ďásek František - Havlíčkův Brod
Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod
Kosztyo Alexander - Poděbrady
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Růžička Pavel - Dašice
Pišl Jan - Třesovice
Trnka Aleš - Třesovice
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Hencel Jiří - Police nad Metují
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Šupol Petr - Libišany
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Taichner Radek - Mikulovice
Izaiasz Petr - Holice
Lochman Pavel - Zdelov
Šrámek Petr - Opočínek
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Synek Martin - Vysoké Mýto
Kubec Tomáš - Lanškroun
Kubcová Natálie - Lanškroun
Provazník Michal - Dřenice
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Hofman Vladimír - Hrochův Týnec
Gančarčík Karel - Pardubice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst losování ruličky
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč Mládež 350 Kč
Zakázané nástrahy Patentka
Krmení
Povoleno
Pouze červi a kukuřice
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Doplňující údaje: bez krmítka jen olůvko,zakazuje se kalíškování
Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát
Bodování Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů,  ostatní - 1 bod sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola
Ocenění pro vítěze poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy
Hlavní sponzor závodu Název: Rybářské potřeby Hungerfish
Pořadatel Název: Chvála Petr
Email: Chvala.P@email.cz
Telefon: 728018656

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.