Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Petrohrad | 316 | 0.000 | 21 | |
2 | Karlovy Vary | 224 | 0.000 | 20 | |
3 | Bžany | 207 | 0.000 | 19 | |
4 | Přeštice | 194 | 0.000 | 18 | |
5 | Bečov | 184 | 0.000 | 17 | |
6 | Petrohrad | 181 | 0.000 | 16 | |
7 | Karlovy Vary | 176 | 0.000 | 15 | |
8 | Petrohrad | 164 | 0.000 | 14 | |
9 | Mariánské Lázně | 162 | 0.000 | 13 | |
10 | Chodová Planá | 114 | 0.000 | 12 | |
11 | Pernink | 112 | 0.000 | 11 | |
12 | Karlovy Vary | 75 | 0.000 | 10 | |
13 | Dalovice | 66 | 0.000 | 9 | |
14 | Otovice | 60 | 0.000 | 8 | |
15 | Chranišov | 36 | 0.000 | 7 | |
16 | Otovice | 31 | 0.000 | 6 | |
17 | Roudnice nad Labem | 14 | 0.000 | 5 | |
18 | Pernink | 13 | 0.000 | 4 | |
19 | Horní Slavkov | 0 | 0.000 | 1 | |
19 | Jenišov | 0 | 0.000 | 1 | |
19 | Nové Sedlo | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 30.04.2023 | ||||
Datum konce závodu | 30.04.2023 | ||||
Místo konání závodu | Loučky | ||||
Kraj | Karlovarský | ||||
Název závodu | Loučky | ||||
|
|||||
Přihlášky závodníků |
|
||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 25 závodníků Michálek Jan - Otovice Ečer Karel - Horní Slavkov Sochor Rudolf - Petrohrad Sochor Michal - Petrohrad Sochor Václav - Přeštice Sochor Martin - Petrohrad Čori Petr - Chodová Planá Spiller Karel - Stod Cingroš Jakub - Stod Mackura Zdeněk - Pernink Mach Václav - Pernink John Miroslav - Roudnice nad Labem Půta Jiří - Plzeň Klein Jiří - Karlovy Vary Bauer František - Karlovy Vary Povolný Zdeněk - Karlovy Vary Oberfalzer Jan - Karlovy Vary Michálková Tereza - Otovice Hložek František - Bílina Beneš Karel - Bílina Záhora Petr - Bžany Lévai Josef - Karlovy Vary Lévai Jan st. - Karlovy Vary Zlechovec Stanislav st. - Rakovník Liščák Jan - Lubná | ||||
|
|||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||
Typ závodu |
|
||||
Závod pro |
|
||||
Startovné |
|
||||
|
|||||
Povolené nástrahy | Dle rybářského řádu. | ||||
Zakázané nástrahy | Patentky. | ||||
Krmení |
|
||||
Chytá se na |
|
||||
Typ revíru |
|
||||
Osádka ryb | Kapr,lín, amur bílá ryba. | ||||
Bodování | co centimetr to bod. | ||||
Ocenění pro vítěze | Věcné ceny. | ||||
|
|||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno. Kafe limo a 1sekana s chlebem zdarma. | ||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Macháček Pavel. |
||||
Pořadatel |
Název: Machaček Pavel Email: chozemunzer@sezn.cz Telefon: 605444125 |