Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Liberecký - 01.01.2022 - 31.12.2022

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 92 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Bína Libor  Dlouhý Most 6 2 0 1 0 2 0 0 0 0 1
2 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 6 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
3 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Vlasta Vratislav  Bakov nad Jizerou 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
5 Čeněk Josef Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zemánek Martin Jablonec nad Nisou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bárta Tomáš Kacanovy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Olbrich Jakub Bechov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rybenský Roman  Němčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Štolovský Michal Dolní Bousov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sudík Miloslav Kochánky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hanzal Ondřej Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Bredler Eliáš Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Franěk Robert  Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sosnowski Lukasz Bogatynia 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Chromčák Jiří Mimoň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Cejnar Jiří Jablonec nad Nisou 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hrubý Pavel Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nový Miroslav Liberec 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Sosnowski Lukáš Bogatynia 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
21 Sikobski Andrej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Novotný Matěj Železný Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Šťastný Radek Veverská Bítýška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Znášek Michal Všeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Richtr Pavel Vápensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Peterka Jaroslav Česká Lípa 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Kořínková Antonie Bílý Kostel nad Nisou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Salaba David Jilemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
29 Sychra Vladimír Jenišovice 4 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
30 Horáček Jan Ohrazenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Sibik Andrzej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Vašíček Krištof Rychnov u Jabonce nad Nisou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Jaroš Zdeněk Hostinné 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Kaufman Pavel Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Dvořák Milan Děčín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Hobelant Matyáš Přepeře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
37 Hašlar Antonín Přepeře 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
37 Hakl Petr  Předonín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
37 Vavruška Martin Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
37 Jánošík David Liberec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
37 Tobolka Milan Nechanice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
37 Bína Lukáš Dlouhý Most 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
37 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
37 Karban Michal st. Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Kondras Přemysl  Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
45 Kyzur Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
45 Hofman Denis Nový Bor 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
45 Honc Josef  Rumburk 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
45 Jedlička Hynek Svijany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
45 Madeb Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
45 Vávra Vladimír Doubrava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
45 Klíma Ondřej Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
45 Olbrich Petr ml. Bechov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
54 Amrich David Nový Bor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Dlask Tadeáš Příšovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Spálenka Vratislav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Rejzek Petr ml. 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Kvintusová Lucie Loučky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Pekárek Pavel st, Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Džepa Marek Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Richter Dalibor Rumburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Kaminský Jaroslav Frýdštejn 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Jahelka Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
65 Džobák Jan Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Repš David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Rudy Sergej Koberovy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Binarová Dana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Antoň Martin Vyskeř 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Janda Pavel st. Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Strejček Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Patričný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
73 Hroneš Martin Koprník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
73 Amrich David Mimoň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
73 Matějíček Vít Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
73 Přibík Antonín Horní Rokytná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
73 Louma Pavel Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
73 Slavík Jiří Březina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
73 Dydňanský Roman  Vrbno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
73 Böhm František st. Chrastava 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
81 Dědek Leoš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Vele Ondřej Loktuše 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Větrovský Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Rys Radim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Antoň Marek Vyskeř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Svěžen Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Resl Milan Liberec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Brůna Jan Rumburk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Richterová Tereza Chrastava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Buriánková Laura Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Szabó Laco 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.