Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Louka | 44.99 | 0.000 | 39 | |
2 | Louka | 18.96 | 0.000 | 38 | |
3 | Libín | 18.91 | 0.000 | 37 | |
4 | Koválovice | 17.62 | 0.000 | 36 | |
5 | Branná u Třeboně | 16.88 | 0.000 | 35 | |
6 | Blatnice | 15.295 | 0.000 | 34 | |
7 | Ledeč nad Sázavou | 14.46 | 0.000 | 33 | |
8 | Jindřichův Hradec | 13.64 | 0.000 | 32 | |
9 | Chotěboř | 13.52 | 0.000 | 31 | |
10 | Branná | 11.86 | 0.000 | 30 | |
11 | České Budějovice | 11.11 | 0.000 | 29 | |
12 | Třešť | 9.98 | 0.000 | 28 | |
13 | Dačice | 9.89 | 0.000 | 27 | |
14 | Ledeč nad Sázavou | 8.57 | 0.000 | 26 | |
15 | Jaroměřice nad Rokytnou | 8.005 | 0.000 | 25 | |
16 | České Velenice | 8 | 0.000 | 24 | |
17 | Velké Meziříčí | 6.27 | 0.000 | 23 | |
18 | Jindřichův Hradec | 6.145 | 0.000 | 22 | |
19 | Prostřední Vydří | 5.91 | 0.000 | 21 | |
20 | Dačice | 4.8 | 0.000 | 20 | |
21 | Jindřichův Hradec | 4.755 | 0.000 | 19 | |
22 | Třešť | 4.3 | 0.000 | 18 | |
23 | Jindřichův Hradec | 4.195 | 0.000 | 17 | |
24 | Planá nad Lužnicí | 3.915 | 0.000 | 16 | |
25 | Kladruby | 3.29 | 0.000 | 15 | |
26 | Nová Bystřice | 3.265 | 0.000 | 14 | |
27 | České Budějovice | 3.185 | 0.000 | 13 | |
28 | České Budějovice | 3.055 | 0.000 | 12 | |
29 | Zhořec | 2.2 | 0.000 | 11 | |
30 | České Budějovice | 2.13 | 0.000 | 10 | |
31 | Planá nad Lužnicí | 0 | 0.000 | 1 | |
31 | Dříteň | 0 | 0.000 | 1 | |
31 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
31 | Škrdlovice | 0 | 0.000 | 1 | |
31 | Smrk | 0 | 0.000 | 1 | |
31 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
31 | Dublovice | 0 | 0.000 | 1 | |
31 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
31 | Břilice | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 21.10.2023 | ||||||||
Místo konání závodu | Jarošov nad Nežárkou | ||||||||
Kraj | Jihočeský | ||||||||
Název závodu | Podzimní šupinka 8 ročník | ||||||||
Název vodní plochy | Malá vodní nádrž | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 54 závodníků Kolář Martin - Černá za Bory Novotný Jiří ml. - Zámrsk Novotný Petr - Zámrsk Švec Jakub - Zhořec Kaiml Marek - Jindřichův Hradec Kříž Josef - Jindrichuv Hradec Pecha Jan Smetana Daniel - Branná u Třeboně Hamr Daniel - Domanín Kopačka Jiří - Veselí nad Lužnicí Tepřík Lukáš - Slavonice Spěvák Milan st. - České Velenice Dušák Pavel st. - Novosedly nad Nežárkou Malý František - Kostelní Radouň Bárta ml. Brnná Bárta František - Branná Svoboda Jiří - České Budějovice Bejsta Tomáš - České Budějovice Svoboda Michal - Kralupy nad Vltavou Klouček Jan ml. - Branná Pavlíček Václav st. - Ledeč nad Sázavou Pajer Stanislav - Ledeč nad Sázavou Brückner Martin - Velké Meziříčí Kiessling Vít - Prostřední Vydří Marek Daniel - Počernice Křepelka Čestmír - Dříteň Navara Pavel -Veselí nad Lužnicí Sochor Jan - Veselí nad Lužnicí Macků Bohumil - Dačice Kvapil Pavel - Damnice Matějka Václav - Nové Hrady Tůma Roman - Jemnice Doležán Nikola - Chotěboř Doležán Vladimír - Chotěboř Dušák Patrik - Kardašova Řečice Dušák Pavel ml. - Novosedly nad Nežárkou Pech Jan - Břilice Novák Radek - Blatnice Toman František st. - Jaroměřice nad Rokytnou Raniak Milan - Třešť Chřenovský Ivan - Drnholec Raniak Martin - Třešť Mojžíš Lukáš - České Budějovice Frič Michal - Koválovice Vítámvás Karel ml. - Dačice Trousil Lukáš - Libín Volf Jakub - Žďár Jaroš Norbert ml. - Jindřichův Hradec Černý Jindřich ml. - Jindřichův Hradec Belušiak Ladislav - Jindřichův Hradec Belušiaková Vendulka - Jindřichův Hradec Číž Luboš - Jindřichův Hradec Bertok Milan - Dublovice Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy | Patentka velká a malá , a mrtvá nebo živá rybku | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr , Amur , Karas , cejn ,štika, candát , a tak dále | ||||||||
Bodování | 1 g = 1 bod | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro první 3 Plaketa za největší rybu Uzené kyty pro první tři , dárkové koše , pruty kaprové , navijáky A tak dále ocenění do 12 místa | ||||||||
|
|||||||||
Pořadatel |
Název: Luboš Číž Email: lubo06@seznam.cz Telefon: 722 782 440 |