Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2022

 

 | 2023  | 2022  | 2021  | 2020  | 2019  | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 2002  | 0201  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Listopad 2022
26.11.2022 Sobota N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký 
Název: PŘELOVSKÝ DRAVEC - počasí nám bude přát, těšíme se na vás.
26.11.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský 
Název: I. ročník Mikulášský duhák
19.11.2022 Sobota N Luže - Pardubický 
Název: Košumberská štika
19.11.2022 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Memoriál Zdendy Miřejovskeho - 1.ročník
19.11.2022 Sobota N Pašinka u Kolína - Středočeský 
Název: Pašinecký pstruh
Obsahuje zadaný výsledek
12.11.2022 Sobota N Loučky - Karlovarský 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
06.11.2022 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - OBSAZENO - Královéhradecký 
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
Obsahuje zadaný výsledek
05.11.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský 
Název: III. ročník Krumlovský duhák
05.11.2022 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský 
Název: Bravantický duhák 4. ročník
05.11.2022 Sobota N Jitkov, okres Havlíčkův Brod - Vysočina 
Název: cena Mlýnského rybníka závod muška+vláčka
05.11.2022 Sobota N Vehlovice - Středočeský 
Název: Sfish team CUP
Obsahuje zadaný výsledek
05.11.2022 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Iron Claw Cup
05.11.2022 Sobota N Loučovice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Říjen 2022
30.10.2022 Neděle N Písková Lhota - Středočeský 
Název: Pruhy, tečky, zuby z pískovny N.O 2- Pohár SÚS v přívlači
30.10.2022 Neděle N Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
29.10.2022 Sobota N Rybník Valcha - Středočeský 
Název: Cejnobraní Valcha
Obsahuje zadaný výsledek
29.10.2022 Sobota N Otovice Kocanda - Karlovarský 
Název: závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
29.10.2022 Sobota N Dolní Břežany - OBSAZENO - Středočeský 
Název: Pohár Dolnobřežanské Bělice - rybářské závody dosplělých
Obsahuje zadaný výsledek
29.10.2022 Sobota N Bystřice nad Olší - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
28.10.2022 Pátek N Zlosyň - OBSAZENO - Středočeský 
Název: Podzimní závody 12. ročník - VABANK 2022
Obsahuje zadaný výsledek
28.10.2022 Pátek N Hubertka - Vysočina 
Název: Rybářské závody na Hubertce
Obsahuje zadaný výsledek
22.10.2022 Sobota N Brušperk - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
22.10.2022 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický 
Název: Čochtan VABANK 2022
Obsahuje zadaný výsledek
22.10.2022 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: O putovní pohár starosty Městyse Peruc
Obsahuje zadaný výsledek
22.10.2022 Sobota N Olšinský rybník - Vysočina 
Název: 1ročník Olšinská rybka
22.10.2022 Sobota N Bílovec - Moravskoslezský 
Název: Setinská ploutev
22.10.2022 Sobota N Kusmoukovský rybník - Rozpáralka - Plzeňský 
Název: Rybárské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.10.2022 Neděle N Štoky - Vysočina 
Název: Ukončení rybářské sezóny na Tyšláku
16.10.2022 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.10.2022 Sobota N Pokojov - Vysočina 
Název: Pokojovské dvoječky
15.10.2022 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Chotěšov
Obsahuje zadaný výsledek
15.10.2022 Sobota N Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský 
Název: 3.ročník 24 hodinový Zavod dvojic s Lubošem
Obsahuje zadaný výsledek
15.10.2022 Sobota N Chýně - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.10.2022 Sobota N Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský 
Název: Podzimní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.10.2022 Sobota N ATC Hradec u Kadaně Zavody byly zruseny. - Ústecký 
Název:
15.10.2022 Sobota N Provodov-Šonov u Nového Města nad Metují - Královéhradecký 
Název: "Šonovská pětihodinovka"
Obsahuje zadaný výsledek
15.10.2022 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: Rybářské závody na dravce
15.10.2022 Sobota N Kladruby Záhorská nádrž 411120 - Středočeský 
Název: Podzimní závod
Obsahuje zadaný výsledek
15.10.2022 Sobota N Lísek - Středočeský 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
09.10.2022 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický 
Název: Podzimní rybářské závody - PŘED ZÁVODY BUDE VYSAZENO CCA 2000 KS KAPRA!!!
Obsahuje zadaný výsledek
09.10.2022 Neděle N Počerny """""Obsazeno """" - Karlovarský 
Název: Počerny, rybník Švabach.
Obsahuje zadaný výsledek
09.10.2022 Neděle N Kameničky - Pardubický 
Název: Rybářské závody
08.10.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK,
Obsahuje zadaný výsledek
08.10.2022 Sobota N Miřetice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
08.10.2022 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký 
Název: XVII. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
Obsahuje zadaný výsledek
08.10.2022 Sobota N Dehtín - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
08.10.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský 
Název: MEMORIÁL K.KOVANDY - 4.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
08.10.2022 Sobota N Ledce - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
08.10.2022 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: Novovesská plavaná a feedr
08.10.2022 Sobota N Víceměřice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
08.10.2022 Sobota N Mirovice - Jihočeský 
Název: Podzimní rybářské závody Mirovice
08.10.2022 Sobota N Křemenice - Vysočina 
Název: Memorial Ladislava Kovačky, 2.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
08.10.2022 Sobota N Otovice Kocanda - Karlovarský 
Název: jednotlivci
Obsahuje zadaný výsledek
08.10.2022 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
08.10.2022 Sobota N Lažínky - Vysočina 
Název: Rybářské závody
07.10.2022 Pátek N Rataje nad Sázavou - Středočeský 
Název: Mazec Cup
02.10.2022 Neděle N Černožice - Velký Přelov - Královéhradecký 
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky
Obsahuje zadaný výsledek
02.10.2022 Neděle N Dražíč mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
02.10.2022 Neděle N Dubňany mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
02.10.2022 Neděle N Příbram mládež - Středočeský 
Název: dětské náborové závody
01.10.2022 Sobota N Černožice - Velký Přelov týmy - Královéhradecký 
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy
Obsahuje zadaný výsledek
01.10.2022 Sobota N Bylany - Středočeský 
Název: Rybařské závody Bylany podzim
Obsahuje zadaný výsledek
01.10.2022 Sobota N Vranovská Ves - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Drozdice - Pardubický 
Název: Memoriál Honzy Švandy
01.10.2022 Sobota N Třešť - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.10.2022 Sobota N Mlýnský rybník Chuchel - Vysočina 
Název: Rybářské závody jednotlivců
01.10.2022 Sobota N Litovel - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Ptenín - Rybník u Zámku - Plzeňský 
Název: Memoriál Jaroslava Lorence 2.ročník
01.10.2022 Sobota N Kochánky - Středočeský 
Název: Kačovský kapr
01.10.2022 Sobota N Dražíč - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský 
Název: Podzimní rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Dubňany - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Chlumčany mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Slavičín - Zlínský 
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Libčeves - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.10.2022 Sobota N Dolní Olešnice (Nové Zámky) !!!! OBSAZENO!!! - Královéhradecký 
Název: Novozámecké pochytání
Obsahuje zadaný výsledek
Září 2022
30.09.2022 Pátek N rybník Dubenec - Jihočeský 
Název: CCAM Dubenec carp cup podzim 2022
28.09.2022 Středa N Benešov - Středočeský 
Název: Method Feeder CUP CZ 2022 - Závod dvojic
28.09.2022 Středa N Bělčice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
28.09.2022 Středa N Bohdalov - Vysočina 
Název: Bohdalovská 7 hodinovka- ZRUŠENO!!!
28.09.2022 Středa N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Finále ligové soutěže
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2022 Středa N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: O pohár starosty obce Vítězná
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2022 Středa N Slavičín mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2022 Středa N Zlosyň - Středočeský 
Název: Zlosyňská vydra 2022
Obsahuje zadaný výsledek
25.09.2022 Neděle N MEDLEŠICE ženy - Pardubický 
Název: IV.Medlešická Udička Ženy
Obsahuje zadaný výsledek
25.09.2022 Neděle N MEDLEŠICE mládež - Pardubický 
Název: IV.Medlešická Udička Děti
Obsahuje zadaný výsledek
25.09.2022 Neděle N Holýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
25.09.2022 Neděle N Jaroměř - Královéhradecký 
Název: O posvícenskou husu
Obsahuje zadaný výsledek
25.09.2022 Neděle N Karlov !!! ZRUŠENO - Vysočina 
Název: Sobfishing Žďár nad Sázavou
25.09.2022 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
25.09.2022 Neděle N Sepekov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N MEDLEŠICE - VOLNÁ MÍSTA - Pardubický 
Název: IV.Medlešická Udice Ceny v hodnotě 16000kč
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2022 Sobota N Zdislavice mládež - Středočeský 
Název: O POHÁR STAROSTY
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2022 Sobota N Hospozín - Středočeský 
Název: Rodinné rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Libkov - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
24.09.2022 Sobota N Bohušovice nad Ohří - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2022 Sobota N Senomaty - Středočeský 
Název: Senomatský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2022 Sobota N Bohdalec - Vysočina 
Název: PRESBETON CUP
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2022 Sobota N Malešovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Mohelnice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Milotičky - Bácovice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2022 Sobota N Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický 
Název: O pohár starosty města Chocně
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2022 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2022 Sobota N Ledeč nad Sázavou - Vysočina 
Název: Rybářské závody dospělých
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2022 Sobota N Uničov - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Ivančice-Letkovice Rybník Cortina - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody Cortina podzimní kapr
24.09.2022 Sobota N Jablunkov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Tři Sekery - Karlovarský 
Název: jednotlivci
24.09.2022 Sobota N Knihy mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2022 Pátek N Příčovy u Sedlčan - Středočeský 
Název: Podzimní Bobrník
18.09.2022 Neděle N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
18.09.2022 Neděle N Častolovice mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.09.2022 Neděle N Staňkov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
18.09.2022 Neděle N Košice u Kutné Hory (okres Kutná hora) - Středočeský 
Název: 1. ročník závodů na Podskaláku
Obsahuje zadaný výsledek
18.09.2022 Neděle N Velké Dvorce - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.09.2022 Neděle N Skuteč mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Rybářské závody POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!!!!!!!!!!!!!!!
Obsahuje zadaný výsledek
17.09.2022 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
17.09.2022 Sobota N Barešův Ranč mládež ZRUŠENO - Středočeský 
Název: CT RETRO dětské rybářské závody Barešův Ranč
17.09.2022 Sobota N Uhersko Mazanec !!!!!! VOLNÁ MÍSTA !!!!!! - Pardubický 
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
17.09.2022 Sobota N Strážov - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
17.09.2022 Sobota N Častolovice - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
17.09.2022 Sobota N Skuteč (Štěpánov) - Pardubický 
Název: Memoriál Františka Lorence
17.09.2022 Sobota N Bílichov - Středočeský 
Název: Rybářské závody Bílichov
Obsahuje zadaný výsledek
17.09.2022 Sobota N Bohdalín - Vysočina 
Název: Rybářské závody Bohdalín 2022
Obsahuje zadaný výsledek
17.09.2022 Sobota N Řeřichy - Středočeský 
Název: Řeřišský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
17.09.2022 Sobota N Vatín - Vysočina 
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
17.09.2022 Sobota N Vatín mládež - Vysočina 
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
17.09.2022 Sobota N Vrčeň - Plzeňský 
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
17.09.2022 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: Cejnobraní
Obsahuje zadaný výsledek
17.09.2022 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský 
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO VELEŠÍN
17.09.2022 Sobota N Nedvědice - ženy - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
17.09.2022 Sobota N Sedlčany mládež - Středočeský 
Název: Sedlčanský cejn
17.09.2022 Sobota N Vlksice (rybník Dolejší) - Jihočeský 
Název: O pohár předsedy MO ČRS Milevsko
17.09.2022 Sobota N Skalice u Znojma mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Tůň u Loukova - Středočeský 
Název: Podzimní rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Mimoň - Liberecký 
Název: O pohár starosty v přívlači
17.09.2022 Sobota N Most - Ústecký 
Název: Rybářské závody
11.09.2022 Neděle N Velký Osek mládež - Středočeský 
Název: Velkoosecký trojzubec
Obsahuje zadaný výsledek
11.09.2022 Neděle N Uhlířská Lhota - posledních 8. míst!!! - Středočeský 
Název: Závody - Rybník Lhoťák - Uhlířská Lhota ,
11.09.2022 Neděle N Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.09.2022 Neděle N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2022 Neděle N Třeboň, U Sv. Víta - Jihočeský 
Název: Rybářské závody - Pohár MO ČRS Třeboň
Obsahuje zadaný výsledek
11.09.2022 Neděle N Otěšice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice
10.09.2022 Sobota N Hostákov - Vysočina 
Název: Hostákovské sele - 9. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský 
Název: Krumlovská 24
10.09.2022 Sobota N Dolce - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
10.09.2022 Sobota N Ždírec okr.Jihlava - Vysočina 
Název: Ždírecký kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2022 Sobota N Mukařov u Mnichova Hradiště - Středočeský 
Název: Memoriál Vaška Palečka
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2022 Sobota N Mirotice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2022 Sobota N Trutnov (Dolce) - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2022 Sobota N Hroznětín - Karlovarský 
Název: Rybářské zavody na Farském rybníce
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2022 Sobota N Třeboň mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2022 Sobota N Kroměříž - Zlínský 
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
10.09.2022 Sobota N Stárkov mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Vrbno - Středočeský 
Název: Vrbenský kapr
10.09.2022 Sobota N Přepychy liga 3.kolo - Královéhradecký 
Název: Rybařsky ráj Liga Týmy - 3.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2022 Sobota N Přepychy liga - Královéhradecký 
Název: Rybařsky ráj liga týmy - 4.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2022 Sobota N Šenov - mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Náměšť nad Oslavou - Vysočina 
Název: 4 rybarske zavody
09.09.2022 Pátek N Rybník Dubenec - Královéhradecký 
Název: Jednotlivci Dubenec
08.09.2022 Čtvrtek N Napajedla - Spytihněv - Zlínský 
Název: Rybářské závody
04.09.2022 Neděle N Robčice-Útušice - Plzeňský 
Název:
04.09.2022 Neděle N Měřín - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
04.09.2022 Neděle N Týniště nad Orlicí mládež - Královéhradecký 
Název: O pohár řeky Orlice
03.09.2022 Sobota N Břeclav - Jihomoravský 
Název: Včelín
03.09.2022 Sobota N Vrchlabí - - Královéhradecký 
Název: Poslední nahození - jen pro členy MO
Obsahuje zadaný výsledek
03.09.2022 Sobota N Luže - Pardubický 
Název: Rybářské závody dvojic
03.09.2022 Sobota N Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký 
Název:
03.09.2022 Sobota N Veselí - Běhařov - Plzeňský 
Název: Úslavský pohár
03.09.2022 Sobota N Havlíčkův Brod-Perknov. Obsazeno! - Vysočina 
Název: "GULÁŠOVKA" 3.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
03.09.2022 Sobota N Cetoraz - Vysočina 
Název: Pacovská 24
Obsahuje zadaný výsledek
03.09.2022 Sobota N Hrobice - ženy - Pardubický 
Název: Hrobická Vydra
Obsahuje zadaný výsledek
03.09.2022 Sobota N Měřín - Vysočina 
Název: Měřínský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
03.09.2022 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Chotěšov
Obsahuje zadaný výsledek
03.09.2022 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký 
Název: ZÁVODY BAGR
03.09.2022 Sobota N Čistá u Rakovníka - Středočeský 
Název: Rybářské závody
03.09.2022 Sobota N Potštát mládež - Olomoucký 
Název: O Hastrmanův škrpál
03.09.2022 Sobota N Březnice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
03.09.2022 Sobota N Pohranov - OBSAZENO - Pardubický 
Název: Pohranovská čudla
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2022 Pátek N Náměšť nad Oslavou - Vysočina 
Název: 24hod rybarske zavody
Srpen 2022
28.08.2022 Neděle N Halíř CUP 2022 ZRUŠENO !!!!!!!!! - Ústecký 
Název: Halíř CUP 2022
28.08.2022 Neděle N Malhotice mládež - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Střeziměř - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
27.08.2022 Sobota N Třeboň - Jihočeský 
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
Obsahuje zadaný výsledek
27.08.2022 Sobota N Kněžice - Středočeský 
Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KNĚŽICE
27.08.2022 Sobota N Janov u Dobrušky - Královéhradecký 
Název: Závody na rybníku Panský
Obsahuje zadaný výsledek
27.08.2022 Sobota N Olešnice na Moravě - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Lodín mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Dobroměřice - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.08.2022 Sobota N Dobroměřice mládež - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.08.2022 Sobota N Koloveč - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Koloveč 2022
27.08.2022 Sobota N Zámrsk - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.08.2022 Sobota N Pole - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Bakov nad Jizerou - Středočeský 
Název: Posvícenské závody Bakov nad Jizerou
Obsahuje zadaný výsledek
27.08.2022 Sobota N Vehlovická tůň mládež - Středočeský 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
27.08.2022 Sobota N Ledeč nad Sázavou mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.08.2022 Sobota N Adamov - Jihomoravský 
Název: Memoriál L. Dáni
27.08.2022 Sobota N Babice - Středočeský 
Název: Babice
27.08.2022 Sobota N Nakvasovice - Středočeský 
Název: Nakvasovice
26.08.2022 Pátek N Jaroměř - Královéhradecký 
Název: Noční lov úhořů
Obsahuje zadaný výsledek
21.08.2022 Neděle N Sedražice - Královéhradecký 
Název: Rybařsky ráj Liga Týmy - 3.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
20.08.2022 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický 
Název: Rybářské závody žen
Obsahuje zadaný výsledek
20.08.2022 Sobota N Valcha (u Cetoraze) - Vysočina 
Název: Method Feeder CUP CZ 2022
20.08.2022 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina 
Název: Tradiční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.08.2022 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.08.2022 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.08.2022 Sobota N ATC Hradec u Kadaně ( náhrada za Kfely)1 volné místo - Ústecký 
Název: Závod dvojic 11.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
20.08.2022 Sobota N Touškov u Mirovic, okres Písek - Jihočeský 
Název: Rybářské závody v Touškově
20.08.2022 Sobota N Kostelec n.O. - zrušeno - Královéhradecký 
Název: Rybařsky ráj Liga Týmy - 2.kolo
20.08.2022 Sobota N Skořice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Skořice
20.08.2022 Sobota N Skalice u Znojma - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody pro veřejnost
14.08.2022 Neděle N Loučky - Karlovarský 
Název: Rybářské závody Loučky
Obsahuje zadaný výsledek
13.08.2022 Sobota N Strachovice (Dříteň) - Jihočeský 
Název: Strachovice Cup 2022
13.08.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský 
Název: PRÁZDNINOVKA II
Obsahuje zadaný výsledek
13.08.2022 Sobota N Velký Bor - Plzeňský 
Název: Úslavský pohár
13.08.2022 Sobota N Mirovice- rybník Děravý - Jihočeský 
Název: MIROVICKÁ ČTYŘIADVACÍTKA - 1 ROČNÍK
09.08.2022 Úterý N Kostelec nad Orlicí mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.08.2022 Neděle N Vysoké Chvojno OBSAZENO - Pardubický 
Název: Holický MIX
Obsahuje zadaný výsledek
06.08.2022 Sobota N Svitavy - Pardubický 
Název: plavačkové závody
06.08.2022 Sobota N Vranovská Ves - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
06.08.2022 Sobota N Řeřichy - Středočeský 
Název: Feeder
Obsahuje zadaný výsledek
06.08.2022 Sobota N Libice nad Doubravou - Vysočina 
Název: Rybářské závody o ELEKTROKOLOBĚŽKU
Obsahuje zadaný výsledek
06.08.2022 Sobota N Lejšovka-posledních 10 míst - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody Lejšovka
Obsahuje zadaný výsledek
06.08.2022 Sobota N Jimramov - ZRUŠENO - Vysočina 
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
06.08.2022 Sobota N Třemešné pod Přimdou - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
06.08.2022 Sobota N Svitavy - Pardubický 
Název: plavačkové závody
06.08.2022 Sobota N Brniště - Liberecký 
Název: rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.08.2022 Pátek N Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
05.08.2022 Pátek N Buřenice - Vysočina 
Název: Buřenický nočník 2022 - 8. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
05.08.2022 Pátek N Kladruby - Středočeský 
Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ
Obsahuje zadaný výsledek
Červenec 2022
30.07.2022 Sobota N Letiny - Plzeňský 
Název: 13.ročník rybářských závodů Letiny
30.07.2022 Sobota N Hrozňětín - Karlovarský 
Název: Rybářské závody dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
30.07.2022 Sobota N Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký 
Název: Dětské ryb. závody
30.07.2022 Sobota N Nedakonice - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody mládeže a dospělých
30.07.2022 Sobota N Lhotice - Vysočina 
Název: Noční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.07.2022 Neděle N Sendražice-Obsazeno - Královéhradecký 
Název: Sendražický kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
23.07.2022 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: Cejnový mač
Obsahuje zadaný výsledek
23.07.2022 Sobota N Dobřany - Plzeňský 
Název: Noční rybářské závody
23.07.2022 Sobota N Plzeň Borská přehrada - Plzeňský 
Název: Plzeňský pohár dvojic ve Feedru
Obsahuje zadaný výsledek
23.07.2022 Sobota N Nové Hrady - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
23.07.2022 Sobota N ždirec u jihlavy OBSAZENO - Vysočina 
Název: kapri srandamač
Obsahuje zadaný výsledek
23.07.2022 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.07.2022 Sobota N Libčeves - Ústecký 
Název: Rybářské závody
23.07.2022 Sobota N Přehýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
23.07.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Hungerfish Liga 4 kolo
Obsahuje zadaný výsledek
21.07.2022 Čtvrtek N Stonařov u Jihlavy - Vysočina 
Název: 50 HODIN Stonařov u Jihlavy
17.07.2022 Neděle N Uhlířská Lhota mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody na Lhoťáku
16.07.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský 
Název: PRÁZDNINOVKA I
Obsahuje zadaný výsledek
16.07.2022 Sobota N České Velenice - Jihočeský 
Název: 24 hod. závod na Cihelně
16.07.2022 Sobota N Prosečné - Královéhradecký 
Název: O pohár starosty - OBSAZENO!!!!!
Obsahuje zadaný výsledek
16.07.2022 Sobota N Počerny. - Karlovarský 
Název: Noční závody, Počerny, Pozor změna, chytá se plavana a feeder z jediným návascem.
Obsahuje zadaný výsledek
16.07.2022 Sobota N Otovice Kocanda - Karlovarský 
Název: jadnotlivci
Obsahuje zadaný výsledek
16.07.2022 Sobota N Bělčice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
16.07.2022 Sobota N Bělčice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
16.07.2022 Sobota N Bělčice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
15.07.2022 Pátek N Uhlířská Lhota - Středočeský 
Název: Carpmaraton na Lhoťáku 19hod. NONSTOP - ZBÝVÁ 1. VOLNÉ MÍSTO!!!
10.07.2022 Neděle N Dašice - Pardubický 
Název: Hungerfish liga 3.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
10.07.2022 Neděle N KRÁLÍKY okr. Ústí nad Orlicí položená - Pardubický 
Název: O POHÁR MĚSTA KRÁLÍKY - MEMORIÁL ING.ŠEMBERY
Obsahuje zadaný výsledek
09.07.2022 Sobota N Dřenice OBSAZENO - Pardubický 
Název: Hungerfish Cup 7.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
Obsahuje zadaný výsledek
09.07.2022 Sobota N Debřece - Královéhradecký 
Název: RV Fishing cup
09.07.2022 Sobota N Bohdalec - Vysočina 
Název: Rybářské závody - Memoriál Václava Skryji (pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina)
Obsahuje zadaný výsledek
09.07.2022 Sobota N KRÁLÍKY okr. Ústí nad Orlicí - Pardubický 
Název: O POHÁR MĚSTA KRÁLÍKY - MEMORIÁL ING.ŠEMBERY
Obsahuje zadaný výsledek
09.07.2022 Sobota N Osvětimany - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
09.07.2022 Sobota N Málkovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
08.07.2022 Pátek N Pařez u Jičína - Královéhradecký 
Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY PAŘEZ U JIČÍNA
05.07.2022 Úterý N Trhová Kamenice - Pardubický 
Název: 13.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2022 Úterý N Podivín - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody
03.07.2022 Neděle N Opočno mládež - Královéhradecký 
Název: Zámecký pohár 2022 - děti
Obsahuje zadaný výsledek
03.07.2022 Neděle N Odrovice - Malešovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
03.07.2022 Neděle N Opočno mládež s pomocí - Královéhradecký 
Název: Zámecký pohár 2022 - děti
Obsahuje zadaný výsledek
02.07.2022 Sobota N Opočno - Královéhradecký 
Název: Zámecký pohár 2022
Obsahuje zadaný výsledek
02.07.2022 Sobota N Kornatice - Plzeňský 
Název: Kornatický žralok-Memoriál Jiřího Meiera
02.07.2022 Sobota N Miroslav rybník Réna - poslední volná místa - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
02.07.2022 Sobota N Odrovice - Malešovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
02.07.2022 Sobota N Králíky mládež - Pardubický 
Název: XX. ročník rybářských závodů pro děti a mládež
02.07.2022 Sobota N Kopidlo - Plzeňský 
Název: Noční rybářské závody Kopidlo 2022
02.07.2022 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský 
Název: Duo feeder cup 2022
02.07.2022 Sobota N Chlumčany u Loun - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
Červen 2022
26.06.2022 Neděle N Vedrovice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
26.06.2022 Neděle N Počerny obsazeno - Karlovarský 
Název: Počerny, rybník Švabach.
Obsahuje zadaný výsledek
26.06.2022 Neděle N Sendražice - Královéhradecký 
Název: Sendražický kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
25.06.2022 Sobota N Žiželice - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.06.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Vesnická Liga ZÁVĚREČNÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
25.06.2022 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
25.06.2022 Sobota N Hraštice - Královéhradecký 
Název: Závody dvojic v rybolovu ,, Téměř 24 hodin´´
Obsahuje zadaný výsledek
25.06.2022 Sobota N Vedrovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody - 17. ročník
25.06.2022 Sobota N Ptenín - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
25.06.2022 Sobota N Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský 
Název: Rybářské závody dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
25.06.2022 Sobota N Černotín - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
25.06.2022 Sobota N rybnik okarec u jakuba - Vysočina 
Název: 3.rybarske zavody
25.06.2022 Sobota N Úsobí - Vysočina 
Název: Rybářské závody
25.06.2022 Sobota N Tample - ZRUŠENO - Liberecký 
Název: 8. závody dvojic v Tampli
25.06.2022 Sobota N Čistá u Rakovníka mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
25.06.2022 Sobota N Neuměř - Plzeňský 
Název:
19.06.2022 Neděle N Kácov mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody Kácov 2022
19.06.2022 Neděle N České Velenice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
19.06.2022 Neděle N Rankovice u Teplé - Karlovarský 
Název: Rybářské závody - plavaná
18.06.2022 Sobota N Úmyslovice - Středočeský 
Název: Úmyslovské sele
18.06.2022 Sobota N Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický 
Název: ZRUŠENO!!! Dětské rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský 
Název: VOLEJOVKA CUP 22
Obsahuje zadaný výsledek
18.06.2022 Sobota N Rohozno - Plzeňský 
Název: Úslavský pohár
18.06.2022 Sobota N Blížejov - Plzeňský 
Název: Memorial Jardy Sekereše
18.06.2022 Sobota N Janov u Dobrušky - Královéhradecký 
Název: O pohár starostky Janova
Obsahuje zadaný výsledek
18.06.2022 Sobota N Ivančice-Letkovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Mirovice - Jihočeský 
Název: Jarní Rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Veliká Ves - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.06.2022 Sobota N Pašinka - Středočeský 
Název: Pašinecký kapr
18.06.2022 Sobota N Dešná - Jihočeský 
Název: o dešanské sele
18.06.2022 Sobota N České Velenice - Jihočeský 
Název: rybářské závody na Cihelně
18.06.2022 Sobota N Kácov mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Nepomyšl - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.06.2022 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: Závod dvojic 24 hod. (feeder,plavaná)
18.06.2022 Sobota N OPS Chýně Rybník Strahovský - Středočeský 
Název: Rybářské závody dětí do 15 let
18.06.2022 Sobota N Telce mládež - Ústecký 
Název: Jarní Dětské rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Nakvasovice - Středočeský 
Název: Soutěž v chytání ryb na udici
18.06.2022 Sobota N Chýně - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Kyjov - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
17.06.2022 Pátek N Pšánky - Královéhradecký 
Název: 1.ročník závodů dvojic - 24 hodin - kapacita 18 dvojic - OBSAZENO PŠÁNSKA ČTYŘIADVACÍTKA
12.06.2022 Neděle N Hrobice ženy - Pardubický 
Název: O pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky ženy
Obsahuje zadaný výsledek
12.06.2022 Neděle N Zaječí mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
12.06.2022 Neděle N Bakov nad Jizerou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
12.06.2022 Neděle N Velký Osek mládež - Středočeský 
Název: Velkoosecký trojzubec
Obsahuje zadaný výsledek
12.06.2022 Neděle N Sendražice-liga - Královéhradecký 
Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 1.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Dřenice - mládež POSLEDNICH1.MÍSTO PAK BUDE OBSAZENO!!!!!!!!!!!!!!! - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Humpolec - Vysočina 
Název: Závody dospělých o 100 kg prase
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Levínská Olešnice - Liberecký 
Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Plodový (Řásná) - Vysočina 
Název: Method Feeder CUP CZ 2022
11.06.2022 Sobota N Brozany nad Ohří - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský 
Název: Strhaná hráz Junior Cup 2022
11.06.2022 Sobota N Žákava - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
11.06.2022 Sobota N Hrobice - Pardubický 
Název: Pernštejnský kapr Volná místa
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Radovesnice II - Středočeský 
Název: Rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Teplá - Karlovarský 
Název: Rybářské závody Bašta
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Kounice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Blovice mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Tři Sekery - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Vlašim mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2022 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Zaječí - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Chrast-Chrašice mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Míškovice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
10.06.2022 Pátek N Hraštice - Královéhradecký 
Název: Hraštický Rutilus
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2022 Středa N Pohořský rybník - Jihočeský 
Název: Anaconda carp cup
05.06.2022 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody jen pro členy ( děti ) MO ČRS VRCHLABÍ
Obsahuje zadaný výsledek
05.06.2022 Neděle N Dobříkovec u Opočna z technických duvodů presunuto na 3.9.2022!!!!! - Královéhradecký 
Název: Dobříkovec
05.06.2022 Neděle N Dobříkov u Chocně - Pardubický 
Název: Hungerfish Liga 2.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
05.06.2022 Neděle N Kameničky - Pardubický 
Název: Rybářské závody
05.06.2022 Neděle N Mohelnice - Olomoucký 
Název: „Bambusák“
05.06.2022 Neděle N Řeznovice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký 
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2022 Sobota N Mikulovice Náves - Pardubický 
Název: Vesnická Liga
04.06.2022 Sobota N Dolní Lysečiny - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Svitavy - ženy - Pardubický 
Název: Závody žen
04.06.2022 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV
04.06.2022 Sobota N Hospozín - Středočeský 
Název: Rodinné rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Zámrsk - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2022 Sobota N Lovosice - Ústecký 
Název: Lovosický úhoř
04.06.2022 Sobota N Koloveč - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Koloveč 2022
04.06.2022 Sobota N Přehýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Veselá - Vysočina 
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Přepychy OBSAZENO - Královéhradecký 
Název: Zlatý karas
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2022 Sobota N Žabeň - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2022 Sobota N Žarošice - Jihomoravský 
Název: rybářské závody na Klášově
04.06.2022 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2022 Sobota N Veselá - Vysočina 
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Pokojov mládež - Vysočina 
Název: Pokojovsky kapr
04.06.2022 Sobota N Jablonec nad Nisou - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2022 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2022 Sobota N Mohelnice ženy - Olomoucký 
Název: Lady Cup
04.06.2022 Sobota N Řeznovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský 
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Pařížov mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Kolín mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2022 Sobota N Božíčany - Karlovarský 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2022 Sobota N Černotín mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Rumburk - Obsazeno - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2022 Sobota N Dačice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
03.06.2022 Pátek N Velký bor - Plzeňský 
Název: Velko Borská Čtyřiadvaceti Hodinovka
Květen 2022
29.05.2022 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.05.2022 Neděle N MEDLEŠICE MLÁDEŽ VOLNÁ MÍSTA !!! - Pardubický 
Název: III.Medlešická Udička DĚTI
Obsahuje zadaný výsledek
29.05.2022 Neděle N MEDLEŠICE ŽENY VOLNÁ MÍSTA!!! - Pardubický 
Název: III.Medlešická Udička ŽENY
Obsahuje zadaný výsledek
29.05.2022 Neděle N Miřetice mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Solnice mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
29.05.2022 Neděle N Holice - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
Obsahuje zadaný výsledek
29.05.2022 Neděle N Vojice - mládež - Královéhradecký 
Název: Vojický kapřík
29.05.2022 Neděle N Vstiš mládež - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Náchod - Královéhradecký 
Název: 17. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě
Obsahuje zadaný výsledek
29.05.2022 Neděle N Dobrá voda u Březnice mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Otovice - Karlovarský 
Název: jednotlivci
Obsahuje zadaný výsledek
29.05.2022 Neděle N Dražíč mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Týnec mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Čkyně mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Dražíč mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Pokojov - Vysočina 
Název: Pokojovsky kapr
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N MEDLEŠICE DOSPĚLÍ VOLNÁ MÍSTA !!! - Pardubický 
Název: III.Medlešická Udice
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Solnice - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Holice - Pardubický 
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Kácov - Středočeský 
Název: Noční rybářské závody - Kácov 2022
28.05.2022 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický 
Název: O živého čuníka - XV. ročník
28.05.2022 Sobota N Vranovská Ves mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Protivín - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Vojice - Královéhradecký 
Název: Vojický kapr
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Vstiš - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský 
Název: "Krumlovská 24 hodinovka" jarní
28.05.2022 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: 11.Ročník Chy-tep cap Telce 2022
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Miletín - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Dobroměřice - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Dobroměřice mládež - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský 
Název: 4.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Dobrá voda u Březnice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Lednice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Lednice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Šlapanice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Trutnov - Královéhradecký 
Název: Peklo
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský 
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
28.05.2022 Sobota N Hostěradice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Kostelecké přehrádky
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Studénky - Vysočina 
Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický 
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Dražíč - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Kroměříž - Zlínský 
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
28.05.2022 Sobota N Ledenice - mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Slavkov u Brna - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Veliká Ves mládež - Ústecký 
Název: Dětský závod
28.05.2022 Sobota N Hřebeč - Středočeský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Heřmanova Huť
28.05.2022 Sobota N Tursko - Středočeský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Týnec - Jihomoravský 
Název: Jarní rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Čkyně - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Pustějov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Kladruby - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2022 Sobota N Štěpánov - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
27.05.2022 Pátek N Jimramov - Vysočina 
Název: závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2022 Čtvrtek N Příčovy u Sedlčan - Středočeský 
Název: CT TWO EAGLES CUP – 64H
22.05.2022 Neděle N Pšánky mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody - Pšánky 2022
22.05.2022 Neděle N Nová Paka mládež U15 - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež
Obsahuje zadaný výsledek
22.05.2022 Neděle N Jemnice - Vysočina 
Název: O putovní pohár Barchanu
22.05.2022 Neděle N Čimelice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
22.05.2022 Neděle N Podivín mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
22.05.2022 Neděle N Nová Paka mládež U10 - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N MEDLEŠICE PIVOVARSKÝ RYBNÍK - Pardubický 
Název: Vesnická Liga
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký 
Název: Grimův pohár
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Hraštice - Královéhradecký 
Název: GARBOLINO CUP
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Pšánky - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2022
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Uhersko Mazanec - Pardubický 
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
21.05.2022 Sobota N Nová Paka - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody v Nové Pace
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Vrčeň - Plzeňský 
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Příbram - Stržený - Středočeský 
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO PŘÍBRAM !!! VOLNÁ MÍSTA!!!
21.05.2022 Sobota N Klapy 1 - Ústecký 
Název: rYBÁŘSKÉ ZÁVODY
21.05.2022 Sobota N Kounice - Středočeský 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Dolce - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
21.05.2022 Sobota N Želetava - Vysočina 
Název: 16.Rybářské závody - Hadrava
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Čehovice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Chotěšov
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Jince mládež - Středočeský 
Název:
21.05.2022 Sobota N Velký Bílichovský rybník - Středočeský 
Název: Rybářské závody Bílichov
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Cetoraz - Vysočina 
Název: Pacovský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Žerotice u Znojma - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Vodňany - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Orlová mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Praha Kolovraty - Praha 
Název: kolovratské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha 
Název: kolovratské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Horka nad Moravou - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Horka nad Moravou mládež - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Podbořany - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Hašov - Plzeňský 
Název: odpolední rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Kelč - Zlínský 
Název: Tradiční rybářské závody - letos již 30.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Čimelice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Kloužovice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Ledenice - Jihočeský 
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Holešov - Zlínský 
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Podivín - Jihomoravský 
Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně
21.05.2022 Sobota N Kelč mládež - Zlínský 
Název: Tradiční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Dolní Bousov mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2022 Sobota N Uhersko Mazanec - Pardubický 
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
15.05.2022 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický 
Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany
Obsahuje zadaný výsledek
15.05.2022 Neděle N Písková Lhota mládež - Středočeský 
Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu
15.05.2022 Neděle N Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Velký Osek mládež - Středočeský 
Název: Velkoosecký trojzubec -pohár ČRS MO Velký Osek mládež
Obsahuje zadaný výsledek
15.05.2022 Neděle N Trhové Sviny mládež - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Šitbořice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské závody
15.05.2022 Neděle N Vlasatice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Bylany II - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.05.2022 Neděle N Veselí nad Moravou mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Řečany nad Labem mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Velký Osek mládež - Středočeský 
Název: Velkoosecký trojzubec -pohár ČRS MO Velký Osek mládež
14.05.2022 Sobota N Dřenice POSLEDNÍCH 8.MÍST - Pardubický 
Název: Rybářské závody ZMĚNA ČASOVÉHO HARMONOGRAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Humpolec (Hadina) - obsazeno - Vysočina 
Název: HADINA CUP 2020
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Drozdíce - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Uhlířská Lhota - OBSAZENO!! - Středočeský 
Název: Rybářské závody na Lhoťáku - Obsazeno!!!
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Mnichovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Řeřichy - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Svitavy - Pardubický 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Velká Černoc - Ústecký 
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský 
Název: Rybáři Mšeno
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský 
Název: Rybáři Mšeno
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký 
Název: ZÁVODY BAGR
14.05.2022 Sobota N Zdislavice mládež - Středočeský 
Název: Zdislavický potěr
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Skuteč - Pardubický 
Název: Skutečský kapřík
14.05.2022 Sobota N Písková Lhota - Středočeský 
Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Měcholupy - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
14.05.2022 Sobota N Bystré - Pardubický 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Hrobice - Pardubický 
Název: Hrobický norek
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Nižbor - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Doksy - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Velká nad Veličkou - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Velká nad Veličkou mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Načeradec - Středočeský 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Březí - Plzeňský 
Název: Březská vydra
14.05.2022 Sobota N Odolena Voda - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Trhové Sviny - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Trhové Sviny ženy - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Brno - Obřany - Jihomoravský 
Název: Svitavský pohár
14.05.2022 Sobota N Šitbořice - Jihomoravský 
Název: Závod pro dospělé
14.05.2022 Sobota N Lodín - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Stráž pod Ralskem - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Tábor - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Nakvasovice - Středočeský 
Název: Soutěž v chytání ryb na udici
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2022 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský 
Název: Rybářské závody Lužec nad Vltavou
14.05.2022 Sobota N Bavorov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Bavorov mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
14.05.2022 Sobota N Veselí nad Moravou - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Pustá Kamenice zrušeno? - Pardubický 
Název: Kamenický pstruh
14.05.2022 Sobota N Řečany nad Labem - Pardubický 
Název: Rybářské závody
13.05.2022 Pátek N Kněžice ZRUŠENO - Středočeský 
Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KNĚŽICE
08.05.2022 Neděle N Hulín - Pohár šampionů - Středočeský 
Název: Pohár šampionů
Obsahuje zadaný výsledek
08.05.2022 Neděle N Loket - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
08.05.2022 Neděle N Luže - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
08.05.2022 Neděle N Karviná - Moravskoslezský 
Název: memoriál bratří Wraniků
Obsahuje zadaný výsledek
08.05.2022 Neděle N Hošťalovice - Pardubický 
Název: Rybářské závody Hošťalovice
Obsahuje zadaný výsledek
08.05.2022 Neděle N Jablunkov mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
08.05.2022 Neděle N Hubertka - Vysočina 
Název: Rybářské závody na Hubertce
Obsahuje zadaný výsledek
08.05.2022 Neděle N Čelákovy - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
08.05.2022 Neděle N Hulín - Pohár šampionů - Středočeský 
Název: Pohár šampionů
07.05.2022 Sobota N Břeclav - Jihomoravský 
Název: Včelín
07.05.2022 Sobota N Hulín - změna začátku - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Choryně - Zlínský 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Roudnice nad Labem - Ústecký 
Název: rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Velký Osek - Středočeský 
Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY VELKÝ OSEK 7.5.2022
07.05.2022 Sobota N Ostřešany - Pardubický 
Název: Vesnická liga
07.05.2022 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Luže - Pardubický 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Tylov (Tylovský rybník) - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Horka nad Sázavou - pískovna - Jihočeský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2022
07.05.2022 Sobota N Vranovská Ves - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Český Těšín - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Mileč - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
07.05.2022 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský 
Název: Rybářské závody - Kněževes 2022
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Božice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký 
Název: Prut na udici
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Litomyšl (Janov) - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Syrovice - mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Mokrovraty mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Chrastava mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Chrastava - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Brniště mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Česká Lípa - Středočeský 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Jablunkov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Nasavrky - Pardubický 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Nový Dvůr u Písku - Jihočeský 
Název: Tradiční rybářské závody Nový Dvůr
07.05.2022 Sobota N Bělušice - Středočeský 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Slavičín mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Vysoké Mýto - Knířov - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Šenov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Lipec - Středočeský 
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký 
Název: Prut na udici
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký 
Název: Prut na udici
Obsahuje zadaný výsledek
07.05.2022 Sobota N Slavičín mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Slavičín mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2022 Pátek N Dubový rybník u Jihlavy - zrušeno - Vysočina 
Název: Dubový Carp Cup
01.05.2022 Neděle N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský 
Název: Veselská zlatá udice
01.05.2022 Neděle N Klášter u Nepomuku - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
Obsahuje zadaný výsledek
01.05.2022 Neděle N Votice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Duben 2022
30.04.2022 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Čarodějnická plavaná - Možno přijet v pátek bufet otevřen
Obsahuje zadaný výsledek
30.04.2022 Sobota N Drozdice - Pardubický 
Název: Vesnická liga
30.04.2022 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Bylany, Český Brod - Středočeský 
Název: Rybařské závody Bylany jaro
Obsahuje zadaný výsledek
30.04.2022 Sobota N Dubenec - Královéhradecký 
Název: Cejnobraní Dubenec Jednotlivci
Obsahuje zadaný výsledek
30.04.2022 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský 
Název: Jarní Grand Prix 24. hod. Volné místa!!!
30.04.2022 Sobota N Domažlice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Blížňovice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Víceměřice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Oskořínek ( okres.Nymburk) - Středočeský 
Název: Jarní rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický 
Název: Bohdanečská vydra
30.04.2022 Sobota N Uničov - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Hroznětín - Karlovarský 
Název: Rybářské závody na Farském rybníce
Obsahuje zadaný výsledek
30.04.2022 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Řevničov OBSAZENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Nová Ves u Chotěboře - Vysočina 
Název: 14. ročník rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
30.04.2022 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský 
Název: Bravantický kapřík 12-ti hodinový závod
30.04.2022 Sobota N Dymokury - mládež - Středočeský 
Název: Dymokurský mamlasák
30.04.2022 Sobota N Bílov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Brniště - Liberecký 
Název: rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.04.2022 Sobota N Rajhrad - Jihomoravský 
Název: Tradiční rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Hostinné - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.04.2022 Sobota N Olomouc - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Víceměřice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Víceměřice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
30.04.2022 Sobota N Víceměřice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
24.04.2022 Neděle N Hustopeče nad Bečvou - mládež - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
24.04.2022 Neděle N Holýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
24.04.2022 Neděle N Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.04.2022 Neděle N Tůň u Loukova - mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.04.2022 Neděle N Královice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
24.04.2022 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.04.2022 Neděle N Holýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: závod dvojic POSLEDNÍ 2.DVOJICE !!!!!!!!!!!!!!!
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Zájezdec - Pardubický 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: Humpolecké cejnobraní - jarní kolo
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Miřetice - Pardubický 
Název: Malá voda Ležáky
23.04.2022 Sobota N Lanškroun ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský 
Název: Jarní šupinka 7 ročník zavod jednotlivcu
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody 2022
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Višňová mládež - Jihočeský 
Název: Junior cup III. ročník
23.04.2022 Sobota N rybník Dubový - Vysočina 
Název: Method Feeder CUP CZ 2022
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt - Středočeský 
Název: Kralupský kapr 2022
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - Pardubický 
Název: Memoriál ing.Michala Konče
23.04.2022 Sobota N Hospozín - Středočeský 
Název: Rodinné rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Okarec u Náměště nad Oslavou - Vysočina 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Černotín - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Dehtín - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
23.04.2022 Sobota N Myslín - Jihočeský 
Název: rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Zlosyň - Středočeský 
Název: Jarní závody 13. ročník - OBSAZENO, pouze náhradníci
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Horažďovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Kolín - Středočeský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Lošany - Středočeský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Svídnice u Chrudimě - Pardubický 
Název: Tradiční rybářské klání
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Bystřice nad Olší - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Dymokury ženy - Středočeský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY
23.04.2022 Sobota N Tůň u Loukova - Liberecký 
Název: Jarní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Ctidužice zrušeno - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Horní Metelsko - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Malá Skála - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Tři Dvory - Středočeský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Mlýnský rybnik Chuchel - Vysočina 
Název: Jarni rybářské závody 2022
Obsahuje zadaný výsledek
23.04.2022 Sobota N Zvánovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
23.04.2022 Sobota N Černotín - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
17.04.2022 Neděle N Ostrava - Svinov (Talian) - feeder ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
17.04.2022 Neděle N Knířov u Vysokého Mýta - Pardubický 
Název: Hungerfish Liga 1. Kolo
Obsahuje zadaný výsledek
16.04.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský 
Název: ZDISLAVICKÝ OTVÍRÁK - VOLNÁ 3 MÍSTA
Obsahuje zadaný výsledek
16.04.2022 Sobota N Medlešice u Průška - Pardubický 
Název: Vesnická liga
16.04.2022 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
16.04.2022 Sobota N Libčeves - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.04.2022 Sobota N Poděbrady - Středočeský 
Název: Poděbradský kapr
16.04.2022 Sobota N Řeznovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
16.04.2022 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký 
Název: Velkojesenický pohár
Obsahuje zadaný výsledek
16.04.2022 Sobota N Malešovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
16.04.2022 Sobota N Strážov - Plzeňský 
Název: Velikonoční pohár - Strážov
16.04.2022 Sobota N Konopáč u Heřmanova Městce mládež - Pardubický 
Název: 3.Ročník dětských rybářských závodů
16.04.2022 Sobota N Křesetice OBSAZENO - Středočeský 
Název: Křesetice OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
16.04.2022 Sobota N Malešovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
15.04.2022 Pátek N Brčekoly - Pardubický 
Název: Velikonoční Carp Cup Brčekoly
15.04.2022 Pátek N Týnec nad Labem - u kurtů Poslední 3 volná místa. 608469696 - Středočeský 
Název: Memoriál Petra Havlíčka
Obsahuje zadaný výsledek
15.04.2022 Pátek N Loučky ''''''OBSAZENO''''''''' - Karlovarský 
Název: Loučky
Obsahuje zadaný výsledek
15.04.2022 Pátek N Drozdice - Pardubický 
Název: Drozdický kapr III.
Obsahuje zadaný výsledek
15.04.2022 Pátek N Konopáč u Heřmanova Městce - Pardubický 
Název: Rybářské závody
15.04.2022 Pátek N Starý Kolín - Středočeský 
Název: Motorová pila na udici
Obsahuje zadaný výsledek
15.04.2022 Pátek N Ptenín - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Ptenín - Hlavní sponzor závodu Maver
15.04.2022 Pátek N Provodov - Šonov u Nového Města nad Metují - Královéhradecký 
Název: "Šonovská pětihodinovka"
Obsahuje zadaný výsledek
15.04.2022 Pátek N Olbramovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
13.04.2022 Středa N Ledce - Plzeňský 
Název: Jarní závody
10.04.2022 Neděle N Dobřany mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
10.04.2022 Neděle N Otovice Kocanda - Karlovarský 
Název: závod jednotlivců
Obsahuje zadaný výsledek
10.04.2022 Neděle N Dobřįkovec u Opočna Obsazeno - Královéhradecký 
Název: Dobříkovec
Obsahuje zadaný výsledek
09.04.2022 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický 
Název: Běloba CUP 2022
Obsahuje zadaný výsledek
09.04.2022 Sobota N Dobřany - Plzeňský 
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
09.04.2022 Sobota N Senomaty - Středočeský 
Název: Senomatský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
09.04.2022 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: 8.ročník závod o pohár ředitele Ekostaveb Louny
Obsahuje zadaný výsledek
09.04.2022 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
09.04.2022 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
09.04.2022 Sobota N Dobřany - Plzeňský 
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
03.04.2022 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký 
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
Obsahuje zadaný výsledek
02.04.2022 Sobota N Velký Osek - Středočeský 
Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
02.04.2022 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský 
Název: Novovesská plavaná a feedr
02.04.2022 Sobota N Plzeň - Plzeňský 
Název: Plzeňský pohár dvojic v plavané
Březen 2022
27.03.2022 Neděle N Vražné - Moravskoslezský 
Název: 1.Ročník Jarních Závodů v Přívlači Jednotlivci
27.03.2022 Neděle N Čelákovice mládež - Středočeský 
Název: rybářské závody na Grádě
26.03.2022 Sobota N Revír Valcha - Středočeský 
Název: Jaro Cejnobraní O uzenou šunku na kosti od Řeznictví a uzenářství U Dolejších Davle.
Obsahuje zadaný výsledek
26.03.2022 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Dolovná
Obsahuje zadaný výsledek
26.03.2022 Sobota N Drozdice - Pardubický 
Název: Drozdický Kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
26.03.2022 Sobota N Dymokury - Středočeský 
Název: 13. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY
26.03.2022 Sobota N Čelákovice - Středočeský 
Název: rybářské závody na Grádě
26.03.2022 Sobota N Revír Valcha - Středočeský 
Název: Jaro Cejnobraní O uzenou šunku na kosti od Řeznictví a uzenářství U Dolejších Davle.
20.03.2022 Neděle N Dřenice nahrádní termín za 12.3. 3.MÍSTA VOLNÁ!!!!!!!! - Pardubický 
Název: Dřenický Duhák-Dudák ZMĚNA TERMÍNŮ NEDĚLE 20.03.2022 !!!!!!!!!!!!!!
Obsahuje zadaný výsledek
19.03.2022 Sobota N Skuteč - Pardubický 
Název: SKUTEČSKÁ PŘÍVLAČ DVOJIC
19.03.2022 Sobota N VEHLOVICKÁ Tůň - Středočeský 
Název: Sfish team CUP
Obsahuje zadaný výsledek
19.03.2022 Sobota N Debřece - Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký 
Název: Skuhrovská Barborka /za odložený prosincový závod/ OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
19.03.2022 Sobota N Vrbová lhota u Poděbrad - Středočeský 
Název: Jarní rybářské závody
12.03.2022 Sobota N Dřenice ZRUŠENO NÁHRADNÍ TERMÍN 20.03.2022 1.MÍSTO VOLNÉ!!!!!!!! - Pardubický 
Název: Dřenický Duhák-Dudák ZMĚNA TERMÍNŮ NEDĚLE 20.03.2022 !!!!!!!!!!!!!!
12.03.2022 Sobota N Karviná - Moravskoslezský 
Název: PETROVICKÝ PSTRUH
12.03.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský 
Název: Jarní test-PRO ZÁMRZ ZRUŠENO
12.03.2022 Sobota N Dřenice ZRUŠENO NÁHRADNÍ TERMÍN 20.03.2022 2.MÍSTA VOLNÁ!!!!!!!! - Pardubický 
Název: Dřenický Duhák-Dudák ZMĚNA TERMÍNŮ NEDĚLE 20.03.2022 !!!!!!!!!!!!!!
05.03.2022 Sobota N MEDLEŠICE - OBSAZENO - Pardubický 
Název: COLMIC METHOD FEEDER CUP (DVOJICE)
05.03.2022 Sobota N Sendražice-Zrušeno - Královéhradecký 
Název: Sendražický kapřík
Únor 2022
26.02.2022 Sobota N Polouvsí, Jeseník nad Odrou - Moravskoslezský 
Název: Přívlačový závod King Spin Cup
19.02.2022 Sobota N Medlešice UVOLNILO SE 1 MISTO!!! - Pardubický 
Název: PIVOVARSKÝ KAPŘÍK DVOJICE
05.02.2022 Sobota N Medlešice (OBSAZENO!!!) - Pardubický 
Název: PIVOVARSKÝ KAPŘÍK DVOJICE (OBSAZENO!!!)
Obsahuje zadaný výsledek
Leden 2022
02.01.2022 Neděle N Dřenice OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický 
Název: Vánoční Kapr
Obsahuje zadaný výsledek

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.