Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Plzeňský - 01.01.2022 - 31.12.2022

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 87 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Čori Petr  Chodová Planá 4 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
2 Bárta Václav Přeštice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Vicher Milan Plzeň 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Kaplan Filip Přívozec 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
5 Šilhavý Stanislav Třemošná 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
6 Bultas Petr Přeštice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vican Roman Přeštice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Orgoň Vít Tachov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Klika Jaromír Hořovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Krupica Jaroslav Planá 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Černý Václav Přeštice 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Žižka Radek Holýšov 3 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Bártík Miloslav Plzeň 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
14 Výborný Jiří Teplá 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Petrůňo Josef Horšovský Týn 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Bárta Jakub Přeštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Charvát Lukáš  Černčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Beroušek Petr Plzeň 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
19 Břinda Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
20 Faitl Marek Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Borovka Luboš Vodňany 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Leško Jiří Oldřichov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Horálek Miroslav Habartov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 4 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
25 Krýsl Pavel Ledce 4 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0
26 Plánička Václav st. Srby 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
26 Hovorka Jan Teplá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
26 Slezák Tomáš Sokolov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Kuneš Luboš Horní Bříza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
29 Bereš Jan Planá 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
29 Heřman Karel Blovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
29 Diviš Vladimír Srby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
29 Macek Milan 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
34 Vican Marek Přeštice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
35 Kabát Miroslav Třemošná 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
35 Dub Jaroslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
35 Procházka Petr Křimice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
35 Bartoš František Chotěšov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
35 Vrabec Jiří Plzeň 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
35 Čížek Pavel Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
35 Hladík Roman Blovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
35 Janouškovec Vilém Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
43 Maršálková Marcela Ptenín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
44 Holý Zdeněk st. Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
44 Kalčík Matěj Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
44 Smihrodský Stanislav Tachov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
44 Nauš Vladislav Blížejov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
44 Kochman Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
44 Císař Martin Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
50 Šefl František Velký Bor 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
51 Půta Jiří Plzeň 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
51 Bárta Martin Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
51 Orgoň Roman Tachov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
51 Šimůnek Jiří Klatovy 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
51 Tureček Jan Klatovy 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
51 Hejplík Jaroslav 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
51 Časta František Přeštice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
58 Kazda Jan Nýrsko 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
58 Maršálek Radek Ptenín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
60 Kaufner Václav st. Kdyně 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Korytár Pavel Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Sláma Radek Švihov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Sládek Vladislav Nýrsko 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Žižka Ladislav Holýšov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Macek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
67 Edl Milan Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
68 Hájek Václav Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Procházka Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Raišl Zbyněk Dlažov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Dub Jaroslav Babín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Sejpka Kryštof Kdyně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Kohout Richard ml. Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Novák Vratislav Všeteč 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Kašík David Janovice nad Úhlavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Čečka Přemek Tachov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Kalčík Vlastimil Srby 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Szilvasi Štefan Lety 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Kubovec Karel Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Borsanyi Ladislav Janovice nad Úhlavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Hrubý Leoš Bezděkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Plíšek Radoslav Klatovy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Kasl Luboš Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Černý Bohumil Kdyně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Touš Pavel st. Tachov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Duda Lukáš Rohozno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Nauš Miroslav Nahošice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.