Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Liberecký - 01.01.2022 - 31.12.2022

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 97 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Bína Libor  Dlouhý Most 7 3 0 1 0 2 0 0 0 0 1
2 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 7 1 0 0 2 0 0 1 0 0 0
3 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Vlasta Vratislav  Bakov nad Jizerou 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
5 Čeněk Josef Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zemánek Martin Jablonec nad Nisou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bárta Tomáš Kacanovy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Olbrich Jakub  Bechov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rybenský Roman  Němčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Szabó Laco 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
11 Nový Miroslav Liberec 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Štolovský Michal Dolní Bousov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sudík Miloslav Kochánky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hanzal Ondřej Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bredler Eliáš Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Franěk Robert  Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sosnowski Lukasz Bogatynia 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Chromčák Jiří Mimoň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Cejnar Jiří Jablonec nad Nisou 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hrubý Pavel Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Sosnowski Lukáš Bogatynia 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
22 Sikobski Andrej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Novotný Matěj Železný Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Šťastný Radek Veverská Bítýška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Znášek Michal Všeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Richtr Pavel Vápensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Peterka Jaroslav Česká Lípa 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Kořínková Antonie Bílý Kostel nad Nisou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Salaba David Jilemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Vinš Michal Brniště 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Sychra Vladimír Jenišovice 4 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
32 Dvořák Milan Děčín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
32 Hobelant Matyáš Přepeře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
32 Horáček Jan Ohrazenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
32 Sibik Andrzej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
32 Vašíček Krištof Rychnov u Jabonce nad Nisou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
32 Jaroš Zdeněk Hostinné 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
32 Kaufman Pavel Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Hakl Petr  Předonín 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
40 Karban Michal st. Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Fidomel Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Hašlar Antonín Přepeře 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Vavruška Martin Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Jánošík David Liberec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Tobolka Milan Nechanice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Bína Lukáš Dlouhý Most 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
48 Větrovský Jiří 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
49 Madeb Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Vávra Vladimír Doubrava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Klíma Ondřej Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Olbrich Petr ml.  Bechov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Kondras Přemysl  Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Vágner Milan Stará Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Kyzur Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Hofman Denis Nový Bor 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Vinš Petr Brniště 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Jedlička Hynek Svijany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Honc Josef  Rumburk 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
60 Amrich David Nový Bor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Dlask Tadeáš Příšovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Spálenka Vratislav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Rejzek Petr ml. 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Kvintusová Lucie Loučky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Džepa Marek Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Richter Dalibor Rumburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Jahelka Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Kaminský Jaroslav Frýdštejn 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
71 Džobák Jan Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
71 Binarová Dana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
71 Repš David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
71 Rudy Sergej Koberovy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
71 Antoň Martin Vyskeř 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
71 Janda Pavel st. Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
71 Strejček Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
71 Patričný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
79 Dydňanský Roman  Vrbno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
79 Böhm František st. Chrastava 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
79 Hroneš Martin Koprník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
79 Amrich David Mimoň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
79 Matějíček Vít Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
79 Přibík Antonín Horní Rokytná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
79 Louma Pavel Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
79 Slavík Jiří Březina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
87 Dědek Leoš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Vele Ondřej Loktuše 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Matovčík Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Antoň Marek Vyskeř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Rys Radim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Richterová Tereza Chrastava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Svěžen Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Resl Milan Liberec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Brůna Jan Rumburk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Buriánková Laura Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.