Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 48 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Jan SezemiceHungerfish team2474723.50
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team2474723.50
1Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2474723.50
4Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team2414120.50
4Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team2414120.50
4Synek Martin ChoceňGold Fish team2414120.50
4Taichner Radek MikuloviceHungerfish team2414120.50
8Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni3383812.67
9Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni2353517.50
9Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni2353517.50
11Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1252525.00
11Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team1252525.00
11Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1252525.00
11Šrajer David Vysoké MýtoGold Fish team1252525.00
15Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové1222222.00
15Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1222222.00
15Růžička Pavel DašiceHungerfish team1222222.00
15Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1222222.00
19Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1191919.00
19Vlček Petr Častolovice1191919.00
19Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1191919.00
19Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1191919.00
23Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team1161616.00
23Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1161616.00
23Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1161616.00
23Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1161616.00
27Hyxa JakubMedlešice1151515.00
27Koníř AlešPardubice1151515.00
27Krajňák IvanPresy1151515.00
27Krajňák JakubMikulovice1151515.00
31Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.1131313.00
31Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.1131313.00
31Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1131313.00
34Havlíček JosefOstřešany1121212.00
34Hlaváček AlešOstřešany1121212.00
34Jinoch RomanOstřešany1121212.00
34Kazda PetrMladá Vožice1121212.00
38Konfršt LukášPardubice1999.00
38Málek RadekPardubice1999.00
38Studnička JanPardubice1999.00
38Šťastný ZdeněkPardubice1999.00
42Dohnal DavidMedlešice1666.00
42Dyntr AlešMedlešice1666.00
42Dyntr JakubMedlešice1666.00
42Novák Jiří.Medlešice1666.00
46Hrubeš FrantišekDřenice1333.00
46Provazník JiříDřenice1333.00
46Žemlička RadekSlatiňany1333.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.