Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 130 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1642550531.56
2Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1639944828.00
3Kratochvíl Jan Třebechovice pod OrebemKKM Gulášovky1839647126.17
4Chvála Petr SezemiceHungerfish team2137646722.24
5Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1637444527.81
6Vágenknecht Jiří PardubiceKKM Gulášovky1137137133.73
7Synek Martin ChoceňGold Fish team2137048823.24
8Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241536538425.60
9Machatý David JaroměřKKM Gulášovky1236036030.00
10Jón Richard ChlumJizera 241335735827.54
10Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1635739624.75
12Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1634937923.69
13Franěk Robert TrutnovJizera 241034234234.20
14Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši1633237423.38
15Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1332032324.85
16Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1431732923.50
17Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1830136420.22
17Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team1730132519.12
19Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1329830923.77
20Záhora Petr BžanyBezrybky1929634318.05
21Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1629434321.44
22Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1329329422.62
23Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1528630520.33
24Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1628130719.19
25Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.1627828717.94
26Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1327427521.15
26Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.1027427427.40
28Rybenský Roman Němčice1326927020.77
29Perout Josef PerštejnBezrybky1426327919.93
30Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1126126123.73
30Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241126126123.73
32Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto926026028.89
32Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1026026026.00
34Chvála Jan SezemiceHungerfish team1724927216.00
35Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni1424725518.21
36Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou924224226.89
37Klečák Miloslav Onomyšl1424024217.29
38Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1323223317.92
39Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1623024615.38
40Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno922822825.33
41Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1322622717.46
42Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1422522916.36
43Honc Josef RumburkStředočeši fishing team MAVER922122124.56
44Zeman Luboš SemilyJizera 24622022036.67
45Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši1021821821.80
45Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno921821824.22
47Vlček Petr Častolovice1021521521.50
48Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1021321321.30
49Doležán Nikola ChotěbořVysočina team820320325.38
49Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1020320320.30
51Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24920220222.44
52Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1419920914.93
53Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1219719716.42
54Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1019619619.60
55Kondras Přemysl Pardubice719519527.86
56Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1019319319.30
57Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1518920313.53
57Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1218918915.75
59Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1318618714.38
60Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team818018022.50
61Černý Jan PardubiceVeteráni817517521.88
62Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1017417417.40
62Roušal Luděk NeratoviceFishing team Severočeši717417424.86
64Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou617017028.33
65Janouch Miroslav Všechlapy1116216214.73
66Turský Jindřich Krchleby915915917.67
67Jirásek Petr ChotěbořVysočina team515415430.80
68Doležal Lambert Žďár nad Sázavou814714718.38
69Novotný Petr ZámrskTorpedo team814514518.13
70Taichner Radek MikuloviceHungerfish team814314317.88
71Porazík Václav KolešovRebels team514214228.40
72Čori Petr Chodová Planá513913927.80
73Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava613113121.83
74Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové512912925.80
75Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team812112115.13
76Mrázek Petr Velká Hraštice512012024.00
77Nováková Renata Hrobice711811816.86
78Šnicer Petr Veltěže611311318.83
79Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER611011018.33
80Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou410910927.25
81Kupka Tomáš Hradec Králové410810827.00
82Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni910710711.89
83Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER510410420.80
84Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team710310314.71
85Bauer František Karlovy VaryKocanda team910210211.33
85Mojžíš Lukáš České Budějovice410210225.50
87Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team410010025.00
88Porazík Jakub KolešovRebels team4949423.50
89Růžička Pavel DašiceHungerfish team5898917.80
90Klement Antonín Chranišov8888811.00
91Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava5878717.40
92Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry6848414.00
93Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno980808.89
94Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team6787813.00
95Chumash Yevhenii Praha2767638.00
96Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.5757515.00
97Havlíček Lukáš MělníkStředočeši fishing team MAVER3727224.00
97Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team5727214.40
99Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team5717114.20
100Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team6686811.33
101Pazderka Adam Hradec Králové2666633.00
102Petružálek Jiří Plotiště nad LabemStrong Fishing team659599.83
103Šrámek Petr OpočínekHungerfish team658589.67
104Horáček Radim Vlastějovice3565618.67
105Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice3555518.33
106Volf Jakub Žďár2535326.50
107Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2515125.50
108Novák Michal ml. Nové Město nad Metují2505025.00
109Hencel Jiří Police nad Metují549499.80
110Polívka Martin PřibyslavPohoda team4484812.00
111Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team3444414.67
111Kincl Matyáš Hradec Králové3444414.67
113Hofman David Hrochův Týnec2424221.00
114Kašparová Lenka Jaroslav4404010.00
114Trousil Lukáš Libín3404013.33
116Koudelková Gabriela Nasavrky3383812.67
117Kosztyo Alexander Poděbrady3373712.33
118Jurečková Jarmila Hradec Králové2353517.50
118Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou2353517.50
120Haklová Lucie Vrutice1343434.00
120Šrajer David Vysoké MýtoGold Fish team2343417.00
122Bureš Václav Nová Ves2313115.50
122Řehák Václav Police nad Metují2313115.50
124Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team1222222.00
125Koudelková Jitka Nasavrky320206.67
126Mokrá Jana Najdek219199.50
126Vodičková Kateřina Příbram1191919.00
128Jilich Ladislav JihlavaBig Fish Jihlava1171717.00
129Němcová Hana Nasavrky314144.67
130Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec1131313.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.