Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Ústecký - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1019223623.60
2Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1017123423.40
3Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši1016821221.20
4Perout Josef PerštejnBezrybky815319023.75
5Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši915016718.56
6Charvát Lukáš ČernčiceRebels team814816320.38
7Záhora Petr BžanyBezrybky914116318.11
8Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER413513533.75
9Šnicer Petr Veltěže512612625.20
10Honc Josef RumburkStředočeši fishing team MAVER411311328.25
11Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER411211228.00
12Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER3848428.00
13Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team3656521.67
14Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2575728.50
15Mackura Zdeněk PerninkBezrybky4555513.75
16Bauer František Karlovy VaryKocanda team2474723.50
17Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team2424221.00
18Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.1404040.00
19Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2373718.50
20Haklová Lucie Vrutice1343434.00
20Havlíček Lukáš MělníkStředočeši fishing team MAVER1343434.00
22Porazík Václav KolešovRebels team1313131.00
23Roušal Luděk NeratoviceFishing team Severočeši1303030.00
24Čori Petr Chodová Planá1282828.00
25Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště218189.00
25Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště218189.00
27Klement Antonín Chranišov1101010.00
28Porazík Jakub KolešovRebels team1444.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.