Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 77 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Franěk Robert TrutnovJizera 24722122632.29
2Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové821225632.00
3Machatý David JaroměřKKM Gulášovky720623133.00
4Vágenknecht Jiří PardubiceKKM Gulášovky619719732.83
5Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1319629923.00
6Kratochvíl Jan Třebechovice pod OrebemKKM Gulášovky1019426226.20
7Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24818721526.88
8Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno818418623.25
9Synek Martin ChoceňGold Fish team918020823.11
10Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno917421824.22
11Jón Richard ChlumJizera 24716516623.71
12Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.1215920917.42
13Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1215719115.92
14Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24715415522.14
15Rybenský Roman Němčice615315325.50
16Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team615215225.33
17Chvála Petr SezemiceHungerfish team714915722.43
18Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.614414424.00
19Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1014317417.40
20Zeman Luboš SemilyJizera 24413713734.25
21Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24613213222.00
22Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni512812825.60
23Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště412712731.75
24Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team512412424.80
25Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team912012313.67
25Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team612012020.00
27Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové411911929.75
28Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové611711719.50
29Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry711411516.43
30Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team611311318.83
31Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště411011027.50
32Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště310810836.00
33Vlček Petr Častolovice5898917.80
34Kupka Tomáš Hradec Králové3878729.00
35Chvála Jan SezemiceHungerfish team6838313.83
36Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team4828220.50
37Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové6818113.50
38Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team6808013.33
38Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni7808111.57
40Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team6757512.50
41Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni4707017.50
42Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team6686811.33
43Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto2626231.00
43Kondras Přemysl Pardubice2626231.00
45Novotný Jiří ZámrskTorpedo team4606015.00
45Novotný Petr ZámrskTorpedo team3606020.00
47Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni4585814.50
48Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry3535317.67
49Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2515125.50
50Novák Michal ml. Nové Město nad Metují2505025.00
51Chválová Lubica SezemiceHungerfish team549499.80
51Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.3494916.33
51Hencel Jiří Police nad Metují549499.80
51Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno649498.17
55Kincl Matyáš Hradec Králové3444414.67
56Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště3424214.00
57Chumash Yevhenii Praha1383838.00
58Černý Jan PardubiceVeteráni1373737.00
59Pazderka Adam Hradec Králové1333333.00
60Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1323232.00
61Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1313131.00
61Řehák Václav Police nad Metují2313115.50
63Klečák Miloslav Onomyšl1303030.00
63Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team2303015.00
65Petružálek Jiří Plotiště nad LabemStrong Fishing team327279.00
66Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2242412.00
67Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team1222222.00
68Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team1212121.00
68Janouch Miroslav Všechlapy2212110.50
70Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1191919.00
71Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1181818.00
72Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši1171717.00
73Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1161616.00
74Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1151515.00
75Šrajer David Vysoké MýtoGold Fish team1999.00
76Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1888.00
77Taichner Radek MikuloviceHungerfish team1666.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.