Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 112 termínů závodů
V minulosti zadáno 10249 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Hlinsko
4000.00033
2
Strakonice
3800.00032
3
Nové Město na Moravě
3600.00031
4
Předměřice
3000.00030
5
Pardubice
2200.00029
5
Ostřešany
2200.00029
7
Přišimasy
1500.00027
7
Šiškovice
1500.00027
9
Martinice
1400.00025
10
Předměřice
1000.00024
10
Malá Losenice
1000.00024
10
Počátky
1000.00024
13
Čankovice
800.00021
14
Pečky
750.00020
15
Chrudim
700.00019
15
Pečky
700.00019
17
Dřenice
500.00017
17
Poběžovice
500.00017
17
Chrudim
500.00017
17
Horka
500.00017
21
Přišimasy
450.00013
22
Přišimasy
300.00012
23
Pardubice
250.00011
24
Chrast
00.0001
24
Chrudim
00.0001
24
Turkovice
00.0001
24
Libišany
00.0001
24
Medlešice
00.0001
24
Ostřešany
00.0001
24
Poděbrady
00.0001
24
Chrudim
00.0001
24
Smrkový Týnec
00.0001
24
Malé Svatoňovice
00.0001


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(5)
Losování(5)
Revír(5)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(5)
Celkové hodnocení(5)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 14.04.2024
Místo konání závodu Medlešice - mládež
Kraj Pardubický
Název závodu VII.Medlešická Udička
Název vodní plochy Pivovarský Žabák
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 6:45
Možno předem na email Jakoubekhyxa@seznam.cz
Možno předem na telefonu 776440136
Počet míst omezen 60 pak bude plno!!!.Místa po 3m a víc . Zavolejte předem abychom věděli kolik cen.Aby mělo každé dítě cenu. Děkuji
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 32 závodníků

Petříček Jan - Poběžovice
Fiala Jakub - Chrudim
Johanides Filip - Chrudim
Šubrt Dominik - Turkovice
Valentina Hurská
Václav Hursky
Malý Ondřej
Halamka Šimon - Hlinsko
Hejzlar Antonín
Holec Eliáš - Chrast
Burkoň Jiří - Horka
Skokanová Adriana - Poděbrady
Kultová Amálie - Malé Svatoňovice
Puhlovský Adam - Chrudim
Kazda Jakub - Ostřešany
Prokůpek Marek - Ostřešany
František Bořil
Daniel Janáček
Mrkosová Ellen - Nové Město na Moravě
Adamovič Alex - Pečky
Adamovič Andreas - Pečky
Strolený Matěj - Medlešice
Matys Norbert - Libišany
Kočíř Matěj - Čankovice
Pokorný Lukáš - Kolín
Miková Malvína - Přišimasy
Miková Michaela - Přišimasy
Mika Miroslav - Přišimasy
Antonín Suk - Strakonice
Mikuláš Sojka - Staré Čivice
Lochman Matouš - Martinice
Kupka Adrian - Pardubice
Časový harmonogram závodu
První část od 8:00 hodin do 10:00 hodin
Přestávka od 10:00 hodin do 10:30 hodin
Druhá část od 10:30 hodin do 12:30 hodin
  LOSOVÁNÍ PROBĚHNE V NOVÉM ZÁZEMÍ NA ZADNÍ STRANĚ RYBNÍKA.(značeno cedulema ) AUTA PŘED LOSOVÁNÍM NECHTE V ULICI OD PIVOVARSKÉ HOSPODY. PO LOSOVÁNÍ MOŽNOST PARKOVAT V AREÁLU. DĚKUJEME .
Způsob losování závodních míst Losuje se nejdříve míček na 1.pol. a pak míček na 2.pol. Účastník si střídá místo v poločase na jedné straně Jedna strana bude patřit dětem, druhá ženám .Vše bude vysvětleno před závodem nebo na tel. 776440136, dekuji
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Mládež do 15 let
Startovné
Mládež 250 Kč
Povolené nástrahy Dle RŘ
Zakázané nástrahy Patentka
Krmení
Povoleno
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Doplňující údaje: DĚTEM DO DESETI LET : POMOC POVOLENA NAHODIT A POUZE PODEBRAT RYBU!!!BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZÁVODEM.MALÝ ZÁVODNÍCI NEMUSEJÍ MÍT STRACH A RODIČE TAKÉ NE !!!
Typ revíru
Stojatá cca 1,9 ha
Osádka ryb Kapr,Amur,Jeseter,Candát,Štika,Sumec,Úhoř,Lín,Cejn,Plotice,Perlín, Pstruh. ….. Před závodem se stabilně nasazuje!!!
Bodování Jeseter=100b. Kapr,Úhoř,Amur,Štika,Candát,Sumec,Pstruh=50b. Lín, Okoun =30b. Ostatní ryby 1kus=5b. Vyhrává zavodnik s nejvetsim souctem bodu za oba polocasy, v případě shody větší počet ryb za vice bodu, potom vice ryb v druhem poločasu, pokud shoda i pak - los
Ocenění pro vítěze Poháry pro prvni tři a věcné ceny.Dále Putovní pohár v kategorii Talent. Medaile pro všechny.  Každý závodník obdrží cenu, proto prosíme o nahlášení startujicich . Děkuji
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Dle RŘ, Občerstvení zajištěno
Hlavní sponzor závodu Název: COLMIC-KONOPÁSEK,SPORTCARP,HANDY LINE,SPLASH BAITS
Další sponzoři Sportcarp
Pořadatel Název: Jakub Hyxa
Email: Jakoubekhyxa@seznam.cz
Telefon: 776440136

 

 

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.