Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 85 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové821324931.13
2Kratochvíl Jan Třebechovice pod OrebemKKM Gulášovky819820926.13
3Synek Martin ChoceňGold Fish team1118826023.64
4Chvála Petr SezemiceHungerfish team1218626121.75
5Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště717619327.57
6Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto717519828.29
7Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team816820225.25
8Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1116221319.36
9Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1315824018.46
10Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni1015219719.70
11Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team714615722.43
12Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1014417717.70
12Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team814417121.38
14Černý Jan PardubiceVeteráni713713819.71
15Novotný Jiří ZámrskTorpedo team913615116.78
15Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou513613627.20
17Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1113215814.36
18Taichner Radek MikuloviceHungerfish team713113719.57
19Chvála Jan SezemiceHungerfish team912614716.33
20Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team411911929.75
21Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště511411422.80
21Vlček Petr Častolovice411411428.50
21Vágenknecht Jiří PardubiceKKM Gulášovky311411438.00
24Nováková Renata Hrobice711211816.86
25Machatý David JaroměřKKM Gulášovky410910927.25
26Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové710210615.14
27Chválová Lubica SezemiceHungerfish team99912614.00
28Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team4939323.25
29Růžička Pavel DašiceHungerfish team5898917.80
30Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry3888829.33
31Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště4858521.25
32Jón Richard ChlumJizera 242848442.00
33Zeman Luboš SemilyJizera 242838341.50
34Klečák Miloslav Onomyšl3828227.33
34Novotný Petr ZámrskTorpedo team4828220.50
36Franěk Robert TrutnovJizera 242757537.50
37Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové5737314.60
37Doležán Nikola ChotěbořVysočina team3737324.33
39Kondras Přemysl Pardubice3666622.00
40Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242616130.50
41Janouch Miroslav Všechlapy3585819.33
41Šrámek Petr OpočínekHungerfish team658589.67
43Doležal Lambert Žďár nad Sázavou3575719.00
44Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou2535326.50
45Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště4515112.75
45Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno2515125.50
47Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3464615.33
47Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2464623.00
49Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team3434314.33
50Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1424242.00
50Hofman David Hrochův Týnec2424221.00
52Kašparová Lenka Jaroslav4404010.00
52Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team1404040.00
54Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER3383812.67
54Koudelková Gabriela Nasavrky3383812.67
56Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.2373718.50
57Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1363636.00
57Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team1363636.00
57Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1363636.00
60Jurečková Jarmila Hradec Králové2353517.50
61Pazderka Adam Hradec Králové1333333.00
61Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241333333.00
63Petružálek Jiří Plotiště nad LabemStrong Fishing team3323210.67
64Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1313131.00
64Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1313131.00
64Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry3313110.33
64Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno3313110.33
68Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1272727.00
69Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2262613.00
70Šrajer David Vysoké MýtoGold Fish team1252525.00
71Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team2232311.50
71Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1232323.00
71Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1232323.00
74Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2212110.50
75Koudelková Jitka Nasavrky320206.67
76Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1191919.00
77Kosztyo Alexander Poděbrady1181818.00
77Polívka Martin PřibyslavPohoda team1181818.00
79Turský Jindřich Krchleby1171717.00
80Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.1141414.00
80Němcová Hana Nasavrky314144.67
82Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1111111.00
83Rybenský Roman Němčice1101010.00
84Mokrá Jana Najdek1777.00
85Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.