Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 95 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team613913923.17
1Synek Martin ChoceňGold Fish team613913923.17
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team612712721.17
3Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team612712721.17
5Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové512312324.60
6Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team511411422.80
6Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni611411419.00
8Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni511111122.20
8Chvála Jan SezemiceHungerfish team511111122.20
8Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni511111122.20
11Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team510710721.40
11Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team510710721.40
11Vlček Petr Častolovice510710721.40
14Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové3919130.33
14Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team4919122.75
16Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team4888822.00
17Taichner Radek MikuloviceHungerfish team5848416.80
18Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team4828220.50
19Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové4797919.75
20Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team4767619.00
20Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry4767619.00
20Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry4767619.00
23Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.5666613.20
23Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.5666613.20
25Růžička Pavel DašiceHungerfish team4656516.25
26Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové3555518.33
27Kupka Tomáš Hradec Králové1444444.00
28Olbrich Jakub BechovRikomix rybářské naděje1414141.00
28Olbrich Petr ml. BechovRikomix rybářské naděje1414141.00
28Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team2414120.50
28Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad DoubravouRikomix rybářské naděje1414141.00
32Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni3393913.00
33Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241383838.00
33Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2383819.00
33Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2383819.00
33Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241383838.00
33Zeman Luboš SemilyJizera 241383838.00
38Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2363618.00
39Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1353535.00
39Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1353535.00
39Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1353535.00
42Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.2272713.50
42Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2272713.50
44Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto1262626.00
44Kratochvíl Jan Třebechovice pod OrebemKKM Gulášovky1262626.00
44Vágenknecht Jiří PardubiceKKM Gulášovky1262626.00
47Šrajer David Vysoké MýtoGold Fish team1252525.00
48Jón Richard ChlumJizera 241232323.00
48Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241232323.00
50Dlask JindřichPraha1212121.00
50Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1212121.00
50Škoda FrantišekPacov1212121.00
53Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava1202020.00
53Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava1202020.00
55Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1191919.00
56Bertok MilanDublovice1181818.00
56Drápal VlastimilJindřichův Hradec1181818.00
56Tošer JaroslavÚstrašín1181818.00
59Bárta LukášBuřenice1151515.00
59Hyxa JakubMedlešice1151515.00
59Keller LiborBuřenice1151515.00
59Koníř AlešPardubice1151515.00
59Krajňák IvanPresy1151515.00
59Krajňák JakubMikulovice1151515.00
59Němec JiříRadějovice1151515.00
66Havlíček JosefOstřešany1121212.00
66Hlaváček AlešOstřešany1121212.00
66Hošek StanislavPacov1121212.00
66Jinoch RomanOstřešany1121212.00
66Kazda PetrMladá Vožice1121212.00
66Rašek MartinPacov1121212.00
66Rašek ZbyněkPacov1121212.00
73Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1111111.00
73Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team1111111.00
73Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team1111111.00
76Konfršt LukášPardubice1999.00
76Málek RadekPardubice1999.00
76Smažil JiříStránecká Zhoř1999.00
76Studnička JanPardubice1999.00
76Veselý AdamStránecká Zhoř1999.00
76Šašek JaroslavStránecká Zhoř1999.00
76Šťastný ZdeněkPardubice1999.00
83Dohnal DavidMedlešice1666.00
83Dyntr AlešMedlešice1666.00
83Dyntr JakubMedlešice1666.00
83Lippert FrantišekČernýšovice1666.00
83Lippertová AndreaČernýšovice1666.00
83Luxa MartinBechyně1666.00
83Novák Jiří.Medlešice1666.00
90Belušiak LadislavJindřichův Hradec1333.00
90Hrubeš FrantišekDřenice1333.00
90Provazník JiříDřenice1333.00
90Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec1333.00
90Číž LubošJindřichův Hradec1333.00
90Žemlička RadekSlatiňany1333.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.