Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 106 termínů závodů
V minulosti zadáno 10255 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Zámrsk
5160.00043
2
Zámrsk
4920.00042
3
Zámrsk
3360.00041
4
Vrdy
3150.00040
5
Žiželice
2850.00039
6
Zámrsk
2190.00038
7
Ratboř
2030.00037
8
Bakov nad Jizerou
1990.00036
9
Hradec Králové
1960.00035
10
Opočno
1840.00034
11
Bakov nad Jizerou
1730.00033
12
Týniště nad Orlicí
1710.00032
13
Cerhenice
1650.00031
14
Kladruby
1630.00030
15
Častolovice
1290.00029
16
Běchary
1220.00028
16
Vrdy
1220.00028
18
Úmyslovice
1180.00026
19
Mnichovo Hradiště
1170.00025
20
Choceň
1020.00024
21
Častolovice
960.00023
21
Hradec Králové
960.00023
23
Týniště nad Orlicí
950.00021
24
Opočno
690.00020
24
Staré Jesenčany
690.00020
26
Bohouňovice
650.00018
27
Všejany
610.00017
28
Liblice
470.00016
29
Praha
390.00015
30
Všechlapy
320.00014
30
Hranice na Moravě
320.00014
32
Krchleby
310.00012
33
Lovosice
280.00011
34
Praha
230.00010
35
Sezemice
150.0009
36
Havlíčkův Brod
130.0007
37
Benešov
140.0008
38
Dobruška
90.0006


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(3)
Losování(2)
Revír(3)
Občerstvení(4)
Vyhlášení a ceny(1)
Celkové hodnocení(2.6)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 13.04.2024
Datum konce závodu 13.04.2024
Místo konání závodu Vrbová lhota
Kraj Středočeský
Název závodu Rybářské závody - Vrbovka
Název vodní plochy Malý a velký Lindák
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
Možno předem na email Marek.kudry@seznam.cz
Možno předem na telefonu 737633573

V den závodu od 06:30 závody určeny pro jednotlivce- potvrzení účasti po zaplacení startovného ve výši 450,-Kč na účet 3007738183/0800 formou zpětné sms do zprávy pro příjemce napište prosím své jméno a příjmení Platbu předem pozadujeme z důvodu kdy se závodník přihlásí a nepřijede aniž by se odhlásil . Tudis tím blokuje místo pro jiné rybáře        

Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 39 závodníků

Hladík Tomáš - Dobruška
Antoš Marek - Běchary
Mareš Jan ml. - Praha
Mareš Jan - Praha
Horák Pavel - Žiželice
Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou
Vlasta Tomaš - Choceň
Synek Martin - Choceň
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Staněk Václav - Hradec Králové
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Rudolf Jaroslav - Vrdy
Kovář Martin - Kladruby
Chválová Lubica - Sezemice
Wittvar Zdeněk st. - Vrdy
Žuková Marie - Opočno
Vašíček Zdeněk - Opočno
Beneš Miroslav - Nová Ves Ohrada
Zrnová Jitka - Benešov
Kovačka Josef - Ratboř
Kaňák Petr - Bohouňovice
Schingler Karel - Lovosice
Havelka Luboš - Drásov
Hrubeš Libor - Týniště nad Orlicí
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Mikolášik Zdeněk - Úmyslovice
Zdráhala Petr - Všejany
Zdráhala Ludvík - Hranice na Moravě
Rubina Vladimír - Liblice
Turský Jindřich - Krchleby
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Janouch Miroslav - Všechlapy
Novotný Petr - Zámrsk
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Vlček Petr - Častolovice
Hladík Jiří - Častolovice
Časový harmonogram závodu
První část od 8:00 hodin do 10:30 hodin
Přestávka od 10:30 hodin do 11:30 hodin
Druhá část od 11:30 hodin do 14:00 hodin
 

  Počet míst omezen na 60 závodníků. Chyta se na dvou rybnících .

Způsob losování závodních míst

Prezentace zavodníků a losování míst proběhne  od:6:30 do 7:45 

Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 450 Kč
Povolené nástrahy

Povoleno vše, mimo živé rybičky. 

Krmení
Povoleno
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb

Karas, Lín, Kapr, Amur, Tolstolobik, Štika, Cejn, Okoun, Úhoř, Pstruh, Jeseter.

Bodování

Jeseter - 200 bodů Úhoř,Štika - 100 bodů Amur,Okoun,Tolstolobik - 50 bodů Kapr nad 30cm -50 bodů Menší kapr pod 30 cm -1 bod Lín- 30 bodů   Karas,Cejn,Plotice - 1 bod Střevle se ne bodují. 

Ocenění pro vítěze

1.místo - Pohár a Motorová pila 2.místo - Pohár a Mikrovlná trouba 3.místo - Pohár a uzena  kýta 4.místo - Pohár a utopenci 5.místo - Pohár a šiška tlačenky A další věcné ceny.  Pohár za největší Ulovenou rybu. 

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Povinná výbava - podběrák a vezirek   Občerstvení po celou dobu závodu. 

Hlavní sponzor závodu Název: Marek Kudry
Pořadatel Název: Marek Kudry
Email: Marek.kudry@seznam.cz

 

 

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.