Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 33 termínů závodů
V minulosti zadáno 7015 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 26.10.2019
Místo konání závodu Křesetice OBSAZENO
Kraj Středočeský
Název závodu Ukončení sezony Křesetice
Název vodní plochy Petrovský rybník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.15
Možno předem na telefonu 602540506
počet míst omezen na 40 účastníků OBSAZENO jen náhradníci
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 47 závodníků

Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou
Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou
Chodúr Josef - Mělník
Držmíšek Miroslav - Hradec Králové
Tyrych Radek st. - Hradec Králové
Pánek Vít - Sezemice
náhradníci
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Číž Luboš - Jindřichův Hradec
Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec
Bertok Milan - Dublovice
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Novotný Petr - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Mokrý Jan - Uhlířské Janovice
Klečák Miloslav - Onomyšl
Hudeček František - Chýšť
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Kaňák Petr - Bohounovice
Kovačka Josef - Ratboř
Janouch Miroslav - Všechlapy
Houser Josef - Poděbrady
Houser Otakar - Všechlapy
Takács Pavel - Světnov
Havlíček Stanislav - Mělník
Benda Pavel - Mělník
Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou
Musílek Petr - Chotěboř
Jirásek Petr - Chotěboř
Doležán Nikola - Chotěboř
Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou
Doležán Vladimír - Chotěboř
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Poskočil Petr - Dolní Bučice
Kuba Jiří - Kolín
Novák Jan - Červené Pečky
Slavík Alexej - Vilémov
Smítka Radek - Bolina
Dydňanský Roman - Vrbno
Machatý David - Jaroměř
Chvála Jan - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.00 hodin
Druhá část od 12.00 hodin do 15.00 hodin
Způsob losování závodních míst ruličky, součet obou poločasů
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 500 Kč
Zakázané nástrahy rybička
Krmení
Povoleno
kukuřice,červi
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca 1 ha
Bodování ušlechtilá 50 bodů - ostatní 9 bodů,do 15 cm 1 bod kapr koi  - 100 bodů karas, lín - 30 bodů 
Ocenění pro vítěze poháry pro 1-3. místo, 
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) možnost příjezdu v pátek,občerstvení v ceně ,ovárek, prdelačka ( bandasky na prdelačku sebou)
Hlavní sponzor závodu Název: Zdeněk Wittvar
Pořadatel Název: Zdeněk Wittvar
Telefon: 602540506

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.