Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Opočínek | 2 | 0 | 60 | |
2 | Jaroměř | 5 | 0 | 59 | |
3 | Opočno | 5 | 0 | 58 | |
4 | Hradec Králové | 5 | 0 | 57 | |
5 | Kamenice nad Lipou | 6 | 0 | 56 | |
6 | Horní Brusnice | 6 | 0 | 55 | |
7 | Police nad Metují | 7 | 0 | 54 | |
8 | Pardubice | 7 | 0 | 53 | |
9 | Bolina | 7 | 0 | 52 | |
10 | Plotiště nad Labem | 8 | 0 | 51 | |
11 | Mnichovo Hradiště | 8 | 0 | 50 | |
12 | Police nad Metují | 8 | 0 | 49 | |
13 | Chlum | 8 | 0 | 48 | |
14 | Nová Paka | 9 | 0 | 47 | |
15 | Hradec Králové | 9 | 0 | 46 | |
16 | Zámrsk | 10 | 0 | 45 | |
17 | Sezemice | 10 | 0 | 44 | |
18 | Mnichovo Hradiště | 10 | 0 | 43 | |
19 | Borohrádek | 10 | 0 | 42 | |
20 | Česká Skalice | 10 | 0 | 41 | |
21 | Opočínek | 11 | 0 | 40 | |
22 | Krčín | 11 | 0 | 39 | |
23 | Hrochův Týnec | 11 | 0 | 38 | |
24 | Zámrsk | 12 | 0 | 37 | |
25 | Mokré | 12 | 0 | 36 | |
26 | Nová Paka | 12 | 0 | 35 | |
27 | Stárkov | 12 | 0 | 34 | |
28 | Mnichovo Hradiště | 13 | 0 | 33 | |
29 | Rtyně v Podkrkonoší | 13 | 0 | 32 | |
29 | Týnec nad Sázavou | 13 | 0 | 32 | |
31 | Semily | 13 | 0 | 30 | |
32 | Dolní Čermná | 14 | 0 | 29 | |
33 | Dvůr Králové nad Labem | 14 | 0 | 28 | |
34 | Mlázovice | 15 | 0 | 27 | |
35 | Vilémov | 15 | 0 | 26 | |
35 | Holice | 15 | 0 | 26 | |
35 | Hradec Králové | 15 | 0 | 26 | |
35 | Třesovice | 15 | 0 | 26 | |
39 | Jásenná | 15 | 0 | 22 | |
40 | Krchleby | 16 | 0 | 21 | |
40 | Sezemice | 16 | 0 | 21 | |
40 | Těchlovice | 16 | 0 | 21 | |
43 | Týniště nad Orlicí | 17 | 0 | 18 | |
43 | Mnichovo Hradiště | 17 | 0 | 18 | |
45 | Hrádek u Nechanic | 18 | 0 | 16 | |
45 | Hradec Králové | 18 | 0 | 16 | |
47 | Dvůr Králové nad Labem | 18 | 0 | 14 | |
48 | Hořice v Podkrkonoší | 19 | 0 | 13 | |
49 | Jaroměř | 19 | 0 | 12 | |
49 | Hradec Králové | 19 | 0 | 12 | |
49 | Hradec Králové | 19 | 0 | 12 | |
52 | Dobruška | 20 | 0 | 11 | |
52 | Zlíč | 20 | 0 | 11 | |
54 | Těchlovice | 20 | 0 | 11 | |
54 | Dobrá Voda | 20 | 0 | 11 | |
54 | Zámrsk | 20 | 0 | 11 | |
54 | Velká Jesenice | 20 | 0 | 11 | |
54 | Miletín | 20 | 0 | 11 | |
54 | Nová Paka | 20 | 0 | 11 | |
60 | Mělčany | 21 | 0 | 11 | |
61 | Albrechtice nad Orlicí | 21 | 0 | 11 | |
61 | Rohenice | 21 | 0 | 11 | |
61 | Hradec Králové | 21 | 0 | 11 | |
61 | Velký Třebešov | 21 | 0 | 11 | |
65 | Rohenice | 22 | 0 | 11 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 03.10.2015 | ||||||
Místo konání závodu | Lejšovka o MOTOROVOU PILU | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody Lejšovka | ||||||
Název vodní plochy | Návesní rybník Lejšovka | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 47 závodníků Novotná Pavlína Novotný Jiří Macháně Radek Pekař Jaroslav Slavik Alexej Tursky Jindrich Vašíček Zdeněk Řeháček Matěj Čech Zdeněk Hybner Pavel Černý Jindřich Kočí Josef Křivan Ladislav Loveček Roman Křivan Lukáš Dvořák Oldřich Hlávko Jaroslav Vágenknecht Jiří Eminger Tomáš Komínová Martina Brodský Michal Fröhlich Libor Aleksandrová Alena Man Bohuslav Zeman Luboš Mádle Radek Vojtěch Václav Šprinc Michal Šprinc Rudolf Šprinc Ota Stuchlík Jiří Hencel Jiří Řehák Václav Kupka Tomáš Petružálek Jiří Krobot Jiří Šimek Pavel Machatý David Vacek Stanislav Hrachovina Miloš Šitina Josef Izaiasz Petr Pišl Jan Staněk Václav Chvála Jan Hladík Tomáš Chvála Petr | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Losování na každý poločas zvlášť, ruličky. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy | dle rybářského řádu,je možnost objednání živé do 29.9:červi B-130 kč/litr:červi mix-150 kč/litr,předání při losování | ||||||
Zakázané nástrahy | dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín | ||||||
Bodování | Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů, | ||||||
Ocenění pro vítěze | hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | občerstvení zajištěno přímo u rybníka | ||||||
Pořadatel |
Název: Trnka Aleš, Bartoněk Lukáš |