Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10362 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 813 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1026427727.70
2Machatý DavidJaroměř823623629.50
3Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno822322327.88
4Synek Martin ChoceňHungerfish team921421523.89
5Tobolka Milan NechaniceRybářský ráj Hradec Králové820520525.63
6Vágenknecht Jiří Pardubice719219227.43
7Dvořák OldřichMělčany916917018.89
8Hladík Jiří ČastoloviceBlack Fish team816016020.00
9Kadlec TomášČeská Skalice515415430.80
9Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team515415430.80
11Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24715215221.71
12Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno515015030.00
13Brendl Patrik Lanškroun614514524.17
14Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team414414436.00
14Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team614414424.00
16Kadlec FrantišekZlíč1013513713.70
17Bartoněk LukášPředměřice nad Labem413413433.50
17Chvála Petr SezemiceHungerfish team613413422.33
19Franěk Robert TrutnovJizera 24413313333.25
19Labuť JosefRonov nad Doubravou513313326.60
21Šajerman VladimírVrchlabí713213218.86
22Dodek Lubor ml.Lupenice613113121.83
23Novák VratislavPolice nad Metují612812821.33
24Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.412512531.25
25Nováková EvaPolice nad Metují612312320.50
26Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové612012020.00
27Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team711811816.86
28Petružálek JiříPlotiště nad Labem611511519.17
29Macháně RadekKrčín611411419.00
29Zeman Luboš SemilyJizera 24311411438.00
31Přibyl DavidVlčice811311314.13
32Šitina JosefVelká Jesenice411211228.00
33Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team511111122.20
34Pětík MarekLibišany510910921.80
35Dodek LuborLupenice510810821.60
36Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24810410413.00
37Říčař DavidZdelov510110120.20
38Pásler VlastimilSpyta99910011.11
39Držmíšek MiroslavHradec Králové4989824.50
40Jaroš ZdeněkHostinné4959523.75
41Jarkovský JiříBlešno4949423.50
41Tobolka DanielNechanice3949431.33
43Hruška JiříHradec Králové3909030.00
44Vlačiha KristiánBačetín7888812.57
45Jánošíková Emma Liberec3878729.00
46Novotný Petr ZámrskTorpedo team3858528.33
47Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni5848416.80
48Vlačiha DanielBačetín5818116.20
49Kumprecht ZdeněkNové Město nad Metují5808016.00
50Jambor AdamTřebovětice3797926.33
51Hruška VáclavVestec3767625.33
51Olbrich Jakub Bechov3767625.33
53Derner ZdeněkTýniště nad Orlicí2757537.50
54Falta KamilKlášter nad Dědinou3717123.67
55Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší5707014.00
55Štichauer TomášRychnov nad Kněžnou5707014.00
57Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí2696934.50
57Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno5696913.80
59Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší2686834.00
59Vlačiha DavidBačetín6686811.33
59Špicar JiříHořice3686822.67
59Švanda RadekČeská Skalice4686817.00
63Pryl StanislavPardubice2676733.50
64Dušánek Bohuslav st.Jaroměř3666622.00
64Liptáková LucieŠpindlerův Mlýn2666633.00
66Děček AntonínMěstec Králové2656532.50
66Kondras Přemysl PardubicePáni Krokouši 1984656516.25
66Krejzl MilanČeská Skalice2656532.50
69Kosař Jiří st.Opočno4646416.00
70Olbrich Petr ml. Bechov2636331.50
70Svoboda MarekHradec Králové3636321.00
72Novotný Jiří ZámrskTorpedo team3626220.67
73Krobot Jiří Dolní ČermnáBlack Fish team5606012.00
73Novotný JanHradec Králové2606030.00
75Mandík RomanNová Paka3585819.33
76Havel DominikVrchlabí2575728.50
76Poslušný Josef Lípa nad OrlicíBlack Fish team4575714.25
76Prokop VáclavJaroměř5575711.40
76Silvar MatějChlumec nad Cidlinou2575728.50
76Řípa AlešHeřmanův Městec2575728.50
81Chaloupka Patrik ml.Janov2565628.00
81Kalus PetrTýniště nad Orlicí2565628.00
83Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni5555511.00
83Zaplatílek Matyᚊpindlerův Mlýn2555527.50
83Zdráhala Petr Všejany3555518.33
86Rozinek PavelPohoří3545418.00
87Adamovič AndreasPečky2535326.50
87Brendlová KláraLanškroun4535313.25
87Labuťová NikolPardubice2535326.50
87Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team3535317.67
87Procházka OtaRudník2535326.50
92Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team3525217.33
92Šesták FilipJaroměř2525226.00
94Bednář ZdeněkNahořany2515125.50
94Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno2515125.50
94Hampl JiříVrchlabí2515125.50
97Hencel Jiří Police nad Metují4505012.50
97Lipták VojtěchŠpindlerův Mlýn2505025.00
97Zaplatílek Tobiᚊpindlerův Mlýn2505025.00
100Kašpar RichardNáchod2494924.50
101Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.4474711.75
101Slezák LubošJílovice3474715.67
103Luňáček LukášTýniště nad Orlicí2464623.00
104Carda RadekOpočno1454545.00
104Suchý DenisDobrá Voda2454522.50
104Wittvar Zdeněk st.Vrdy2454522.50
107Andrž LadislavBolehošť1444444.00
107Gogolák Jan st.Dvůr Králové nad Labem2444422.00
107Černý Jan Pardubice2444422.00
110Babka PavelChloumek2434321.50
110Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí2434321.50
112Macho BohuslavVrchlabí642427.00
113Jiříček JaroslavVysoké Mýto1414141.00
114Beznosek JakubVýrava2404020.00
114Kvapil PetrValdice1404040.00
114Martinec JáchymHronov1404040.00
114Podzimek TomášHořice1404040.00
114Pánek Vít SezemicePáni Krokouši 1983404013.33
119Budai JanŽidovice2393919.50
119Derner JaromírTýniště nad Orlicí2393919.50
119Halamka ŠimonHlinsko1393939.00
119Ježek Martin Předměřice nad Jizerou1393939.00
119Kratochvíl JanTřebechovice pod Orebem1393939.00
119Maček TomášVelká Jesenice2393919.50
119Nýč Karel st.Týniště nad Orlicí1393939.00
119Stiller PavelČeská Metuje2393919.50
119Wittvar Zdeněk ml.Vrdy1393939.00
119Zaplatílek RadimŠpindlerův Mlýn2393919.50
119Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.2393919.50
130Andrle MatyášBřezovice1383838.00
130Beránek JaroslavSvětlá nad Sázavou1383838.00
130Brendlová PetraLanškroun438389.50
130Paukr PetrNáchod1383838.00
130Sičák PavelJaroměř538387.60
130Tryzna FilipVrchlabí1383838.00
130Černohlávek MartinBarchov1383838.00
130Šípek JakubTrutnov438389.50
138Bajer JiříTřebechovice pod Orebem1373737.00
138Henychová KateřinaKlášter nad Dědinou3373712.33
138Pišl LukášJavornice1373737.00
138Rýgl PetrMachov1373737.00
138Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni3373712.33
138Zajíc LadislavKamenice1373737.00
144Hošek PetrPardubice1363636.00
144Hrdlička JaroslavMariánské Lázně1363636.00
144Janovský Miroslav st.Hradec Králové1363636.00
144Motyčka MartinOpočno2363618.00
148Bureš PavelTýniště nad Orlicí2353517.50
148Hrubá ValerieVrchlabí1353535.00
148Vaněk DaliborVysoké Mýto1353535.00
151Hasal FrantišekChomutice1343434.00
151Jakubec JiříDolní Újezd1343434.00
151Kalus JiříTýniště nad Orlicí1343434.00
151Koller JanNáchod1343434.00
151Krejzl ZdeněkČeská Skalice2343417.00
151Mrvečka PetrTýniště nad Orlicí2343417.00
151Skořepa MartinStarobucké Debrnné1343434.00
151Sudík MiloslavKochánky1343434.00
151Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni3343411.33
151Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1343434.00
151Řehák Václav Police nad Metují2343417.00
151Šafařík MikulášVrchlabí1343434.00
151Štieber AdamVolanice1343434.00
164Beránek LukášSvětlá nad Sázavou1333333.00
164Matouš DavidTýniště nad Orlicí1333333.00
164Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team2333316.50
164Potenský Adam1333333.00
164Ther JosefMachov1333333.00
164Vlasák MichalVrchlabí1333333.00
170Bedrník JanJaroměř2323216.00
170Beránek JaroslavHradec Králové1323232.00
170Dostálek VáclavHradec Králové1323232.00
170Fikar MatějLodín1323232.00
170Jirman TomášPolice nad Metují1323232.00
170Klečák Miloslav Onomyšl432328.00
170Paštika MilošOpočno1323232.00
177Antoš MarekBěchary1313131.00
177Cinka MatějVelké Poříčí2313115.50
177Hasal AlešChomutice1313131.00
177Horák MichaelSemechnice1313131.00
177Kaplan PavelHradec Králové1313131.00
177Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště3313110.33
177Motyčka Martin ml.Opočno2313115.50
177Sedlák JanBorohrádek2313115.50
177Weinfurter LiborJaroměř1313131.00
177Šmíd RadekDvůr Králové nad Labem1313131.00
187Bělohubý RobertDříteč1303030.00
187Děcek MilanSloveč1303030.00
187Jakl OndřejPraha1303030.00
187Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1303030.00
187Mádle RadekChlum1303030.00
187Nováková ViktorieTýniště nad Orlicí2303015.00
187Polák JakubVrchlabí1303030.00
187Tesař PavelSmiřice2303015.00
187Zdráhala LudvíkHranice na Moravě3303010.00
196Blažek MartinHradec Králové1292929.00
196Chaloupka Zdeněk st.Týniště nad Orlicí2292914.50
196Kadeřávek RomanVrchlabí1292929.00
196Kincl MatyášOpočno1292929.00
196Pavlas Jonáš1292929.00
196Polák MatějVrchlabí1292929.00
196Roman ZdeněkMilíčeves1292929.00
196Ther PavelMachov1292929.00
196Viterna FIlipPraha1292929.00
196Zajíc DavidKamenice1292929.00
196Čejka JakubVrchlabí2292914.50
207Adamovič JiříPečky1282828.00
207Baloun Roman ml.Heřmanův Městec1282828.00
207Bílek TomášVrchlabí1282828.00
207Bříza PetrHostinné1282828.00
207Chmelař KryštofPardubice1282828.00
207Holman PetrČeská Skalice1282828.00
207Jarkovská VeronikaHradec Králové1282828.00
207Jarkovský MichalBroumov1282828.00
207Klapal ZdeněkČerníkovice2282814.00
207Kolečkář TomášMohelnice1282828.00
207Kubec JiříTýniště nad Orlicí2282814.00
207Skopár Lukáš1282828.00
207Šmídová TerezaLedce1282828.00
220Brandejs MatějVrchlabí1272727.00
220Carda TadeášČeská Skalice1272727.00
220Chválová Lubica SezemiceHungerfish team427276.75
220Jedlička DanielHradec Králové1272727.00
220Lipták OndřejŠpindlerův Mlýn1272727.00
220Mandík MartinNová Paka2272713.50
220Matouš KarelTýniště nad Orlicí1272727.00
220Stankov GeorgiNová Paka1272727.00
228Bicolt FrantišekVrchlabí1262626.00
228Horych AlešPřelouč1262626.00
228Kašparová SoňaNáchod2262613.00
228Klepáček LadislavVelké Poříčí1262626.00
228Kudrna ŠimonHradec Králové1262626.00
228Matoušek JiříTýniště nad Orlicí1262626.00
228Motyčka MatějOpočno2262613.00
228Polášek TomášPetrovice1262626.00
228Pospíšil Jan1262626.00
228Vinš StanislavLouny1262626.00
228Zárybnická Hana1262626.00
228Šupol MichalRychnov nad Kněžnou2262613.00
240Janovský Miroslav ml.Hradec Králové1252525.00
240Kafka JaroslavMiletín1252525.00
240Kovář Jakub1252525.00
240Milsimer MatyášHradec Králové1252525.00
240Petr MarekSobčice1252525.00
240Rožnovský JosefVrchlabí2252512.50
240Stankov Kubrat1252525.00
240Šedivý JiříVrchlabí1252525.00
248Bakeš RichardRychnov nad Kněžnou1242424.00
248Chmelař MilanČastolovice1242424.00
248Ješina MartinVamberk1242424.00
248Josef KarelSmiřice1242424.00
248Kašpar BorisNáchod1242424.00
248Kout Dominik1242424.00
248Laiová AnnaVrchlabí1242424.00
248Lipenský MartinRychnov nad Kněžnou2242412.00
248Meiszár JanLibáň1242424.00
248Meiszár MartinLibáň1242424.00
248Miklošová GabrielaHradec Králové1242424.00
248Netík JiříHejtmánkovice1242424.00
248Skopár Damián2242412.00
248Svoboda AdamOlešnice1242424.00
248Tuček JanVrchlabí1242424.00
248Vachek TomášHradec Králové1242424.00
248Vodák MojmírRtyně v Podkrkonoší2242412.00
248Řízek IvoDvůr Králové nad Labem1242424.00
248Žilák VojtěchNová Paka1242424.00
267Bartoň JaroslavOpočno1232323.00
267Fišerová ŠtěpánkaLodín1232323.00
267Hasal JakubChomutice1232323.00
267Kočíř MatějČankovice1232323.00
267Malinský Ondřej1232323.00
267Maček MilošRoztoky2232311.50
267Pospíšil KryštofHradec Králové1232323.00
267Techlovský JiříSloveč1232323.00
267Valdman Hynek1232323.00
267Šrámek MilanJaroměř2232311.50
267Žitník DymaVítězná1232323.00
278Chaloupka Patrik st.Janov1222222.00
278Chmelař JakubČastolovice1222222.00
278Dryák JakubVysoké Veselí2222211.00
278Janeček JosefHradec Králové2222211.00
278Janouch MiloslavČeperka1222222.00
278Jarkovský ZbyšekBlešno1222222.00
278Kronus Karel1222222.00
278Kubeš DavidKněžice2222211.00
278Michel MilošRychnov nad Kněžnou1222222.00
278Novotný Jiří ml.Zámrsk1222222.00
278Novák Roman ml.Mžany1222222.00
278Ruprecht ZdeněkOpočno1222222.00
278Róža LukášVrchlabí1222222.00
278Smetana Filip1222222.00
278Strnad Jiří1222222.00
278Tobiášek LadislavTýniště nad Orlicí1222222.00
278Vacínek Lukáš1222222.00
278Vrbacký JakubHradec Králové1222222.00
278Zdvihal JiříPraha1222222.00
297Ciler RichardRudník321217.00
297Cón Tomáš1212121.00
297Franke DominikKvasiny1212121.00
297Havlíček PatrikNizozemí2212110.50
297Horák Martin1212121.00
297Kašpar AlbertMžany1212121.00
297Koníček Jonáš1212121.00
297Kratochvíl DavidVrchlabí1212121.00
297Otradovská NatálieChrudim1212121.00
297Pišta MatějBlešno1212121.00
297Ponikelský Petr1212121.00
297Roháč JosefČeská Skalice1212121.00
297Svobodová MagdalenaSlatina nad Zdobnicí1212121.00
297Vyntara FranziškNáchod1212121.00
297Zoul Ondřej1212121.00
297Čmelík DavidVrchlabí1212121.00
297Špína JiříValdice1212121.00
297Šála RadekRychnov nad Kněžnou1212121.00
315Borovský Vojtěch1202020.00
315Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1202020.00
315Dolejš David1202020.00
315Jára DominikBohuslavice nad Metují1202020.00
315Konečný VáclavHradec Králové1202020.00
315Krejčík Tomáš1202020.00
315Kvapilová LeontýnaTřebechovice pod Orebem1202020.00
315Mašek Alexandr st.Rašín1202020.00
315Najman JiříJaroměř1202020.00
315Pavlát RadekNahořany1202020.00
315Pešek Michal st.Řeřichy1202020.00
315Pirkl FilipPolice nad Metují1202020.00
315Riesner Petr ml.Police nad Metují1202020.00
315Vodák RostislavKopidlno1202020.00
315Vávra Lukáš1202020.00
315Zdanowicz PiotrPolsko1202020.00
315Šabata JiříSvatý Mikuláš1202020.00
315Šupol PetrLibišany1202020.00
333Chaloupka MichalTýniště nad Orlicí1191919.00
333Dědek OndřejRtyně v Podkrkonoší1191919.00
333Farský DenisVrchlabí1191919.00
333Franc MiroslavRoztoky219199.50
333Hanuš Jakub1191919.00
333Jančula PavelVrchlabí1191919.00
333Mikulík RomanČeské Meziříčí1191919.00
333Mimra TobiášČastlovické Horky1191919.00
333Mička FilipSvětnov1191919.00
333Puhlovský AdamChrudim1191919.00
333Urban DavidOpatovice nad Labem1191919.00
333Vaníčková Tereza1191919.00
345Bauer Petr1181818.00
345Brožová NikolaPetrovice1181818.00
345Coufal TomášČeské Meziříčí1181818.00
345Dúcký OndřejHradec Králové1181818.00
345Erlebach PavelNová Paka1181818.00
345Holub Ondřej ml.Holice1181818.00
345Jacho TadeášNechanice1181818.00
345Jirsák David ml.Petrovice1181818.00
345Jón Richard ChlumJizera 24218189.00
345Knap Sebastian1181818.00
345Kolář Sebastian1181818.00
345Lukášek VojtěchNahořany1181818.00
345Melichar OldřichTrutnov218189.00
345Mráz MartinČestice1181818.00
345Průša DavidPetrovice1181818.00
345Sečka TobiášČeská Skalice1181818.00
345Skokanová AdrianaPoděbrady1181818.00
345Skopár Petr1181818.00
345Sojková EliškaPardubice1181818.00
345Stehlík MatějBohuslavice nad Metují1181818.00
345Svoboda Josef ml.Slatina nad Zdobnicí1181818.00
345Valenta AlešPetrovice1181818.00
345Vašata JakubDvůr Králové nad Labem1181818.00
345Vašíček VojtěchOpočno1181818.00
345Vintera Ivan st.Náchod1181818.00
345Votroubek MartinLozice1181818.00
345Wasilewski JosefMachov1181818.00
345Čihal DominikNeděliště1181818.00
345Říčařová DenisaZdelov1181818.00
374Baláž AntonínNová Paka1171717.00
374Bartoň PetrHronov1171717.00
374Drozdík AlešTýniště nad Orlicí1171717.00
374Horáková GabrielaJablonec nad Nisou1171717.00
374Jaroš MarekHostinné217178.50
374Kabourek VáclavČeská Kamenice1171717.00
374Kalenský PetrDolní Olešnice217178.50
374Libich Matyáš1171717.00
374Mareš VladimírPraha1171717.00
374Martincová BedřiškaPolice nad Metují1171717.00
374Otradovský DominikChrudim1171717.00
374Teuber TomášJaroměř1171717.00
374Vaníček LadislavVrchlabí1171717.00
374Vít Vojtěch1171717.00
374Šimek JakubPotštejn1171717.00
389Bezděk PavelRudoltice1161616.00
389Borovský Ondřej1161616.00
389Bouška Lukᚎumberk1161616.00
389Bryna MatyášVrchlabí1161616.00
389Chromec TomášLanškroun1161616.00
389Dušek JanHradec Králové1161616.00
389Hrubeš Libor Týniště nad OrlicíBlack Fish team216168.00
389Kultová AmálieMalé Svatoňovice416164.00
389Liptáková MartinaŠpindlerův Mlýn1161616.00
389Nováková Renata HrobiceHrobické vydry216168.00
389Pazderník DanielOlešnice1161616.00
389Poláček TomášVítězná1161616.00
389Purkrt Martin1161616.00
389Purkrt Petr1161616.00
389Rozkošný Miloš1161616.00
389Sajdl LukášKostelec nad Orlicí1161616.00
389Sixta OndřejTýniště nad Orlicí1161616.00
389Svoboda Martin1161616.00
389Zábrahová SimonaRychnov nad Kněžnou1161616.00
389Častulík LuděkMoravská Třebová1161616.00
409Bílková KarolínaValdice1151515.00
409Cerman ViktorVrchlabí1151515.00
409Dičko SlavomírJaroměř1151515.00
409Horák MichalPohoří1151515.00
409Jirásek RomanMalé Svatoňovice1151515.00
409Joudal MilanHradec Králové1151515.00
409Kratochvíl JakubOpočno1151515.00
409Lukeš Kristián215157.50
409Nezmeškal Miroslav1151515.00
409Ondráček JanHořice v Podkrkonoší1151515.00
409Rozkošný Josef1151515.00
409Šabata PavelŽďár nad Orlicí1151515.00
409Štrick JosefZbečník1151515.00
422Brzobohatý JanMladá Boleslav1141414.00
422Hanuš Jan1141414.00
422Hanzl JanJaroměř1141414.00
422Jahelka ŠtěpánPohřebačka1141414.00
422Janků TomášTřebechovice pod Orebem1141414.00
422Junek Matěj1141414.00
422Kocián JiříMeziměstí1141414.00
422Kosař Jiří ml.Opočno1141414.00
422Košvánec TadeášOskořínek1141414.00
422Krošlák MatyášVrchlabí1141414.00
422Kvapil VáclavTřebechovice pod Orebem1141414.00
422Mokrý JanUhlířské Janovice1141414.00
422Prokop MartinHradec Králové214147.00
422Sojka MikulášPardubice1141414.00
422Svárovský BohuslavVelká Jesenice214147.00
422Uzel TomášKopidlno1141414.00
422Valenta JakubKopidlno1141414.00
439Borovec MartinDolní Přím313134.33
439Ficner LukášLanškroun1131313.00
439Franke Zdeněk1131313.00
439Hudec Štěpán1131313.00
439Krausová EliškaJablonec nad Nisou1131313.00
439Kubešová Viktorie1131313.00
439Kubíček MikulášSlatina nad Zdobnicí1131313.00
439Kuliha MilanNová Paka1131313.00
439Lánský JaroslavDobrá Voda1131313.00
439Plecháč JaroslavVrchlabí1131313.00
439Waligóra JanPolsko1131313.00
439Šupa JosefHradec Králové313134.33
451Adamovič AlexPečky1121212.00
451Arlet Jan1121212.00
451Cón Jan1121212.00
451Diblík LadislavBroumov1121212.00
451Dvořák RadimOpočno1121212.00
451Faltus JaroslavJásenná212126.00
451Figura PiotrPolsko1121212.00
451Hartychová Marie1121212.00
451Horák PetrHradec Králové1121212.00
451Kotyza JanHlásky1121212.00
451Luňák SebastiánČernilov1121212.00
451Matěják TomášMiletín1121212.00
451Melvald Jaroslav Suchdol u Kutné Hory412123.00
451Mimra MatyášČastolovické Horky1121212.00
451Moštěková LauraPaseky1121212.00
451Myška StanislavDoudleby nad Orlicí1121212.00
451Nevím Adam1121212.00
451Prouza DanielTrutnov1121212.00
451Suchý TobíašVrchlabí1121212.00
451Talvášek VáclavLično1121212.00
451Vokál Václav1121212.00
451Zikl MarekPohřebačka1121212.00
451Šesták MartinLično1121212.00
451Žďárský JosefLibunec1121212.00
475Adámek LuděkZábrodí1111111.00
475Baudyš MartinRtyně v Podkrkonoší1111111.00
475Bárta MilanTrutnov1111111.00
475Fenčák JaroslavVítězná1111111.00
475Hejral DanVrchlabí1111111.00
475Hošek JosefPraskačka1111111.00
475John RomanOpočno211115.50
475Kollertová OldřiškaPolice nad Metují1111111.00
475Komora MartinChlumec nad Cidlinou1111111.00
475Kuzma VáclavNová Paka1111111.00
475Kučera JakubHradec Králové211115.50
475Nosek Josef1111111.00
475Ramachová Zdeňka1111111.00
475Richtermoc FilipHořice v Podkrkonoší1111111.00
475Sál Vojtěch1111111.00
475Votoček TomášVrchlabí311113.67
491Bouška KryštofPolice nad Metují1101010.00
491Chalupník Alexander1101010.00
491Ficenec RadekJavornice1101010.00
491Hlušek DaliborBezděkov nad Metují1101010.00
491Holman David1101010.00
491Holman Tomáš1101010.00
491Holub DavidNový Ples210105.00
491Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště210105.00
491Janata PřemyslVidochov1101010.00
491Kleček MartinHradec Králové1101010.00
491Kolbe LiborTrutnov1101010.00
491Koleta ZdeněkRtyně v Podkrkonoší1101010.00
491Kosina MarekKvasiny1101010.00
491Kosztyo Alexander Poděbrady1101010.00
491Kunc TomášHradec Králové1101010.00
491Ludvík Tomáš ml.Žamberk1101010.00
491Nerad RostislavJílové1101010.00
491Trs VojtěchSentice1101010.00
491Tóth JanHronov1101010.00
491Vašíček PetrOpočno210105.00
491Čtvrtečka JiříRoztoky1101010.00
491Řízek LukášDvůr Králové nad Labem1101010.00
513Baudyš JosefRtyně v Podkrkonoší1999.00
513Hnízdo Matěj1999.00
513Kněžourek JanMiletín1999.00
513Nosek LadislavMiletín1999.00
513Pacovský Jiří st.Jaroměř1999.00
513Polívka FrantišekOstřetín1999.00
513Rogal JózefPolsko1999.00
513Rolf JakubVrchlabí1999.00
513Tegel TomášNová Paka1999.00
513Vašata PavelPohřebačka1999.00
513Vlach MatyášMříčná1999.00
513Šturmová AmáliePardubice1999.00
513Šípek MiroslavTrutnov2994.50
526Basciková MonikaOstrava1888.00
526Bína LukášDlouhý Most1888.00
526Hipsch DanielProsečná1888.00
526Javůrek Jiří1888.00
526Lánská AdrianaNová Paka1888.00
526Makovcová Adéla1888.00
526Papež JiříHradec Králové3882.67
526Tyrych Radek st.Hradec Králové3882.67
526Veinfurter LiborJaroměř1888.00
526Verner VojtěchČernilov1888.00
526Vlach Tadeáš1888.00
526Vlasák Tonček1888.00
538Dubický JosefSmiřice2773.50
538Duna StanislavHradec Králové2773.50
538Gmyrja MartinRadvanice2773.50
538Gondek MartinPolánky2773.50
538Icha ZdeněkHavlíčkův Brod1777.00
538Janouch Miroslav Všechlapy1777.00
538Jarkovský StanislavHradec Králové1777.00
538Knap Maxmilian1777.00
538Makovcová Rozálie1777.00
538Martin PetrHradec Králové2773.50
538Novák PavelBlešno1777.00
538Petr DavidHradec Králové2773.50
538Pištora MatyášVrchlabí1777.00
538Píša VáclavHradec Králové2773.50
538Ramach Karel1777.00
538Večeřa JiříHradec Králové1777.00
538Šafář RudolfBatňovice3772.33
538Šrámek JanStěžery1777.00
556Chaloupka FrantišekRychnov nad Kněžnou1666.00
556Coufal JaroslavČeské Meziříčí1666.00
556Dilzer MartinSvitavy1666.00
556Dolek MiroslavOpočno1666.00
556Doležal MichalOpočno1666.00
556Dostálek AdolfHostinné1666.00
556Durchánek IvanÚstí nad Labem1666.00
556Dvořák LuděkTatenice1666.00
556Hadvich VojtěchBačetín1666.00
556Haman Tomáš ml.Trávník1666.00
556Horák JaromírAlbrechtice nad Orlicí1666.00
556Horáková MartinaSmiřice1666.00
556Jarkovský JosefSvinary1666.00
556Kalenda Jan1666.00
556Kašparová Lenka JaroslavHrobické vydry1666.00
556Koblasa MilanRychnov nad Kněžnou1666.00
556Koláček ŠtěpánVrchlabí1666.00
556Kolář TomášKoldín1666.00
556Koukol Jan ml.Chvalkovice1666.00
556Křenek RobertPardubice1666.00
556Kříž VáclavLomy1666.00
556Ludvík Tomáš st.Vamberk1666.00
556Mareš PavelPraha1666.00
556Martinec Max1666.00
556Patka Michal1666.00
556Patka Radek1666.00
556Pechová Veronika PúchovHrobické vydry1666.00
556Pleskot Jan HrobiceHrobické vydry1666.00
556Podveský MarekNová Paka1666.00
556Roudnický VáclavKochánky1666.00
556Ryšavý StanislavSlotov1666.00
556Sojka MilanStaré Čívice1666.00
556Spíchal JaroslavMoravská Třebová1666.00
556Svobodová ViktorieČeperka1666.00
556Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241666.00
556Vávra Jan1666.00
556Židová EvaČestice1666.00
593Děček MilanSloveč1555.00
593Krejčí MilanPraha1555.00
593Ludvík TobiasChlumec nad Cidlinou1555.00
593Svoboda ZdeněkBroumov1555.00
593Tyrych Radek ml.Hradec Králové1555.00
593Zlatohlávková JanaNová Paka1555.00
593Čermáková MartinaVrchlabí1555.00
593Štencar JakubSkuhrov nad Bělou1555.00
593Švec Radim1555.00
602Císař MartinLibáň1444.00
602Děček TadeášMěstec Králové1444.00
602Federsel DavidObědovice1444.00
602Kratochvíl AdamVrchlabí1444.00
602Krejča DanielObědovice1444.00
602Linhart Vojtěch1444.00
602Lukeš JaroslavVrchlabí1444.00
602Nosek Stanislav1444.00
602Novák Hugo1444.00
602Počík PavelOstrava1444.00
602Vašata MatyášDvůr Králové nad Labem1444.00
613Dušánek MarekNová Paka1333.00
613Furst VladimírNová Paka1333.00
613Hošek JiříPraskačka1333.00
613Menc JosefDolní Branná1333.00
613Pochop Tomáš1333.00
613Popp SebastianVrchlabí1333.00
613Pour Miroslav ml.Pšánky1333.00
613Vašata DanielDvůr Králové nad Labem1333.00
613Śolc Roman1333.00
622Borůvka MilošJaroměř2221.00
622Dojiva JakubJablonec nad Nisou1222.00
622Erban JiříHostinné2221.00
622Hipschová DenisaProsečná1222.00
622Janeček MarcelJaroměř1222.00
622Matys NorbertLibišany2221.00
622Muszynski PiotrPolsko1222.00
622Novák JanLibišany2221.00
622Pácalt JiříHradec Králové1222.00
622Pácalt VojtěchHradec Králové1222.00
622Samková DagmarHostinné2221.00
622Scháňka Milan ml.1222.00
622Scháňka Milan st.1222.00
622Štencar LuděkSkuhrov nad Bělou1222.00
622Štěpánková VeronikaLanškroun1222.00
622Šáša JaroslavCerekvice1222.00
638Archlebová DanielaMeziměstí1111.00
638Archlebová VendulaMeziměstí1111.00
638Bajer LukášTřebechovice pod Orebem1111.00
638Balog AugustinČeská Skalice1111.00
638Bartoníček NicolasPetrovice1111.00
638Bažant KarelDřetovice1111.00
638Bednářová NikolaVysoká nad Labem1111.00
638Bek PetrVamberk1111.00
638Beran JaromírBezděkov nad Metují1111.00
638Binar RudolfTrutnov1111.00
638Blažek VáclavŽďár nad Metují1111.00
638Bláha Jiří ml.Bezděkov1111.00
638Bonaventura LukášDvůr Králové nad Labem1111.00
638Borůvková JanaJaroměř1111.00
638Brandýs Tomáš ml.Starý Ples1111.00
638Brandýs Tomáš st.Starý Ples1111.00
638Brdička JanČeská Třebová1111.00
638Cach JaroslavÚpice1111.00
638Chmelík JanBílé Poličany1111.00
638Cilar MartinRudník1111.00
638Cón LukášSloveč1111.00
638Dmitryv EdvardSolnice1111.00
638Dojiva PetrJablonec nad Nisou1111.00
638Dospěva JaroslavJeřice1111.00
638Dostál JiříChvaletice1111.00
638Dryak PavelVysoké Veselí1111.00
638Dryáková AndreaVysoké Veselí1111.00
638Dunas JaroslavHradec Králové1111.00
638Dušánek DavidNová Paka1111.00
638Dědek AlešNáchod1111.00
638Fajman DavidPraha1111.00
638Fišera PetrNová Paka1111.00
638Flégl JonášPohoří1111.00
638Fodor PetrTřebestovice1111.00
638Franc MartinStarý Ples1111.00
638Franc RobertBroumov1111.00
638Frydrychová KateřinaČastolovice1111.00
638Gembalová MichaelaHradec Králové1111.00
638Groh Jaroslav1111.00
638Hakl TomášNová Paka1111.00
638Hart PavelHořice v Podkrkonoší1111.00
638Havel MartinJaroměř1111.00
638Havel ŠtěpánTrutnov1111.00
638Havránek TomášSlatina1111.00
638Hašek RobinOpočno1111.00
638Hejsek OndřejKošťálov1111.00
638Hejsková AnežkaKošťálov1111.00
638Hlaváček DanMiletín1111.00
638Hlušek DanielBezděkov nad Metují1111.00
638Hornych JaroslavBezděkov1111.00
638Horák Jan ml.Lodín1111.00
638Horák Jan st.Lodín1111.00
638Horák MarekTřebechovice pod Orebem1111.00
638Houška Jiří st.Hradec Králové1111.00
638Hošek EvženHradec Králové1111.00
638Hošek JaroslavTřebechovice pod Orebem1111.00
638Hošek MiroslavPraskačka1111.00
638Hruška JakubČeská Třebová1111.00
638Hudeček FrantišekChýšť1111.00
638Hübner Jonáš1111.00
638Hübner Mikuláš1111.00
638Janeba MilanTřebechovice pod Orebem1111.00
638Janeček LukášKvíčovice1111.00
638Janický KamilMladá Boleslav1111.00
638Janků LukášTřebechovice pod Orebem1111.00
638Jílek RobertČeské Meziříčí1111.00
638Jírečková Anežka1111.00
638Kacálek VáclavTřebechovice pod Orebem1111.00
638Kalenský JaroslavProsečné1111.00
638Kindl TomášBroumov1111.00
638Kocián Jiří ml.Lánov1111.00
638Kocián Jiří st.Lánov1111.00
638Kocúrová TerezaOstrava1111.00
638Kohut MikhailoOpočno1111.00
638Kotyk PavelSadová1111.00
638Kovář Viktor1111.00
638Kovář Villém1111.00
638Koza JanJaroměř1111.00
638Kozlov DanielTýniště nad Orlicí1111.00
638Košťál JiříPolice nad Metují1111.00
638Kraus VladislavPražmo1111.00
638Krotil LiborNekoř1111.00
638Kudrnáč MilanSadová1111.00
638Kulhánek MiloslavRohoznice1111.00
638Kučera RudolfTrutnov1111.00
638Kuřík MatyášStudenec1111.00
638Kyncl MatyášČeská Třebová1111.00
638Labík AlešVrchovina1111.00
638Ladnar JiříRtyně v Podkrkonoší1111.00
638Lomič SebastianNová Ves1111.00
638Lukeš Dominik1111.00
638Luňák MichaelChlumec nad Cidlinou1111.00
638Lánský PatrikNová Paka1111.00
638Lánský PetrČeská Skalice1111.00
638Macháň PavelNáchod1111.00
638Makila JanBystré1111.00
638Malinský OldřichHvozdnice1111.00
638Malínský AdolfNová Paka1111.00
638Mančál JindřichČeská Třebová1111.00
638Martinek Jan1111.00
638Matějíček DavidMartínkovice1111.00
638Matějíček MartinMeziměstí1111.00
638Menčík IvoOpatovice nad Labem1111.00
638Mikolášek OndřejVrchlabí1111.00
638Mikulka PetrSadová1111.00
638Moučka AntonínVrchlabí1111.00
638Máslo LeošPolice nad Metují1111.00
638Neužil LukášHradec Králové1111.00
638Nosek TomášNová Paka1111.00
638Nosek ŠimonRohoznice1111.00
638Obršál AlešPolice nad Metují1111.00
638Parkovets AndreyNový Bydžov1111.00
638Paseka DavidSpyta1111.00
638Pavlas Janek1111.00
638Pergler MartinHradec Králové1111.00
638Petirová MagdalenaJaroměř1111.00
638Pešek JiříŘeřichy1111.00
638Pištora MikulášVrchlabí1111.00
638Ploc KamilHradec Králové1111.00
638Plocová KateřinaHradec Králové1111.00
638Pluchta PetrSmečno1111.00
638Podolská LucieČastolovice1111.00
638Podolský LukášČastolovice1111.00
638Podstavek MatyášOlešnice1111.00
638Poštolka PavelVysoké Veselí1111.00
638Poštolka PetrVysoké Veselí1111.00
638Prokop MiroslavHavlovice1111.00
638Pross JanKostelec nad Orlicí1111.00
638Richter KamilJaroměř1111.00
638Ruprechtová EsterOpočno1111.00
638Rydrych DerekHradec Králové1111.00
638Růžička JosefČeperka1111.00
638Salava KarelHradec Králové1111.00
638Schiefert PetrVrchlabí1111.00
638Syrovátka Lukáš1111.00
638Syrový LukášSudličkova Lhota1111.00
638Syrový MatyášSudličkova Lhota1111.00
638Sádovský JiříBatňovice1111.00
638Tegel RadekNová Paka1111.00
638Tomek DanRtyně v Podkrkonoší1111.00
638Tománek BohuslavHostinné1111.00
638Tomíček OndřejVrchlabí1111.00
638Trojtl MatějPolice nad Metují1111.00
638Truneček JanPolice nad Metují1111.00
638Tuchyňa PeterMalé Svatoňovice1111.00
638Urban TomášObora1111.00
638Vacek DominikMladé Buky1111.00
638Vaněk Václav ml.Třebechovice pod Orebem1111.00
638Vaněk Václav st.Třebechovice pod Orebem1111.00
638Vaňková NikolaHorní Maršov1111.00
638Vašátko Matěj1111.00
638Vitteková Lucie1111.00
638Vlach FilipMříčná1111.00
638Vlachynský Kristián1111.00
638Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1111.00
638Vlasák VladimírVelké Svatoňovice1111.00
638Vlášek VojtěchPohoří1111.00
638Vokoun JaroslavDvůr Králové nad Labem1111.00
638Voženílek TomášHradec Králové1111.00
638Vyhnálek LubošTřebechovice pod Orebem1111.00
638Vávra KarelBohuslavice nad Metují1111.00
638Vávra RudolfTrutnov1111.00
638Vízková Liliana1111.00
638Zbořil JindřichPěkov u Police nad Metují1111.00
638Zelený JiříJaroměř1111.00
638Zolman ZdeněkHradec Králové1111.00
638Zvěřina MiloslavJaroměř1111.00
638Čepelka RudolfLípa nad Orlicí1111.00
638Šemberka JanRudník1111.00
638Školník JakubHradec Králové1111.00
638Škrabálek JanVrchlabí1111.00
638Šmídová JitkaTrutnov1111.00
638Šolc MilanDvůr Králové nad Labem1111.00
638Šturmová HanaÚstí nad Orlicí1111.00
638Štěrba JosefSloveč1111.00
638Šulc KryštofJičín1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.