Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Karlovarský - 01.01.2022 - 31.12.2022

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 50 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 6 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0
2 Záhora Petr  Bžany 6 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Makarský Michal Karlovy Vary 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2
4 Výborný Jiří Teplá 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
5 Perout Josef  Perštejn 6 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0
6 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 6 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
7 Zlechovec Stanislav st. Rakovnik 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
8 Šilhavý Stanislav Třemošná 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 John Miroslav Roudnice nad Labem 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
10 Šlesinger Martin Rakovník 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Halíř Lukáš Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wacka Petr Mariánské Lázně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Půta Roman Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Slezák Tomáš Sokolov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Mackura Zdeněk  Pernink 6 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
16 Sobotka Josef Perštejn 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
17 Schubert Martin Chranišov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
18 Simeonov David 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
18 Zlechovec Stanislav ml. Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
18 Holubec Milan Ostrov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Mach Václav Pernink 7 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2
22 Sochor Martin Petrohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Klement Antonín  Chranišov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Kořínek Miloš Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Králíček Jiří Nová Role 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Kabát Miroslav Třemošná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
27 Klein Jiří  Karlovy Vary 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
28 Čori Petr  Chodová Planá 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
29 Michálek Jan Otovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
29 Liščák Jan Lubná 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
29 Čížek Pavel Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
32 Motl František Bečov 5 0 0 0 0 0 1 1 2 0 0
33 Smihrodský Stanislav Tachov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
33 Cingroš Jakub Stod 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
33 Lévai Josef Karlovy Vary 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
36 Charvát Lukáš  Černčice 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1
37 Hovorka Jan Teplá 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
38 Dohnal František Ostrov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
38 Pýcha Hynek Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
38 Rozum Pavel Třemošná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
41 Touš Pavel st. Tachov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
41 Skačan Milan Žlutice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
41 Pekárek Stanislav Louny 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
44 Mendel Milan Pšovky 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
44 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
44 Vařecha Luděk Poděbrady 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
44 Bareš Jan Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
48 Mráz Luboš Nýřany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
48 Kovanda Adam Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
48 Škvor Miroslav Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.