Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Předměřice nad Labem | 830 | 0 | 24 | |
2 | Hrádek u Nechanic | 735 | 0 | 23 | |
3 | Klášter nad Dědinou | 675 | 0 | 22 | |
4 | Hradec Králové | 635 | 0 | 21 | |
5 | Třesovice | 370 | 0 | 20 | |
6 | Třesovice | 320 | 0 | 19 | |
7 | Hradec Králové | 275 | 0 | 18 | |
8 | Hradec Králové | 270 | 0 | 17 | |
9 | Hradec Králové | 200 | 0 | 16 | |
10 | Pardubice | 190 | 0 | 15 | |
11 | Stěžery | 180 | 0 | 14 | |
12 | Dobřenice | 160 | 0 | 13 | |
13 | Čeperka | 90 | 0 | 12 | |
14 | Hradec Králové | 75 | 0 | 11 | |
15 | Jablonné nad Orlicí | 65 | 0 | 10 | |
15 | Hradec Králové | 65 | 0 | 10 | |
17 | Svobodné Dvory | 55 | 0 | 8 | |
17 | Hradec Králové | 55 | 0 | 8 | |
19 | Litošice | 50 | 0 | 6 | |
19 | Toušeň | 50 | 0 | 6 | |
19 | Živanice | 50 | 0 | 6 | |
22 | Záměl | 10 | 0 | 3 | |
23 | Dobřenice | 5 | 0 | 2 | |
24 | Valy u Přelouče | 0 | 0 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 08.06.2014 | ||||||||
Místo konání závodu | Hradec Králové - speciální akce | ||||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||||
Název závodu | Rybářsko - šipkařský dvojboj | ||||||||
Název vodní plochy | návesní rybník Lejšovka | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty |
Odkazy na mapy: Lejšovka Smíchovská restaurace,nám. 5.května, Hradec Králové |
||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Časový harmonogram vícedenních či 24. hodinových apod. Vyplňte. |
Přihlášeni jsou: 1. Trnka Aleš - Sendražice 2. Bartoněk Lukáš - Hradec Králové 3. Staněk Václav - Löwen Hradec Králové 4. Nechvátal Ondřej - Šestajovice 5. Nechvátal Roman - Šestajovice 6. Trepeš Adam - LTC Litošice 7. Němec Jaroslav - ŠK Toušeň 8. Šprinc Ota - Hrádek u Nechanic - Hrádek Boys 9. Oškera Alois - Notoclub Sopotnice 10. Pavelka Josef - Živanice-Palmička Přelouč 11. Hejlek Bohuslav - Záměl-Notorclub Sopotnice 12. Krejčík Roman - Valy u Přelouče 13. Mrštík Jakub - Obědovice-Dobřeňáci Dobřenice 14. Sadílek Zdeněk - Obědovice-Dobřeňáci Dobřenice 15. Tomčo Jakub - Dobřenice-Dobřeňáci Dobřenice 16. Valášek Jiří - Dobřenice-Dobřeňáci Dobřenice 17. Šmíd Jan - Huricane Hradec Králové 18. Novák Josef - Hrádek u Nechanic - Hrádek Boys 19. Vacek Stanislav - HK - Letci od Vrtule HK 20. Přibyl Antonín - Hradec Králové 21. Váchal Petr - Hradec Králové 22. Kabourek Michal - Hradec Králové 23. Štěpánek Pavel - Běleč nad Orlicí 24. Držmíšek Miroslav - Harrows Hradec Králové 25. Pavlas Josef - Svobodné Dvory 25. Pišl Jan - Třesovice 26. Henychová Kateřina - Hradec Králové |
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | Návnady a nástrahy dle RŘ (mimo mrtvé a živé rybičky). | ||||||||
Zakázané nástrahy | Návnady a nástrahy dle RŘ (mimo mrtvé a živé rybičky). | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Nejvíce kapr, méně amur, lín, jeseter a bílá ryba. | ||||||||
Bodování | Kapr, amur, lín, jeseter 1kus = 50 bodů, ostatní 1kus = 5 bodů. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 1. – 3.místo poháry, dále rybářské potřeby (navijáky, svítilny, krmítka, podběráky apod.), zahradní gril a další věcné odměny nejméně ve výši vybraného startovného. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Rybářské vybavení dle RŘ: | ||||||||
Pořadatel |
Název: Löwen HK a Rybářské žebříčky z.s. WWW: http://www.rybarskezebricky.cz/ Email: rybarskezebricky@seznam.cz |